Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00
  Контакти : (067) 239-69-18 / (096) 634-48-48 / (050) 035-87-17

Невидимі Слухові Технології

Ціна слухових апаратів  – від 65000 грн.

Кожна людина намагається приховати від навколишніх свої недоліки, проблеми зі здоров’ям. Сучасний світ надає масу варіантів для цього. Якщо ви помічаєте, що зір погіршився – негайно йдете до офтальмолога, радитеся з фахівцем і купуєте окуляри. Носіння окулярів – вимушений захід, але якщо це вас бентежить, то сучасні невидимі лінзи допоможуть відчувати себе комфортно.

Як тільки мова йде про проблеми зі слухом і можливості застосування слухового апарату, людина впадає в паніку, засмучується й часто відкладає покупку на тривалий час. Не варто сумувати, прогрес не стоїть на місці – вже існують різні невидимі пристрої для слабочуючих.

Розглянемо докладніше, які варіанти мініатюрних і непомітних приладів для слуху можна знайти зараз.

Асортимент пропозицій

Якщо в пріоритеті при виборі пристрою для вас стає непомітність, то моделі Starkey Hearing Technologies – ідеальний варіант. Вони мініатюрні, легкі, абсолютно непомітні оточуючим.

Практично вся серія Starkey маленьких розмірів. При цьому кількість опцій різна. При виборі в першу чергу потрібна консультація фахівця, який знайде пристрій з урахуванням вашого способу життя і вимог до необхідного набору режимів. Підбір здійснять, опираючись на ваш діагноз та ступінь втрати слуху. Ці фактори будуть вирішальними при визначенні розміру слухового апарату.

Після проведеної діагностики й висловлених побажань про функціональну наповнюваність пристрою, можна перейти до обговорення його дизайну та розмірів. Асортимент досить різноманітний, тому яких-небудь труднощів виникнути не може. Вам запропонують модель, яка забезпечить комфортне носіння, непомітність і впевненість у собі.

Один з варіантів невидимих слухових апаратів – це СІС, який розміщується в слуховому проході. Такий прилад виготовляють за індивідуальними параметрами. Спочатку майстер робить зліпок вашого вушного каналу, потім на його підставі виготовляють корпус пристрою. Подібний апарат вимагає особливого ставлення й постійного догляду. Оскільки розмір дуже малий, то батарея живлення, відповідно, теж, що впливає на тривалість заряду. Потрібна часта їх заміна. Рекомендований пацієнтам з початковою та середньою стадією втрати слуху.

Переваги СІС в його непомітності, однак, є й негативні якості. Апарат повністю занурюється в слуховий прохід, блокуючи його. Це створює відчуття замкнутості вуха, що призводить до незвичного сприйняття звуку власного голосу. При схильності до надмірного утворення вушної сірки від використання подібної моделі краще відмовитися. Попадання сірки всередину приладу може вивести його з ладу.

Не рекомендовані дані моделі пацієнтам з утрудненою координацією рук. Пристрій дуже маленький. тому вимагає обережної установки всередину вушного каналу. При поганої рухливості пальців можуть виникнути проблеми з правильним його положенням у вусі, що вплине на якість роботи.

Ще один вид мініатюрних слухових апаратів – це моделі відкритого протезування. Їх місцезнаходження – за вухом, з-за невеликих розмірів їх практично не видно за вушною раковиною. Корпус з’єднаний з вухом тонкою прозорою трубочкою, яка зливається з кольором шкіри і теж непомітна. Подібні моделі зручні, приємні у використанні, невідчутні. Зачіски з довгим волоссям приховують їх повністю. Звучання природне, натуральне. Виробник розробив різні варіанти колірних рішень. Можна вибрати з відтінків тілесного кольору або підібрати корпус в тон волосся.

Апарати відкритого протезування поділяються на два види: телефон яких знаходиться всередині слухового каналу, і телефон з тонкими трубочками, який закріплений за вухом. Внутрішньовушні – рекомендовані пацієнтам з 3-4 ступенем приглухуватості, завушні – при 3 ступені втрати слуху.

Відповідальність під час підбору апарату

Володіючи потрібною інформацією про види міні-апаратів для слуху, ви зможете з допомогою лікаря знайти найбільш зручний варіант. На вибір вплине форма і розмір слухового проходу. Обов’язково слід враховувати індивідуальні особливості людини: фізіологічні, психологічні, бажаний спосіб життя. Для того, щоб не упустити всі нюанси перед покупкою, візьміть аркуш паперу і запишіть всі суттєві фактори життя, ваші особливості та вимоги до пристрою.

Наприклад, якщо пріоритетним для вас буде максимальний автоматизм в роботі, то в цьому випадку завушні прилади стануть хорошим варіантом. Вони забезпечені великою кількістю функцій, але й розмір, відповідно, теж більше, порівняно з CIC. В апаратах відкритого протезування звучання буде природнім.

Пам’ятайте, носіння слухового приладу буде постійним. Якщо вам буде незручно, дискомфортно, то це виявляться даремно витрачені кошти. Тому серйозно поставтеся до вибору перед покупкою. Не поспішайте, ретельно вивчіть інформацію, обов’язково проконсультуйтеся з професіоналами. При правильному виборі ваше життя зміниться і зазвучить по-новому.

Записатися на безкоштовну консультацію, підбір та налаштування слухового апарата можна в будь-якому Центрі хорошого слуху «Беттертон» в будь-який час!

Слухові Технології SOUNDLENS — крихітні апарати

Найефективнішими і сучасними невидимими внутрішньовушними слуховими апаратами є Слухові Рішення серії SOUNDLENS. Вони об’єднали в собі всі передові досягнення слухової індустрії.

Ці глибококанальні Слухові Апарати, що використовують алгоритм часткового зниження Spectral iQ, створені спеціально для розпізнавання мовлення – розбірливість поліпшується за рахунок перетворення високочастотних звуків мови в низькочастотні. Також використовується найсучасніша технологія зворотного зв’язку PureWave.

З цими невидимими слуховими апаратами добре розуміють мову навіть ті пацієнти, які раніше не вірили в це!

Голосові індикатори сповіщають користувача про розряджену батарею, змінювання програм і режиму гучності. Використовуючи функцію Swap Fit, можна переносити установки однієї моделі слухового апарату Starkey на іншу.

Ціна відповідає якості!

Доступні:

Soundlens — 16-канальні невидимі Слухові Рішення

 

Soundlens 2 — 16-канальні невидимі Слухові Рішення в ще меншому корпусі, завдяки інноваційним розробкам

Soundlens Synergy — 16, 20, 24-канальні, найбільш інноваційні, абсолютно невидимі Слухові Рішення, засновані на бездротових технологіях

Якщо Ви плануєте придбати невидимий внутрішньовушний слуховий апарат, фахівці Центрів слуху «Беттертон» нададуть Вам професійне сприяння у підборі слухового апарату, враховуючи Ваші індивідуальні вимоги. Докладна інформація про всі пропоновані нами моделі розміщена на сайті bettertone.com.ua. Якщо вас цікавить ціна – зателефонуйте адміністраторам Центрів слуху «Беттертон» та дізнайтеся всю інформацію!

Ціни на слухові апарати

Внутрішньовушні слухові апарати

Виробник Starkey (США)
Ціна від 70000 – 65000 грн.
Ціна за 2 внутрішньовушних апарату – від 125000 – 105000 грн.

Пакет послуг при покупці слухового апарату включає *:

  • Батарейки для СА – 36шт
  • Індивідуальний вкладиш – 2шт
  • Захисні фільтри – 8шт
  • Контейнер для сушки і очищення
  • Капсули для очищення – 10шт
  • Капсули для сушки – 4шт
  • Щітка для догляду за магнітом
  • Коробка для зберігання

* не діє при купівлі в розстрочку

Loading...

Невидимі Слухові Технології
Середня оцінка «5» Проголосували 1