Конференція Hearing Innovation EXPO 2020 у Лас-Вегасі

Конференція Hearing Innovation EXPO 2020 у Лас-Вегасі

У січні 2018 року компанія Starkey Hearing Technologies провела міжнародну конференцію з питань слухових рішень Hearing Innovation EXPO 2018. Вона відбулася у Лас-Вегасі з нечуваним розмахом. Попередній такий захід проводився 4 роки тому у штаті Невада при температурі -15 градусів. На контрасті з минулим разом сонячний Лас-Вегас подарував усім гостям заряд бадьорості та позитиву. Тим паче, що конференція проходила у розкішному готелі Космополітан. Це були три дні незабутніх вражень за участі 3500 гостей, серед яких – колишні Президенти США Білл Клінтон та Джордж Буш.

Як проходив перший день конференції?

Захід відкривали презентаціями нових проектів, розроблених за допомогою технологій майбутнього. Головними подіями стали: 

  • Розповідь головного інженера Starkey Тома Бернза про інновацію у трансляції бездротового сигналу, за якою створені нові внутрішньовушні слухові апарати – допомагає при сильному вітрі та у шумному середовище
  • Технологія використання вібро-серсору для посилення корисного сигналу
  • Доклад розробника компанії Кліса Хауса про слухові апарати нового покоління HALO, що керуються та налаштовуються за допомогою iPhone – смартфон стане не тільки пультом керування, але й віддаленим мікрофоном, а також дозволить запам’ятовувати налаштування для найчастіше відвідуваних місць 

Події другого дня конференції

Темою стала мінливість індустрії слухових та постійні зміни, що у ній трапляються. Головними подіями стали: 

  • Виступ власника 50 слухових салонів у південній частині США Ренді Шоуберна, присвячений підвищенню вимог та рівня досвідченості користувачів. На його думку, використовувати тактику зниження цін для конкурентоздатності – погана практика. Замість цього краще підіймати планку якості та пропонувати повний комплекс послуг, що включає налаштування, чистку, сервісне обслуговування, ремонт тощо.
  • Доклад письменника Дена Арієлі про нераціональність деяких рішень користувачів та вплив виробника на них. Він порівняв цей процес з анекдотичною ситуацією, коли син запрошує в гості чотирьох дівчат, а потім просить маму вгадати, яку з них обрав собі у дружини. Маті з першої ж спроби дає правильну відповідь, пояснюючи тим, що саме ця дівчина дратує її більше за всіх.
  • Промова колишнього Президента Білла Клінтона, який під час виступу сміливо дістав з вуха свій сучасний слуховий апарат, продемонструвавши усім, що не стидається його. 

Завершення конференції

Третій день заходу ознаменувався такими подіями: 

  • Цікава дискусія від письменника Саймона Сінеко, присвячена ролі та проблемам лідерства. Чи зобов’язаний лідер жертвувати своїми інтересами, зусиллями та часом заради великої справи? Як не боятися приймати складні рішення? Яку роль відіграє особистий приклад лідера? Ці та багато інших питань визвали жваве обговорення.
  • Виступ колишнього лідера компанії Hewlett-Packard Карлі Фьоріни, яка окреслила 4 головні секрети успіху виробника: якісна продукція, конкурентоспроможна пропозиція, вміння дізнаватися потреби клієнтів та адаптивність до мінливих тенденцій ринку.
  • Інтерактивне інтерв’ю Джоржда Буша молодшого, під час якого від відповів на багато питань та підкорив аудиторію дотепними жартами й щирими посмішками. До речі, цей колишній Президент теж носить індивідуальний слуховий апарат бренду Старкі. 

Три дні, повні яскравих вражень, пролетіли непомітно. Наступна конференція Hearing Innovation EXPO відбудеться у січні 2020 року.

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *