Чи може слуховий апарат бути помічником під час телефонної розмови?

слуховой аппарат в режиме телефонного разговора

Чи може слуховий апарат бути помічником під час телефонної розмови?

Так, звичайно. Слухові апарати здатні покращити чутність не тільки у живому спілкуванні, але й під час телефонної розмови. Одні моделі забезпечені додаткової телефонної котушкою, що приймає сигнал. Інші дозволяють використовувати мобільний без будь-яких допоміжних пристроїв.

Пацієнтам, які використовують відкриті слухові апарати та внутрішньовушні протези, ніякі додаткові елементи для повноцінного спілкування не потрібні. В будь-яких інших варіантах необхідно перевірити наявність функції «телефонна котушка» або «автоматична телефонна котушка». Саме така опція дозволяє приймати телефонний дзвінок безпосередньо. Мікрофон слухового протеза під час активності котушки відключається. Саме з цієї причини пацієнту не потрібно турбуватися про виникнення перешкод у вигляді свисту і шуму. Спеціальна опція доступна тільки на сумісних сучасних апаратах. Для їх правильного функціонування може знадобитися прикріпити на апарат спеціальну магнітну наклейку.

Більше проблем виникає при використанні мобільних. Апарати хоч і сучасні, але вони можуть створювати перешкоди (свист, тріск і ін). Саме тому аудіологи і рекомендують спочатку спробувати декілька різних моделей, і тільки потім визначитися, з яким пристроєм найзручніше.

слуховой аппарат для iphoneІнноваційні моделі слухових апаратів обладнані пристроями бездротового зв’язку, для користування ними необхідна спеціальна гарнітура, яку можна підключити через Bluetooth. Така гарнітура досить-таки зручна. Вона відчутно покращує якість звучання і дозволяє здійснювати телефонну розмову з вільними руками.

Розробники таких пристроїв як IPhone, iPad, iPod придумали спеціальне рішення, яке спрощує життя користувачів слухових та кохлеарних апаратів. Це титри, які дублюють телефонний діалог. Цю функцію можна підключити спеціально для тих абонентів, у розмові з якими ви відчуваєте труднощі.

У світі технологій існують й такі телефонні апарати, які оснащені спеціальними підсилювачами. Вони дозволяють самостійно регулювати гучність звучання.

Звертайтеся до наших фахівців “Беттертон“, і вони допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант саме для вас.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *