starkey

Про Starkey

Корпорація Starkey Hearing Technologies – один зі світових лідерів в слуховій індустрії. Заснована в 1967 році. Штаб-квартира знаходиться в м Іден-Прері (штат Міннесота, США).

Корпорація Starkey Hearing Technologies - один зі світових лідерів в слуховій індустрії

Допомогти людям чути – це причина, з якої ми тут. Слух – це наша турбота.

Як бренд, Starkey Hearing Technologies – це не просто слухові апарати, які ми виробляємо. Starkey – це досвід. Це той бренд, який не тільки обіцяє багато, але і виконує всі обіцянки і дає ще більше: забезпечує більше спілкування, більше участі в життєдіяльності і більше можливостей робити те, що ви любите. Це все відбувається, тому що, починаючи з першого дня роботи, Starkey дотримується свого гасла: «Слух – це наша турбота». І саме тому вже в перші дні роботи співробітники віддавалися ідеям постійного вдосконалення технологій для слуху. І була мета – мати можливість створити найкращі слухові апарати.

Ми працюємо для того, щоб люди могли чути

Починаючи з досліджень і розробок Starkey Hearing Technologies, які удосконалюються, щоб задовольнити потреби пацієнтів, а також перевіреного підходу та майстерності фахівців, корпорація втілила свою мету в життя. Вона налагоджує партнерські відносини з мільйонами людей, які користуються її слуховими апаратами. Також корпорація постійно займається благодійними акціями з допомогою фонду Starkey Hearing Foundation. Співробітники знають, що вони працюють кожен день, щоб допомогти людям з втратою слуху жити краще.

засновник і керівник корпорації «Starkey Hearing Technologies» Біл Остін

Ми хочемо краще чути

(засновник і керівник корпорації «Starkey Hearing Technologies» Біл Остін)

Хороший слух не є товаром. Хороший слух це не те, що ви можете легко купити в магазині або клацнувши мишею. Хороший слух – це мистецтво, яке керується наукою і втілюється в життя за допомогою технологій ЛОР-лікарями, сурдологами і аудіологами.

Єдина у своїй галузі американська приватна компанія Starkey Hearing Technologies визнана у всьому світі як провідний розробник слухових апаратів. Ми віримо, що кожна людина заслуговує правильного і індивідуального лікування, ми пам’ятаємо про це кожен раз, коли надаємо наші послуги, спираючись на досвід і новаторство в області розробки слухових апаратів.

Записатися на підбір апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *