«Беттертон» – лідер сфери медицини 2020 року

лидер галузи

«Беттертон» – лідер сфери медицини 2020 року

Щорічно в Україні вручають нагороду «Лідер галузі». У рейтинг цієї премії потрапляють найуспішніші підприємства країни. Для цього проводять аналіз їх діяльності, враховуючи фінансові показники, зростання, продуктивність і стабільний розвиток й інші критерії. Найуспішнішим номінантам дають медалі.

Навігація по сторінці:

В цьому році срібну медаль «лідер у сфері медицини» отримала компанія «Беттертон». Для нашої команди це не просто авторитетний знак успіху, що підтверджує високу якість і ефективність нашої роботи.

Як стати кращим – принцип відбору

Щоб включити підприємство в національний рейтинг, про нього збирають докладну інформацію. Для цього організатори конкурсу аналізують його фінансову звітність, рентабельність, платоспроможність. Також складають список досягнень підприємства і показників успішної діяльності. За підсумками складають таблицю, а потім всі дані вносяться в комп’ютерну програму, яка ранжирує рейтинг за спеціальними алгоритмами. Тобто, підтасувати результати неможливо – це завжди об’єктивна оцінка роботи.

У цьому році в трійку потрапив безсумнівний лідер – «Беттертон». Для нас це одночасно і честь, і логічний результат діяльності. Адже наша компанія завжди працювала за високими стандартами і задавала планку конкурентам.

Конкурентні переваги

Отримати медаль лідера галузі – честь для будь-якого підприємства. Це переконливий знак відмінності, який: 

 • виділяє бізнес на тлі конкурентів;
 • залучає споживачів і партнерів до довіри;
 • формує позитивну репутацію;
 • підтверджує успішність бізнесу;
 • покращує впізнаваність бренду;
 • мотивує до розвитку та розширення. 

У сфері слухопротезування давно вже намітився очевидний лідер – «Bettertone». І тепер у нас є офіційне підтвердження. Це стимулює нас працювати ще краще, розширювати позиції асортименту і покращувати якість послуг.

Нагороди підприємству

Трійці кращих підприємств у рейтингу вручають престижні нагороди – медалі «лідер галузі» і сертифікат про отримання відзнаки. Традиційно медалі роздають золоті, срібні та бронзові. У 2020 році компанія «Беттертон» отримала нагороду як лідер ЛОР-послуг. Той факт, що на цей раз нам не дісталося золото, ми сприймаємо як зону росту. Тому в подальшому будемо працювати ще продуктивніше, щоб через рік отримати найвищу нагороду.

Лідер Галузі медицини 2020 Чому варто довіряти лідеру

Конкурс «Лідер галузі» – абсолютно об’єктивний. Тут немає місця підтасовкам, підкупу, упередженості. Результати аналізує і обробляє комп’ютерна програма, яка і формує рейтинг. Все це відбувається з урахуванням об’єктивних параметрів діяльності компаній. Тому нагорода завжди заслужена і виправдана.

Щоб отримати такий знак, компанія повинна працювати прозоро і відповідати високим критеріям якості. А ще – стабільно розвиватися і досягати нових рівнів успішності. Тому тим, хто отримав таку високу нагороду національного рівня, точно можна довіряти.

Для пацієнтів, які вже встигли купити у нас слухові апарати, лідер очевидний – і це наш центр хорошого слуху. Тут вони отримали не просто допомогу в реабілітації, а теплі, майже родинні відносини і підтримку на кожному кроці. Ми стали кращими для своїх пацієнтів без всяких регалій. Нагорода лідера галузі лише підтверджує наші високі стандарти роботи. У далекому плануємо стати ще краще для вас, щоб нашим пацієнтам було ще комфортніше!

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *