Лікар сурдолог Христина Оганян отримала 2-гу категорію

Лікар сурдолог Христина Оганян отримала 2-гу категорію

Хочете отримати допомогу кваліфікованого лікаря сурдолога? Наш спеціаліст Христина Оганян нещодавно отримала 2 категорію Дізнайтеся, що це значить, як надють категорії, і яким вимогам повинен відповідати лікар.

Лікарям центру «Беттертон» важливо, що пацієнти виходили з їхнього кабінету не просто задоволеними, а щасливими і з вирішеною проблемою. Для цього вони постійно розвиваються і проходять курси, тренінги та інші заходи. Нещодавно наш отоларинголог і сурдолог Христина Оганян пройшла підвищення кваліфікації. Тепер вона лікар 2 категорії і надає ще більш якісні послуги в лікуванні ЛОР-хвороб та сурдології.

Навігація по сторінці:

Сурдологія

Сурдолог – це лікар, який займається діагностикою і корекцією проблем зі слухом. До цього фахівця звертаються, коли потрібно провести діагностику слуху, підібрати слухові апарати, налаштувати їх, пройти адаптацію. Він пропонує комплексну допомогу людям із приглухуватістю (зниженням слуху).

Підвищення кваліфікації ЛОР-лікарів

Професії отоларинголога і сурдолога дуже близькі. Якщо перший займається лікуванням ЛОР-хвороб, в тому числі і вуха, то цілком логічно, що може розширити спеціалізацію. Кваліфікований ЛОР-сурдолог може пройти курси підвищення кваліфікації, щоб освоїти додаткові навички та підвищити свою категорію.

Особливості

З 2020 року лікарі повинні проходити професійне навчання щорічно. Завдяки цьому вони вдосконалюють свої навички та оперативно дізнаються про нові практики і технології в медицині. Пацієнти ж отримують більш кваліфіковану допомогу – їх консультує компетентний лікар, який постійно розвивається. Наші лікарі цього слідують – проходять навчання і атестацію в установлені терміни.

Порядок проходження

У кожного лікаря є освітнє портфоліо, куди нараховуються бали за різні види навчання. Щорічно лікар повинен набрати від 50 балів – це дозволяє упевнитися в тому, що він розвивається і вчиться. Сюди входять не тільки профільні курси, але і стажування, участь у наукових конференціях, семінарах і т д. Щоб пройти присвоєння кваліфікаційної категорії, сурдолог подає в місцевий департамент охорони здоров’я письмову заяву разом із необхідним пакетом документів. На підставі цих даних і балів у портфоліо проводиться атестація.

Різниця між категоріями лікарів

 • Друга категорія – присвоюється лікарям, які мають вищу медичну освіту, не менше 5 років стажу за обраною спеціальністю і необхідну кількість балів.
 • Перша – присвоюється лікарю після 7 років роботи з профільної спеціальності за умови достатньої кількості балів.
 • Вища – цю категорію привласнюють при 7-річному стажі і певній кількості балів.

Удостоверение КОА категория №2 фотоТерміни дії кваліфікаційних категорій

Атестація лікарів тепер проходить щороку. Якщо лікар набрав дуже високий бал (значно вище, ніж 50), він може подати заяву про позачергову атестацію і підвищити категорію, за умови наявності необхідного напрацьованого стажу.

Лікарі центру слуху «Беттертон»

Кожен лікар сурдолог в нашому центрі безперервно навчається і підвищує свій професійний рівень. Тому наші лікарі в курсі всіх актуальних медичних тенденцій у виборі діагностики, методів лікування, підходів, препаратів і т д. Наші пацієнти отримують комплексну допомогу компетентних фахівців, яким дійсно важливо надати якісні послуги.

Важливість своєчасного звернення до ЛОР-фахівця

Хвороби носа, вух і горла можуть призвести до серйозних ускладнень. Тому важливо вчасно звертатися по допомогу – щоб ЛОР провів діагностику і порекомендував правильне лікування. До сурдолога варто записатися, якщо ви стали чути гірше, часто перепитуєте, погано сприймаєте мову. Чим раніше почнеться корекція слуху, тим вище шанси на успішну реабілітацію.

Потрібен кваліфікований сурдолог у Києві? Запишіться на прийом до Христини Оганян, лікаря 2 категорії. Також у нас є багато інших кваліфікованих лікарів. Поставте нам питання, щоб дізнатися більше!

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *