Купівля слухового апарату в місті Кременчук

слухові апарати

Купівля слухового апарату в місті Кременчук

Якщо ви хочете придбати якісний та зручний пристрій для поліпшення слуху, звертайтеся до нас. У кременчуцькому Центрі слуху «Беттертон» фахівці-слухопротезісти пропонують дітям і дорослим великий перелік послуг, пов’язаних з вибором і налаштуванням таких апаратів.

Навігація по сторінці:

Діагностика слуху

Здатність нормально сприймати звуки дуже важлива для кожного з нас – слух дає нам близько 50% інформації про навколишній світ. Завдяки можливості чути, ми спілкуємося з рідними, друзями, адаптуємося в навколишньому середовищі, насолоджуємося багатою звуковою гамою цього світу. До того ж, слух дозволяє нам уникати різних небезпек, швидко реагувати на застережливі звукові сигнали, а також поспішати до інших людей, яким раптово знадобилася допомога. Тому, цілком закономірно, що глухі люди відчувають себе «відрізаними» від світу і, найчастіше, впадають у важку депресію. Щоб уникнути подібних проблем і стресів, потрібно при перших же ознаках туговухості звертатися за допомогою до фахівців. Діагностичні процедури в центрі «Беттертон» допоможуть встановити ступінь втрати слуху, а наші спеціалісти підберуть найкращий пристрій для його відновлення.

Аналіз інформації

Перш ніж проводити діагностику, лікар збирає важливу інформацію про анамнез хвороби пацієнта. При цьому враховуються такі факти:

 • коли були помічені перші ознаки глухоти;
 • якими хворобами перед цим хворів пацієнт;
 • які хворобливі симптоми були, чи спостерігаються вони зараз;
 • чи підвищувалася температура тіла останнім часом;
 • чи є болі в вусі, та з якою періодичністю вони виникають;
 • чи є виділення з вуха (якщо є, то які, як давно турбують);
 • чи були якісь травмуючі фактори, що передують глухоті (удари, вплив гучних звуків тощо).

Бинауральное слухопротезирование

Огляд вушної раковини і зовнішнього слухового проходу

Під час зовнішнього огляду вуха лікар може помітити такі симптоми:

 • наявність припухлості та деформацію вушної раковини;
 • набряклість в нижній частині скроневої кістки;
 • наявність гнійних або водянистих виділень з вух;
 • порушену міміку, що свідчить про пошкодження лицьового нерва;
 • збільшені лімфовузли на шиї або під вухами;
 • рубці, що залишилися після травм або операцій;
 • зміна стану вушного проходу.

За допомогою пальпації лікар знаходить болючі місця, набряклості, пухлини тощо. Отоскопічна картина визначається за допомогою використання вушної воронки і лобного рефлектора.

 

Вибір і настройка пристрою

Тест

Тональна порогова аудіометрія показує, наскільки сильно порушена функція слухового аналізатора. Ця процедура проводиться за допомогою аудіометру та завжди передує остаточному вибору потрібного пристрою. Під час цього дослідження, пацієнту через спеціальні навушники передаються звукові хвилі різних частот, і він, натискаючи на певні кнопки, сигналізує лікарю про те, які звуки він чує. В результаті можна оцінити, наскільки добре слухові сигнали сприймаються та проводяться зовнішнім і середнім вухом. Що стосується внутрішнього вуха, то протестувати його стан можна за допомогою кісткового вібратора, що посилає сигнали прямо до равлика, обходячи при цьому решту слухової системи.

Вибір

Після виконання всіх перерахованих вище процедур, вибирається слуховий апарат, найбільш відповідний для виявленого порушення. Порекомендувати відповідний прилад може тільки досвідчений фахівець, який добре орієнтується в розмаїтті сучасної апаратури для поліпшення слуху.

Такі пристрої, в залежності від основних параметрів, діляться на кілька категорій:

 • за зовнішнім виглядом розрізняють: вушні й завушні;
 • в залежності від способу обробки звукового сигналу: цифрові та аналогові.

Досвідчені лікарі завжди проявляють індивідуальний підхід при виборі приладу для поліпшення здатності чути, оскільки у кожного пацієнта є свої власні потреби, що залежать від віку, наявних порушень, їх ступеня і хвороби, що призвела до туговухості. У кременчуцькому Центрі слуху «Беттертон» кваліфікований слухопротезіст підбере вам чи вашій дитині слуховий апарат з урахуванням ваших очікувань та індивідуальних проблем.

Налаштування та примірка

Сучасні прилади, які повертають здатність чути, мають одну велику перевагу: їх можна налаштовувати індивідуально під потреби кожного пацієнта. В процесі налаштувань фахівець керується результатами тональної аудіометрії. У комп’ютер, на якому встановлено спеціальне програмне забезпечення, вводяться дані про ступінь і структуру наявних порушень слуху. Потім, на підставі цих даних, відбувається налаштування сприйняття звукових частот на слуховому апараті. Тобто, штучно посилюється передача тих звуків, які вухо пацієнта погано вловлює. В результаті пацієнт, завдяки успішно налаштованій апаратурі, зможе добре сприймати звукові хвилі в будь-якому діапазоні – від тихих до гучних, від низьких до високих. Причому, дуже гучні звуки будуть звучати більш тихо і м’яко, щоб вуха не відчували дискомфорту. До обов’язків слухопротезіста також входить регулювання різних опцій і функцій, кількість яких може бути різною, залежно від моделі пристрою. Після того, як слуховий апарат налаштований, лікар консультує пацієнта з усіх питань, пов’язаних з його експлуатацією та доглядом.

врачи беттертон

Індивідуальна отопластика – виготовлення і застосування

Спеціальні вкладиші й внутрішньовушні слухові апарати виготовляються в Центрі слуху «Беттертон» в Кременчуці на замовлення, за індивідуальним зліпком, зробленим з вашого вушного проходу. Адже, як відомо, немає на світі двох людей, у яких би вуха мали однакову форму. Такі вкладиші потрібні для приладів ВТЕ і міні-ВТЕ. Вони виконують відразу кілька важливих функцій:

 • роблять пристрій комфортним і зручним, завдяки повній відповідності розміру і довжині слухового проходу людини;
 • міцно закріплюють прилад на вусі;
 • забезпечують високу акустичну герметизацію, яка, в свою чергу, сприяє гарній передачі звуку від приладу до барабанної перетинки;
 • запобігають виникненню звукових перешкод (свист, відлуння тощо).

Майбутні параметри і вид вкладиша визначаються кількома факторами: формою і розміром зовнішнього вуха, віком людини, ступенем і причинами порушення слуху.

Адаптація і звикання

У період адаптації пацієнта до слухового пристрою, фахівці в обов’язковому порядку додатково проводять безкоштовні налаштування, коригують наявні функції. Адже тільки в процесі носіння приладу можна відчути, наскільки добре він передає звуки, і чи зручний він в користуванні.

Придбати якісний, індивідуально налаштований слуховий апарат можна в місті Кременчук в Центрі слуху «Беттертон», який розташований за адресою вул. Воровського (Театральна), 34 каб.8 (район Автовокзалу).

Щоб записатися до нас на консультацію, телефонуйте на номери: 097 555 48 18, 700 612, 099 430 85 15.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *