Чому стигматизація слухових апаратів більше не актуальна

слуховые аппараты

Чому стигматизація слухових апаратів більше не актуальна

Порушення слуху – досить часта проблема, з якою стикається близько 50% людей старше 60 років, а також 2/3 дорослих після 70 років і 80% – після 85 років. І при цьому лише 20% людей із втратою слуху носять слухові апарати. Ця статистика пригнічує. Але чому так склалося, звідки взявся такий великий розрив?

Багато хто на це запитання дасть відповідь, що вся справа в ціні. Так, частково це так, адже слухові апарати коштують досить дорого, більшість страхових полісів їх не покриває. Але значно частіше перешкодою до слухопротезування стає стигматизація. Мільйони людей, що слабо чують, досі вважають слухові рішення старим атрибутом і соромляться їх носити.

Час залишити минуле в минулому!

Стигматизація слухових апаратів виникла через те, як вони виглядали у минулому столітті. Це були незграбні громіздкі пристрої бежевого кольору, які навряд можна було б назвати стильними. З іншого боку, подумайте, а чому на них взагалі звертали увагу? Може, вся справа в тому, що донедавна мало хто носив гаджети у вухах? Тому коли людина ходила зі слуховими апаратами, це здавалося нетиповим і привертало увагу.

Але зараз все інакше – з нами всюди гарнітури, дротові та бездротові навушники. То може вже час переглянути своє ставлення до цього питання?

Слухові апарати давно виглядають інакше

Забудьте про грубі незграбні апарати з минулого – ця картинка сьогодні не має нічого спільного з реальністю. Сучасні слухові рішення випускаються у широкому асортименті кольорів та форм. Ви можете вибрати абсолютно непомітну модель, яка вправно сховається у слухових проходах. А можете, навпаки, підібрати ефектний апарат, який виглядатиме як бездротовий навушник або інший стильний

слуховые аппараы

 гаджет.

Відмовляючись від слухових апаратів через стигматизацію, ви відмовляєте собі в якості життя. Адже некомпенсована втрата слуху провокує подальший розвиток приглухуватості та погіршує стан здоров’я. Надалі це може призвести до серйозних наслідків, аж до депресії і навіть старечого недоумства.

Насолоджуйтесь яскравим життям на повну!

Сьогодні в моді біохакінг – все більше людей хочуть продовжити молодість та припинити проблеми зі здоров’ям на корені. І якщо у вас є хоч найменші порушення слуху, то краще почати їх компенсувати вже зараз. Це допоможе вам жити насиченим життям та отримувати від нього всі можливості. Тим більше, що стигматизація слухових апаратів поступово відходить у минуле, і все більше людей почуваються комфортно, носячи їх.

У центрі “Беттертон” ви зможете підібрати сучасні слухові рішення Starkey, зроблені за новітніми технологіями. Вони не тільки допомагають краще чути та насолоджуватися спілкуванням з близькими та друзями. Ще ці апарати вміють підключатися до смартфона, транслювати телефонні розмови та музику прямо у вуха, перекладати іноземну мову в режимі реального часу. вони можуть виконувати роль голосового помічника, фітнес-трекера і навіть відстежувати вашу розумову активність.

Якщо ви готові побачити, як далеко просунулися слухові апарати, чути і жити на повну, то вам допоможуть у центрі «Беттертон». Просто заповніть форму зворотнього зв’язку або зателефонуйте нам по одному з номерів, вибравши найближчу до вас філію. Наші фахівці дадуть відповіді на всі питання, перевірять ваш слух і розкажуть про новітні технології слухопротезування!

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *