Добре чути стане ще легше з Evolv AI

Слуховые аппараты Беттертон фото

Добре чути стане ще легше з Evolv AI

Який критерій найважливіший для людини, яка обирає слухові апарати? Якість звуку. Головна цінність і ціль людей із приглухуватістю – чути добре. І ми раді повідомити, що в нашому центрі є модель слухового рішення з бездоганним звучанням – Evolv AI від Starkey. На сьогоднішній день це найфункціональніший і найдосконаліший апарат на ринку слухопротезування.

Навігація по сторінці:

У чому особливість цієї моделі?

Щоб створити цей апарат, розробники взяли за основу фірмову технологію звуку Starkey Sound™, але додатково її вдосконалили. У результаті вийшов пристрій, який здатний максимально точно і реалістично передавати звук у будь-якій акустичній обстановці. Це стало можливим завдяки штучному інтелекту, який постійно аналізує звукове середовище та активність користувача. А фірмова запатентована технологія Starkey дозволяє знижувати шумові перешкоди на 40%.

Втім, вам, мабуть, не дуже цікаво читати, як влаштований слуховий апарат? Адже головне – те, як він працює, та які можливості у нього є. Тому набагато важливіше те, що Evolv AI:

 • забезпечує природне звучання;
 • допомагає зручніше приймати гучні звуки;
 • покращує розбірливість мови у шумі;
 • допомагає легше орієнтуватися у просторі та миттєво визначати джерело звуку.  

Ця модель слухового апарату – найкраще, що будь-коли з’явилося на ринку слухопротезування!

Повністю автоматизована робота

Модель Evolv AI розроблена так, щоб користувачеві не доводилося зайвий раз напружуватися або перевтомлюватись. Створюючи її, інженери Starkey повністю автоматизували процес прослуховування. Вам потрібно лише надіти слухові рішення вранці та зняти ввечері – всю решту роботи вони роблять самі! Evolv AI постійно сканують акустичне середовище та виконують до 55 автоматичних операцій щогодини: відстежують, аналізують, обробляють та змінюють безліч навколишніх звуків.

Завдяки цьому прослуховування стає максимально легким та комфортним. Ви безпомилково визначаєте, звідки долинають звуки, і розбірливо їх сприймаєте.

Проста синхронізація з гаджетами

Ми давно вже живемо у цифровому світі, де нас усюди оточують пристрої. Тому важливо, щоб слухові апарати могли успішно «дружити» з гаджетами, якими ми користуємося. У Evolv AI це враховано на 100%.

Ця модель може підключатися до смартфонів через спеціальний додаток та сумісна з iPhone та Android. З цими слуховими апаратами вам стане трохи простіше говорити по телефону, слухати музику чи подкасти, дивитися фільми та ролики, спілкуватися у відеочаті. Також пристрої легко підключаються до смарт-телевізорів, плеєрів, планшетів та інших гаджетів.

Ще кілька слів про те, як Evolv AI спрощують повсякденне життя

Вже кілька років компанія Starkey працює над тим, щоб максимально полегшити життя своїм клієнтам. Тому її розробники створюють не просто слухові рішення, а багатофункціональні системи, які можуть замінити кілька пристроїв. Декілька років тому компанія представила розробку слухових апаратів із вбудованими датчиками. Вони відстежують фізичну та розумову активність свого користувача. За цю інновацію компанія отримала нагороду журналу TIME.

У новій моделі Evolv AI інженери компанії доповнили та вдосконалили цю технологію. Крім того, що прилад допомагає краще слухати, це ще й своєрідний індикатор здоров’я, і фітнес-трекер, і розумний асистент в одній особі. Тобто вам більше не потрібно носити з собою кілька пристроїв і синхронізувати їх між собою.Evolv AI слуховые аппрараты

Завдяки оновленому додатку Thrive Hearing Control, слухові апарати Evolv AI:

 • відстежують фізичну активність;
 • ставлять та аналізують цілі для вашого когнітивного здоров’я;
 • знижують ризик випадкового падіння та травм;
 • можуть налаштовуватися фахівцем віддалено – не потрібно щоразу приїжджати до центру;
 • переводять іноземну мову, транслюючи її у вуха у реальному часі;
 • нагадують прийняти ліки або зробити важливу справу;
 • не загубляться – опція “знайди мене” допоможе швидко визначити, куди ви поклали пристрої.  

Ви готові до нової якості життя з Evolv AI

Якщо ви довго відкладали покупку слухових апаратів до «кращих часів», цей момент настав! Нарешті з’явилися рішення, які підійдуть навіть найвибагливішим користувачам. При цьому їх практично не видно оточуючим і по дизайну схожі на бездротові навушники. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про Evolv AI і підібрати відповідний слуховий апарат!

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *