Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Невидимі слухові апарати

Одна з найчастіших причин, по якій слабочуючі відмовляються від слухових апаратів – їх помітність. Людям не хочеться, щоб оточуючі знали про їх приглухуватість. Якщо і вам важко подолати цей бар’єр, можемо порекомендувати невидимі слухові апарати. Вони маскуються у вушному каналі і зовсім непомітні. У центрі «Беттертон» представлені якісні моделі слухових рішень від бренду Starkey – серія SoundLens Synergy. Ми пропонуємо комплексну реабілітацію слуху: з діагностикою, підбором і налаштуванням апаратів за даними аудіограми.

Переваги невидимих ​​слухових апаратів

  1. Поєднання компактності і потужності – при своєму мініатюрному розмірі ці моделі можуть покривати приглухуватість 1-3 ступеня.
  2. Непомітність – за рахунок розташування в глибині слухового каналу прилади не видно оточуючим.
  3. Максимальний комфорт носіння – корпус виготовляється за індивідуальними зліпкам за допомогою 3D-моделювання. Тому слухові апарати в точності повторюють контури слухових проходів користувача.
  4. Висока якість звуку – апарати SoundLens Synergy адаптуються до акустичного середовища, пригнічують шуми, гудіння і свист, оптимізують якість музики. Також у них є опція маскування вушного шуму (тинітусу).
  5. Підтримка бездротового зв’язку – користувач може легко отримувати звук від телефону, телевізора, музичного плеєра та інших пристроїв.

Недоліки невидимих ​​слухових рішень

Основним мінусом цієї лінійки можна назвати високу ціну слухових апаратів нового покоління. Але якщо проаналізувати всі плюси, можна зрозуміти, що вона повністю виправдана. Також прилади цієї категорії мають деякі обмеження. Їх не можна використовувати дітям до 15 років – через занадто вузькі і постійно зростаючі слухові канали. Не рекомендовані вони і літнім людям з ослабленою моторикою рук – через ризик упустити або зламати апарати.

На що звернути увагу, при покупці невидимого слухового апарату?

При покупці невидимих ​​слухових апаратів потрібно врахувати ступінь втрати слуху і пороги чутності на різних частотах. Для цього проводять діагностику слуху методом тональної аудіометрії. За її результатами сурдолог допомагає вибрати відповідну модель апарату. Без допомоги фахівця впоратися не вийде. Тому краще відразу звернутися в центр «Беттертон» – офіційний представник американської компанії «Starkey». Ми займаємося комплексною реабілітацією слуху з індивідуальним підходом до кожного пацієнта!

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

Невидимі слухові апарати
5
Середня оцінка «5» Проголосували 2
Невидимі слухові апарати
5