Ваша дорога – за наш рахунок! Компенсуємо проїзд іногороднім покупцям!

слуховые-аппараты-starkey для пожелых

Ваша дорога – за наш рахунок! Компенсуємо проїзд іногороднім покупцям!

У вашому місті немає центру слуху «Беттертон»? Тепер це не проблема! Запишіться на прийом до найближчої філії, купіть слуховий апарат – і ми компенсуємо вам проїзд в одну сторону. Нам важливо, щоб реабілітація слуху була комфортною і вигідною для вас. Тому ми постійно підвищуємо лояльність до своїх клієнтів.

В яких містах є відділення «Беттертон»?

Головне представництво нашого центру слуху знаходиться в Києві. Також є кілька філій по Україні, в наступних містах:

 • Біла Церква
 • Львів
 • Кременчук
 • Кривий Ріг

Якщо вашого міста немає в цьому списку, можна записатися на прийом у найближче відділення «Беттертон». Наприклад, в київське представництво зручно буде приїхати жителям Чернігова, Житомира, Сум, Черкас. У цих міст зі столицею добре налагоджено транспортне сполучення, тому можна дістатися за 1-2 години. Тим, хто проживає в Київській, Вінницькій областях і деяких містах Черкаської, підійде центр в Білій Церкві.

Якщо ви хочете купити слуховий апарат в Ужгороді, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку, Чернівцях, Рівному чи Хмельницькому, зручніше буде відвідати наш центр у Львові. Сюди із зазначених міст часто ходять автобуси, поїзди, електрички, тому з трансфером проблем не виникне. А витрати на проїзд ми вам компенсуємо!

Для жителів Дніпра, Запоріжжя, Кропивницького, Херсона, Миколаєва, Одеси найближче буде відділення в Кривому Розі. А з Харківської, Полтавської та Черкаської області зручніше добиратися до філії в Кременчуці. В цілому ж, все залежить від розташування вашого міста і транспортної інфраструктури. Іноді, незважаючи на близькість між містами, людям простіше приїхати до Києва, оскільки з ним краще налагоджено сполучення.

Якщо ви вирішили купити слуховий апарат в центрі «Беттертон», подивіться, яке з зазначених відділень ближче до вашого місця проживання, вивчіть розклад транспорту. Якщо ви не можете визначитися з найближчою філією, зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами або заповніть онлайн форму. Наш консультант підкаже, в який з центрів вам буде краще приїхати.

Як отримати компенсацію проїзду в центрі «Беттертон»?

Для того, щоб ми покрили ваші витрати на проїзд в одну сторону, потрібно:

 • Знайти найближче до вас відділення центру комфортного слуху Беттертон
 • Записатися на консультацію
 • Купити квиток і зберегти його, пред’явивши нам
 • Підібрати і купити слуховий апарат

Наприклад, якщо ви хочете купити слуховий апарат в Чернігові або Житомирі, потрібно доїхати до нашого представництва в Києві. По прибуттю в «Беттертон» ви зможете пройти ретельне обстеження з використанням сучасних технологій. Потім за його результатами досвідчений сурдолог запропонує вам кілька моделей слухових апаратів на вибір: різних форм і цінових категорій.

Серед асортименту слухових апаратів, представлених у відділеннях центру «Беттертон», доступні моделі будь-яких типів носіння:

 • Завушні слухові апарати
 • Внутрішньовушні слухові апарати
 • Внутрішньоканальні слухові апарати

До того ж вони відрізняються між собою функціоналом, розібратися в тонкощах якого допоможе наш фахівець. Ми пропонуємо слухові прилади різної потужності, також може варіюватися число каналів, тип налаштування і т д. Наш центр має в своєму розпорядженні найширший асортимент слухових рішень в Україні. Тому вирішивши купити слуховий апарат в Івано-Франківську чи Тернополі, ви не знайдете там такої великої кількості вибору, як у львівській філії центру хорошого слуху Беттертон.

У наших центрах по Україні не тільки підбирають прилади для корекції слуху, але і вносять в них індивідуальні налаштування. Також в асортименті представлені аксесуари для них, індивідуальні вушні вкладиші, батарейки та інші супутні товари. Наші фахівці проводять з клієнтами детальну консультацію про використання пристрою, догляд за ним, допомагають з адаптацією. Ви отримуєте повний спектр послуг по слуховій реабілітації.

Наведемо один простий приклад для ясності. Припустимо, людина вирішила купити слуховий апарат в Полтаві. Знайти фірму, яка торгує подібною технікою, в принципі можна. Але варто приготуватися до того, що вибір буде невеликий, та й не у всіх продавців є ліцензія. Багато просто пропонують дешеві підсилювачі звуку під виглядом слухових рішень. Але навіть якщо вдається знайти медичний прилад, з його сервісним обслуговуванням виникає проблема.

Якщо ж людина звертається в найближчий до Полтави центр «Беттертон» в Кременчуці, він отримує можливість вибрати якісний слуховий апарат з досить широкого асортименту. А «бонусом» йдуть послуги настройки, технічного обслуговування гарантійного ремонту в разі поломки, а також 5-річний супровід пацієнта. Виходить, що є сенс проїхатися в інше місто: дорога займає близько 40 хвилин, а проїзд компенсують.

Слуховые аппараты Старки фотоПереваги покупки слухових апаратів в центрі «Беттертон»

Якщо ви розглядаєте можливість купити слуховий апарат, краще робити це в надійному місці, під керівництвом досвідчених професіоналів. На жаль, люди в провінційних містах не мають такої можливості. І навіть не в усіх обласних центрах доступний подібний сервіс. Добре, що є можливість приїхати в центр «Беттертон», де реабілітація слуху доведена до досконалості!

Якщо ви шукаєте де купити слухові апарати в Луцьку або Ужгороді, купити їх краще у Львові, в нашій філії. Або звернутися в найближчий до вашого міста центр в Києві, Кременчуці, Білій Церкві або Кривому Розі. При цьому ви отримуєте масу переваг:

 • Компенсація проїзду в одну сторону при пред’явленні квитка
 • Обстеження на сучасному медичному обладнанні
 • Професійний підбір слухового рішення за результатами аудіограми
 • Консультація кваліфікованого сурдолога
 • Можливість вибору між слуховими апаратами різних типів носіння і цінових категорій
 • Якісні слухові апарати від американського бренду Starkey
 • Офіційна гарантія, сервісне обслуговування і ремонт
 • Допомога на етапі адаптації

Знайдіть на карті найближче до вас відділення «Беттертон» – і запишіться на прийом! Якщо у вас виникли з цим труднощі, зверніться до наших консультантів по телефону або через онлайн форму.

Записатись на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Коментар (1)

  • Оксана Юріївна Відповісти

   Доброго дня,цікавить чи ще актуальна така пропозиція і з яких саме міст і куди нам їхати якщо ми з Теребовлі (40км від Тернополя) і скоро нашому родичу потібен буде слуховий аппарат

   08.06.2021 о 14:14
   • betteradmin Відповісти

    Добрий день, Оксана Юріївна! Так пропозиція актуальна – приїзжайте до нас в центр у Львові або у Києві, зберігайти квиток і при покупці апаратів ми вирахуємо вартість проїзду з загальної суми. Гарної Вам дороги та чекаємо в наших центрах Слуху!

    14.06.2021 о 10:23

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *