Слуховий апарат Starkey Evolv AI IIC NW

Кількість каналів: 16, 20, 24
Матриця: 110/35, 110/40, 115/50
Розмір  батарейки: 10
Форма: Глибококанальний
Вартість: від 58 000 грн.

Кольори передньої панелі

Кольори оболонки

Fitting Range
IIC NW 35
IIC NW 40
IIC NW 50
ступінь втрати слуху
Порожній розділ. Редагуйте сторінку, щоб додати контент тут.

Вартість слухових рішень Evolv AI IIC NW:

 • Evolv AI 1600 ІІС – 58 000 грн.
 • Evolv AI 2000 IІС – 63 500 грн.
 • Evolv AI 2400 IІС – 70 000 грн.
Замовити

  Залиште Ваші контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Evolv AI — найкраще рішення для кращого слуху. І тепер це легше, ніж будь-коли. Завдяки 55 мільйонам автоматичних налаштувань на годину Evolv AI тепер розширює додаткове зниження енергії шуму на 40%, включаючи шум вітру та машин. А розширений режим Edge Mode забезпечує ще чистіший звук в автомобілях та інших транспортних засобах.

  Це найпередовіша у світі слухова технологія, яка плавно адаптується до життя кожного пацієнта.

  Evolv AI – стильна лінійка найінноваційнішиих у світі слухових апаратів, що мають інтегровані датчики, які автоматично підключаються, адаптуються до життя пацієнта і забезпечують виявлення падіння, а також багато інших важливих для комортного життя функцій. Коли справа доходить до інновацій для кращого слуху, ви отримуєте це з Evolv AI!

  Ці внутрішньоканальні слухові рішення для тих, хто має І-ІІІ ступінь зниження слуху. Оточуючі не помітять, що у вас є у вухах апарати, адже вони крихітні! Живляться від батарейки 10.

  Основний функціонал:

  • Просторова локалізація: Завдяки спрямованої технології Acuity TM Immersion Directionality ви отримуєте більш природний об’ємний звук в більшості середовищ з поліпшеним розумінням в галасливих і складних умовах.
  • ОПТИМІЗАЦІЯ МУЗИКИ: Ця функція дозволяє вам знову відчути музику. Тепер ви можете почути кожну ноту, як хотів автор, з якістю звуку незрівнянної чистоти.
  • ЗВУКОВЕ ДОВКІЛЛЯ: Завдяки Acuity Lifescape Analyzer у вас буде задоволення від прослуховування у всіх середовищах. Ця нова функція прискорює звикання до нових слухових апаратів, поступово міняючи настройки, дозволяючи вам засвоювати нові звуки.
  • ПРИДУШЕННЯ НАКОЛИШНЬОГО ШУМУ: Acuity Voice працює паралельно з Acuity Lifescape Analyzer для забезпечення безпрецедентної якості звуку, простоти прослуховування і розбірливості мови.
  • ПРИДУШЕННЯ ЗВОРОТНОГО ЗВ’ЯЗКУ: Whistle Free Feedback Cancellation забезпечує комфортність прослуховування протягом дня. Це єдина проактивна система управління, яка може бути персоналізована в залежності від слухового апарату і Вашого способу життя.
  • ЗНИЖЕННЯ ЧАСТОТИ: Оптимізує чутність в реальному часі, визначаючи високі голосові сигнали і дублюючи їх на низьких частотах.
  • TECHNOLOGIE TINNITUS MULTIFLEX: Технологія Tinnitus Multiflex забезпечує створення приємного, що настроюється і регульованого звукового стимулу, який ефективно знімає шум у вухах (визначається як свист, шипіння, дзижчання, електричний шум, гуркіт тощо).

  Досі думаєте чи підійде Вам цей слуховий апарат?

  Завітайте до нас на пробне носіння

   Або скористайтеся нашими чат-ботами

   viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

   Ваші дані захищені політикою конфіденційності.