Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Невидимі слухові апарати SOUNDLENS

Слухові Технології SOUNDLENS - крихітні апарати

Настільки мініатюрні, що ніхто не помітить, що Ви їх носите

ціна від 65000 грн.

Переваги:

 • Найбільш інноваційні технології в мініатюрному корпусі
 • Зроблені індивідуально по зліпку Вашого вуха
 • Повністю невидимий в більшості випадків
 • Висока якість звучання і комфорт від використання

Доступні технології:    SoundLens 2

                                             SoundLens Synergy®

                                             SoundLens iQ synergy

Потрібен слуховий апарат?
Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір

Записатися

Будучи світовим лідером в області виробництва слухових апаратів, компанія Starkey продовжує надавати кращі рішення з технологією SoundLens® Synergy® iQ.

 Основним напрямком їх досліджень і розробок (в тому числі у співпраці з дослідниками і розробниками віртуальної реальності) є унікальна технологія – абсолютно невидимі слухові рішення SoundLens.

Компактні прилади роблять процес звукосприйняття природним, що так необхідно для орієнтування в просторі, відновлення відчуття присутності і зв’язку зі світом у користувачів слухових апаратів.

Starkey SoundLens® створено з дотриманням природного звукового сприйняття:

Просторовий слух. Доступ до широкого діапазону частот має важливе значення як для якості звуку, так і для здатності визначати джерело звуку. Розташування мікрофона слухових апаратів IIC забезпечує доступ до високочастотної інформації. Перетворення цієї інформації в діапазон, який може почути пацієнт, забезпечує поліпшену якість звуку і орієнтацію в навколишньому середовищі.

Мовні індикатори для збереження налаштувань. Індикатори, які відтворюються в момент зміни налаштувань пацієнтом, є цифровими; вони вимагають від пацієнта запам’ятати, в якому середовищі була оптимізована та чи інша функція. Індикатор пам’яті тепер можна запрограмувати, використовуючи перелік найбільш часто відвідуваних місць (напр., Ресторан, Будинок. Вулиця), що забезпечує більш комфортне звукосприйняття.

Acuity Voice (оптимальне звучання в шумному середовищі). Acuity Voice працює паралельно з Acuity Lifescape Analyzer для забезпечення оптимальної розбірливості мови. Його двокомпонентний алгоритм використовує динамічну ідентифікацію голосу в поєднанні зі спектральним контролем шуму. Обчислюється відповідне посилення по каналу для найбільш високої якості звучання, простоти звукосприйняття і розбірливості мови в шумі.

І знову отримання задоволення від можливості чути. Сучасні пацієнти хочуть насолоджуватися можливістю чути в будь-якому навколишньому оточенні. Acuity Lifescape Analyzer – наша найбільш ретельно перевірена система аналізу навколишнього середовища, що дозволяє досягти максимального комфорту у використанні слухових рішень. Сім варіантів цієї технології обробляють різного роду звуки одночасно і забезпечують найскладнішу і одночасно найточнішу систему класифікації і адаптації.

Розширена аудіометрія в реальному часі. Забезпечення ширшої частотної характеристики в програмному забезпеченні Inspire.

Smart VC. Резервне посилення необмежене межами одного каналу, що дозволяє користувачам отримувати очікувану гучність і роботу.

Більш природне звукосприйняття. Наш новий стандарт – Acuity Binaural Imaging – відрізняється надвисокою роздільною здатністю для більш природного звучання. Завдяки спільній синхронній роботі двох слухових рішень, зберігається ідеальне відтворення і обробка мови в реальному часі, що цілком природно.

Прослуховування музики. Завдяки революційної платформі Synergy та новій Acuity OS 2, Music Enhancement, покращено сприйняття музики користувачем. Це унікальне рішення дає можливість фокусуватися на насолоді музикою, дозволяє чути тиху музику, легко пристосовується для сприйняття суб’єктивних музичних уподобань кожного пацієнта, автоматично адаптує і покращує якість музики.

Acuity Speech Optimization (багатосегментне стиснення звуків). Наша власна багатосегментна система стиснення звуків, Acuity Speech Optimization, поєднує в собі високий рівень розбірливості мови і загальний комфорт для досягнення максимально природного звучання.

Приглушення шумів (Acuity Quiet). Acuity Quiet переносить Acuity Voice на наступний рівень, дозволяючи йому обробляти більш широкий діапазон сигналів, що, в свою чергу, забезпечує високий рівень звукового сприйняття, незалежно від рівня фонового шуму.

Whistle Free Feedback Cancellation (управління зворотним зв’язком). Єдина проактивна система управління зворотним зв’язком, Whistle Free Feedback Cancellation запобігає появі зворотного зв’язку і може бути персоналізована для певних слухових рішень і пацієнта.

Покращене сприйняття розмов по телефону* . Бездротова система, орієнтована на пацієнта, 900 sync, передає голос абонента в обидва вуха за допомогою нового типу телефону з навушниками, що значно спрощує розмову по телефону.

Acuity directionality (розпізнавання мови). Функція Acuity Directionality розроблена для поліпшення розпізнавання мови в складних звукових ситуаціях. Функція інтелектуальна і персоналізована для постійної адаптації до навколишнього середовища, виділяє із загального звукового потоку розмови з підвищенням розбірливості мови до 6 дБ з метою комфортного сприйняття мови з різних сторін від слухових рішень.

Бездротові з’єднання з потоковим мультимедіа та аксесуарами. Абсолютно нові допоміжні пристрої SurfLink Mini Mobile і SurfLink Remote Microphone 2 з надійними SurfLink Media 2, SurfLink Mobile 2 та SurfLink Remote пропонують пацієнтам можливість легкого підключення до слухових апаратів в будь-який час і в будь-якому місці. Інноваційний SurfLink Mini Mobile – це невелике і недороге рішення для стільникових телефонів, на відміну від  SurfLink Remote Microphone 2, який призначений для потокової передачі звуку безпосередньо в бездротові слухові пристрої.

Speech Shift (отримання задоволення від кожної розмови). Розроблена для підвищення якості звучання в реальному часі шляхом виявлення високочастотних мовних сигналів, функція Speech Shift відрізняється від інших технологій, які широко застосовують почастотне стиснення звуків. Зберігається якість звуку, забезпечується ясність для високочастотної мови.

Multiflex Tinnitus Technology (позбавлення від дзвону у вухах). Запатентована Starkey технологія Multiflex Tinnitus Technology тепер є стандартною для всіх типів продуктів і технологічних рівнів. Розроблена з урахуванням індивідуального підходу та гнучкості, Multiflex Tinnitus Technology працює як бездротова бінауральна система з синхронізованими елементами управління, забезпечуючи комфорт і контроль.

Найефективнішими і сучасними невидимими внутрішньовушними слуховими апаратами є Слухові Рішення серії SOUNDLENS. Вони об’єднали в собі всі передові досягнення слухової індустрії.

Ціна відповідає якості!

SOUNDLENS  – 16, 20, 24-канальні найбільш інноваційні абсолютно невидимі Слухові Рішення, що володіють бездротовими технологіями

Якщо Ви плануєте придбати невидимий внутрішньовушний слуховий апарат, фахівці Центрів слуху «Беттертон» професійно допоможуть Вам підібрати і купити слуховий апарат, враховуючи Ваші індивідуальні вимоги. Детальна інформація про всі пропоновани нами моделях розміщена на сайті. Якщо вас цікавить ціна, зателефонуйте адміністраторам Центрів слуху “Беттертон” і дізнайтеся всю інформацію!

Кожна людина намагається приховати від оточуючих свої недоліки, проблеми зі здоров’ям. Сучасний світ надає масу варіантів для цього. Якщо ви помічаєте, що зір погіршився – негайно йдете до офтальмолога, радитесь з фахівцем і купуєте окуляри. Носіння окулярів – вимушений захід, але якщо це вас бентежить, то сучасні невидимі лінзи допоможуть відчувати себе комфортно.

Як тільки мова йде про проблеми зі слухом і можливості застосування слухового апарату, людина впадає в паніку, засмучується і часто відкладає покупку на тривалий час. Не варто сумувати, прогрес не стоїть на місці – вже існують різні невидимі пристрої для людей з вадами слуху.

Розглянемо докладніше, які варіанти мініатюрних і непомітних приладів для слуху можна знайти зараз.

Асортимент пропозицій

Якщо в пріоритеті при виборі пристрою для вас стає непомітність, то моделі Starkey Hearing Technologies – ідеальний варіант. Вони мініатюрні, легкі, абсолютно непомітні оточуючим.

Практично вся серія Starkey маленьких розмірів. При цьому кількість опцій по-різному. При виборі в першу чергу потрібна консультація фахівця, який знайде пристрій з урахуванням вашого способу життя і вимог до необхідного набору режимів. Підбір здійснять, грунтуючись на ваш діагноз і ступінь втрати слуху. Ці фактори будуть вирішальними при визначенні розміру слухового апарату.

Після проведеної діагностики і висловлених побажань про функціональну наповнюваність пристрою, можна перейти до обговорення його дизайну і розмірів. Асортимент досить різноманітний, тому будь-яких труднощів виникнути не може. Вам запропонують модель, яка забезпечить комфортне носіння, непомітність і впевненість в собі.

Один з варіантів невидимих слухових апаратів – це СIС, що розміщується цілком в слуховому проході. Такий прилад виготовляють за індивідуальними параметрами. Спочатку майстер робить зліпок вашого вушного каналу, потім, на його підставі, виготовляють корпус пристрою. Подібний апарат вимагає особливого ставлення і постійного догляду. Оскільки розмір занадто малий, то батарейка живлення, відповідно, теж, що впливає на тривалість заряду. Буде потрібно часта їх заміна. Рекомендований пацієнтам з початковою і середньою стадією втрати слуху.

Переваги СIС в його непомітності, однак, є й негативні якості. Апарат повністю занурюється в слуховий прохід, блокуючи його. Це створює відчуття замкнутості вуха, що призводить до незвичного сприйняття звуку власного голосу. При схильності до рясного утворення вушної сірки від використання подібної моделі краще відмовитися. Попадання сірки всередину приладу може вивести його з ладу.

Не рекомендовані дані моделі пацієнтам з утрудненою координацією рук. Пристрій дуже маленький і вимагає обережної установки всередину вушного каналу. При поганій рухливості пальців можуть виникнути проблеми з правильним його становищем у вусі, що вплине на якість роботи.

Ще один вид мініатюрних слухових апаратів – це моделі відкритого протезування. Їх місцезнаходження – за вухом, через невеликі розміри вони практично непомітні за вушною раковиною. Корпус з’єднаний з вухом тонкою прозорою трубочкою, яка зливається з кольором шкіри і теж непомітна. Подібні моделі зручні, приємні у використанні, невідчутні. Зачіски з довгим волоссям приховують їх повністю. Звучання природне, натуральне. Виробник розробив різні варіанти колірних рішень. Можна вибрати з відтінків тілесного кольору або підібрати корпус в тон свого волосся.

Апарати відкритого протезування поділяються на два види: телефон яких знаходиться всередині слухового каналу, і телефон з тонкими трубочками, який закріплений за вухом. Внутрішньовушні – рекомендовані пацієнтам з 3-4 ступенем приглухуватості, завушні – при 3 ступеня втрати слуху.

Відповідальність під час підбору апарату

Володіючи необхідною інформацією про види міні-апаратів для слуху, ви зможете за допомогою лікаря знайти найбільш зручний варіант. На вибір вплине форма і розмір слухового проходу. Обов’язково слід враховувати індивідуальні особливості людини: фізіологічні, психологічні, бажаний спосіб життя. Для того, щоб не упустити всі нюанси перед покупкою, візьміть аркуш паперу і запишіть всі істотні фактори життя, ваші особливості та вимоги до пристрою.

Наприклад, якщо пріоритетним для вас буде максимальний автоматизм в роботі, то в цьому випадку завушні прилади стануть хорошим варіантом. Вони забезпечені великою кількістю функцій, але і розмір, відповідно, теж більше в порівнянні з CIC. В апаратах відкритого протезування звучання буде більш природним.

Пам’ятайте, носіння слухового приладу буде постійним. Якщо вам буде незручно, дискомфортно, то виявиться, що це даремно витрачені кошти. Тому серйозно поставтеся до вибору перед покупкою. Не поспішайте, ретельно вивчіть інформацію, обов’язково проконсультуйтеся з професіоналами. При правильному виборі ви зміните своє життя і воно зазвучить по-новому.

Записатися на безкоштовну консультацію та підбір і налаштування слухового апарату можна в будь-якому з центрів хорошого слуху «Беттертон» в будь-який час!

Ціни на слухові апарати

Внутрішньовушні слухові апарати

Виробник Starkey  (США)
Ціна від 70000 – 65000 грн.
Ціна за 2 завушних слухових апарати – від 125000 – 105000 грн.

Пакет послуг при покупці слухового апарату включає*:

 • Батарейки для СА – 36шт
 • Індивідуальний вкладиш- 2шт
 • Захисні фільтри – 8шт
 • Контейнер для сушки і очищення
 • Капсули для очищення – 10шт
 • Капсули для сушки – 4шт
 • Щітка для догляду за магнітом
 • Коробка для зберігання

* не діє при купівлі у росрочку

Невидимі слухові апарати SOUNDLENS
Середня оцінка «5» Проголосували 2
Марьяна Григорьевна Бандурка

Марьяна Григорьевна Бандурка

Отоларинголог (ЛОР), Сурдолог у Беттертон
Бандурка Марьяна Григорьевна лечит заболевания уха, горла, носа. Выполняет ЛОР-манипуляции, проводит пункцию верхнечелюстной пазухи, катетеризацию слуховой трубы, вскрытие фурункулов наружного слухового хода.
Марьяна Григорьевна Бандурка

Останні публікації від Марьяна Григорьевна Бандурка