23.03.2017 компанія «Беттертон» відсвяткувала 7-річний ювілей

команда беттертон

23.03.2017 компанія «Беттертон» відсвяткувала 7-річний ювілей

«Беттертон» протягом семи років успішно справлялася зі своєю місією: надавати всю можливу допомогу кожній людині з проблемами слуху, яка цього потребує, стежити за новітніми розробками у сфері слухопротезування та лікування ЛОР-захворювань; здійснювати грамотний, персональний підхід до кожного Пацієнта.

Компанія має в своєму штаті більше двадцяти професійних співробітників.

Ринок слухопротезування стрімко розвивається. Постійно з’являються нові розробки, впроваджуються сучасні технології, наукові дослідження дають позитивні результати, які необхідно застосовувати на практиці, у роботі. Слід враховувати досягнення як вітчизняних, так і зарубіжних фахівців. Тому дуже важливо обрати вірну стратегію розвитку і надійних партнерів. Американська компанія «Старки» – один з лідерів на світовому ринку слухової індустрії, своєю співпрацею завжди підтримувала наших фахівців, проводила навчання, забезпечувала українських споживачів сучасним слуховим обладнанням.

Політика компанії спрямована на чітке дотримання принципів роботи: регулярне підвищення стандартів якості обслуговування, дотримування законодавчих норм, постійне оновлення технічної бази, впровадження нових технологій, чітке документування і злагоджені дії. Дотримання цих правил дозволяє настільки успішно вести бізнес вже протягом п’яти років.

Компанія надає своїм Пацієнтам:

 • Високу якість послуг, що відповідають міжнародним стандартам якості. Останню сертифікацію компанія пройшла в жовтні 2014 року, підтвердивши рівень Стандарту якості ISO 9001:2008.
 • Розмаїтість продукції, що дозволяє задовольнити потреби кожної людини, враховуючи особливості проблем і фінансові можливості Клієнта.
 • Доступність і простоту в отриманні обслуговування. По всій території України розташовано дев’ять Центрів Слуху, філії охоплюють всі регіони, кожен центр повністю укомплектований обладнанням та персоналом.
 • Сервісне обслуговування – власна технічна служба проводить комплексне обслуговування і ремонт слухових апаратів Starkey, в тому числі й слухових апаратів інших виробників.
 • Виробництво високоякісної отопластичної продукції (індивідуальні вкладиші, водо- і шумоізоляційні беруші, індивідуальні насадки для навушників і т.д.). Європейські матеріали, що не мають аналогів в Україні. «Беттертон» є єдиним представником компанії «DETAX» (Німеччина) – постачальника і виробника отопластичної продукції.
 • Стабільність – принцип, на якому базується увесь бізнес компанії. Безперервний розвиток, розширення переліку послуг та асортименту продукції – все це дозволяє залишатися кращими в очах Клієнтів і партнерів.

Наша компанія ще порівняно молода, але ми усвідомлюємо свої цілі, знаємо способи їх досягнення, пишаємося успіхами, дружно і мужньо долаємо труднощі, що виникають.

Кінцева мета роботи «Беттертон» – зробити якомога більше людей щасливими, які змогли повернути собі можливість повноцінного життя, знов отримувати радість від живого спілкування з близькими. Тільки люди, наші клієнти – джерело енергії і натхнення для якісної роботи!!!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *