Вибір слухових апаратів у 2021 році

Вибір слухових апаратів у 2021 році

Шукаєте сучасний і технологічний прилад для корекції слуху? Дізнайтеся, які слухові апарати популярні в 2021 році, і де їх купити!

Навігація по сторінці:

Слухова індустрія не стоїть на місці і постійно розвивається. З’являються нові сучасні слухові апарати, які відкривають користувачам все більше можливостей. Ця сфера тонко реагує на потреби своєї аудиторії і постійно підлаштовується під них. Завдяки цьому реабілітація слуху з кожним роком стає все простіше, ефективніше і комфортніше. Отже, який же він – ідеальний слуховий апарат 2021 року? Щоб розібратися в цьому, ми сформували незалежний рейтинг, в якому представлені кращі моделі слухових рішень.

Види новітніх слухових аппаратів

Наш центр слуху «Беттертон» пропонує великий вибір інноваційних слухових рішень. ТОП-5 найбільш актуальних моделей 2021 року виглядає так:

 • Livio Edge AI – новинка 2021 року сучасний слуховий апарат зі штучним інтелектом, бездротовим зв’язком і бездоганною якістю звуку. Користувач може обрати на свій розсуд форму носіння, потужність і кількість каналів.
 • Livio AI – в цій лінійці представлені якісні слухові апарати, розроблені із застосуванням новітніх технологій. У них вбудовані датчики руху, алгоритми сканування акустичного середовища та інші корисні функції.
 • Muse iQ i2400 – досить популярний перезарядний слуховий апарат 2021 року. Цей прилад для корекції слуху обробляє звук по 24 каналам, оптимізуючи його якість. З ним користувач може забувати про покупку батарейок – для живлення використовується акумулятор, якого вистачає майже на добу безперервного користування.
 • HALO 2 i2400 АР – надпотужний слуховий апарат, купити який варто заради чистого звучання і зручного управління. Він підключається до смартфону за допомогою спеціального додатку, що дозволяє легко регулювати його налаштування. Також ця модель допомагає боротися з вушним шумом – тинітусом.
 • SoundLens Synergy iQ i2400 – невидимий внутрішньоканальний прилад для корекції слуху. Підходить людям із 1-3 ступенем приглухуватості і забезпечує чисте звучання за рахунок 24-канальної обробки.

Всі зазначені слухові апарати можна купити в наших центрах. Ми надаємо повний комплекс послуг із реабілітації слуху і допомагаємо слабочуючим людям отримувати більше задоволення від життя.

Головні особливості інноваційних слухових аппаратів

Сучасні слухові системи розроблені так, щоб забезпечити максимальний комфорт користувачеві. У них є безліч корисних функцій:

 • сканування акустичного середовища;
 • виділення мови на тлі шуму;
 • оптимізація музики;
 • згладжування високих частот;
 • приглушення сигналу зворотного зв’язку;
 • терапія тинітусу – шуму у вухах;
 • підключення до різних пристроїв по бездротовому зв’язку. 

Синхронізація з мобільними пристроями

Сьогодні виробники прагнуть до того, щоб апарати слухові були максимально діджиталізірованими. Тобто, в цих пристроях передбачена можливість бездротового зв’язку зі смартфоном, гарнітурою, комп’ютером, плеєром та іншими гаджетами. Це дозволяє зручніше транслювати звук, легше керувати налаштуваннями і відкривати користувачеві більше можливостей.

Де обрати слухові аппарати в 2021 році?

Найновіші та прогресивні слухові рішення доступні в центрах «Беттертон». Ми завжди йдемо в ногу з часом і пропонуємо пацієнтам технологічні прилади для корекції слуху. У нашому асортименті представлені апарати слухові Starkey новітнього покоління. Це успішний авторитетний бренд, який вважається лідером слухової індустрії. Ми продаємо його продукцію з офіційною гарантією від виробника.

Вибір слухових аппаратів в умовах пандемії

За останній рік ми звикли жити в карантинних обмеженнях і поступово перейшли на онлайн-шопінг. Але у випадку зі слуховими рішеннями ця схема не особливо працює – адже вибір медичної техніки по слуху повинен проходити в присутності лікаря. Якщо ж вам терміново потрібні слухові апарати – як обрати їх дистанційно і не прогадати? Для цього потрібно зв’язатися з нашими фахівцями. Лікарі «Беттертон» консультують пацієнтів по Skype і до кожного знаходять індивідуальний підхід.

выбор са в 2021 году фотоЧи існують протипоказання

Слухопротезування з допомогою спеціальних апаратів підходить всім. Єдиний момент – на деякі моделі діють вікові обмеження і протипоказання. Тому перш ніж купувати їх, проконсультуйтеся з лікарем.

Профілактика приглухуватості

Зберегти здоровий слух на довгі роки допоможуть захисні беруші від шуму, своєчасне лікування ЛОР-захворювань і регулярні огляди в отоларинголога. Якщо ж ви стали чути гірше – ми завжди допоможемо підібрати відповідний слуховий апарат у Києві та інших містах, де є філії «Беттертон».

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Коментар (1)

  • Олег О. Відповісти

   навіть і не думав що існує стільки видів і з такими функціями слухові аппарати, дуже дякую за інформативну та цікаву інформацію, маю просто вроджену приглухуватість на одне вухо то для мене особливо корисно було почитати

   08.07.2021 о 09:48
   • betteradmin Відповісти

    Доброго дня! Дуже вдячні Вам за зворотній зв*язок. Для контролю потрыбно перевіряти слух кожного року. Тому запрошуємо Вас до нашого центру на безкоштовну перевірку слуху. За результатами якої, наш спеціаліст Вас також проконсультує та скаже, чи відбулися погіршення зі слухом за данний період, чи ні. Наш контактний номер – 096 545 24 35! Завжди раді допомогти Вам!

    03.08.2021 о 11:32

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *