Свіжі новини аудіології

Свіжі новини аудіології

19-21 жовтня 2019 року в Нюрнберзі проходив аудіологічний конгрес EUHA. Ця масштабна виставка інновацій від виробників слухових рішень. Вона проходила на локації площею 14 тис. Кв. м., участь взяли 134 компанії з 90 країн світу. Ми підготували для вас найцікавіші новини з конгресу і запрошуємо на короткий тур по виставці!

Навігація по сторінці:

Новинки від Audio Service

Виробник Audio Service представив на конгресі лінійку слухових апаратів 4-го покоління – G4. У порівнянні з попередньою серією, прилади отримали чимало трансформацій:

 1. Мова стала більш розбірливою
 2. Покращилися алгоритми придушення зворотного сигналу
 3. Підвищився рівень адаптації до складних акустичним ситуацій
 4. З’явилася опція Comlort 365 – автоматичне керування обробкою мови
 5. Поліпшено характеристики шумозаглушення
 6. Додана спеціальна програма для прослуховування музики

Слухові апарати 4-го покоління доступні в 3-х версіях: завушні, внутрішньовушні і з ресивером в каналі. Додатково вони комплектуються спеціальним пультом для зручності управління.

Ще одна цікава розробка від Audio Service – можливість перепрограмувати технологічний рівень апарату. Всього їх пропонується 3. Купивши один пристрій, користувач за бажанням може змінити рівень без покупки нової моделі. Для цього потрібно звернутися до слухопротезіста, щоб він провів перенастроювання.

Нова концепція від Bernafon

Швейцарському виробнику слухових апаратів Bernafon в цьому році виповнюється 70 років. В честь цього бренд представив концепцію вибору слухового рішення для пацієнта. Суть полягає в тому, що можна протестувати кілька різних технологій в складних звукових умовах. Це дає користувачеві більше автономії у виборі.

Також представники бренду висловилися на захист внутріканальних слухових апаратів. На їхню думку, ці прилади були недооцінені і незаслужено відсунуті слухопротезістами на задній план. Сьогодні частка їх продажів серед всіх слухових рішень становить всього 10%. Директор компанії Bernafon Паскаль Графф вважає, що це несправедливо, і тенденція повинна змінюватися.

Віртуальний аудіометр від Audyx

Брати Бернар і Ів Лазрі представили на конгресі нову, «дематеріалізуватися» модель аудіометру. У ньому всі дані тестів зберігаються на сервері, тому аудиолога не потрібно бути прив’язаним до приладу. Це значно спрощує роботу. Не потрібно постійно проводити калібрування і скрізь носити з собою аудіометр. Можна просто приїхати, наприклад, в будинок для людей похилого віку, підключитися до комп’ютера і провести перевірку.

ВНМ вражає оригінальністю

Стенди австрійського бренду ВНМ завжди відрізнялися оригінальністю і представляли сміливі інновації. Цей конгрес не став винятком. Бренд представив окуляри з апаратом кісткової провідності. Також на виставці були спеціальні крісла для кінотеатрів. «Це справжнє кіно для вух» – сказав президент компанії.

Прогресивні бездротові технології від GN ReSound

Компанія GN ReSound утримує репутацію виробника, який випускає слухові рішення для будь-якого віку і будь-яких аудіологічних потреб. У цьому році на їх стендах були представлені міні-завушні слухові апарати, моделі для дітей, а також унікальний бездротової аксесуар.

За словами директора німецької філії Іоакима Гаста, головна мета компанії – виправдати очікування сучасних користувачів. В останні роки вони роблять упор на молоду аудиторію. Їхня нова розробка, бездротової аксесуар 2,4 ГГц, допоможе зробити підключення до смартфонів і іншим гаджетам набагато комфортніше.

Новини від бренду Hansaton

Компанія Hansaton отримала престижну премію German Design Award за модель слухового апарату soundHD S312e з виносним ресивером. Прилад отримав нагороду за свій стильний дизайн, інноваційні технології та відмінні акустичні якості. Ознайомитися з ним можна було на стенді компанії.

Також виробник представив новий зарядний пристрій AQ HD S. Воно підходить для літій-іонних акумуляторів і за 3 години зарядки дає заряд на 24 години. Це полегшує життя користувачу – йому не потрібно постійно міняти батарейки. До того ж, пристрій має надійний захист від пилу і вологи IP68.

Ще одна інновація бренду – сушильні бокси Dry mini. Вони допоможуть продовжити життя слухових апаратів.

Interton розширює можливості слухопротезування

Компанія приїхала на виставку з безліччю цікавих експонатів. Найцікавіший з них – новий слуховий апарат Step 6. Він володіє широким функціоналом. Наприклад, за рахунок асиметричної спрямованості мікрофонів прилад дає максимально розбірливу мова в галасливій обстановці.

Друга цікава новинка – модель слухового апарату Centro 6. Вона синхронізується з iPhone, завдяки чому можна зручно управляти настройками через спеціальне мобільний додаток.

Інновації від MedRx – у тіннітуса немає шансів

Компанія представила нову розробку TinnitoMeter. Ця технологія дозволяє моделювати вушний шум і перекривати його. Тепер вона включена в усі слухові апарати MedRx, що дозволяє успішно боротися з тиннитус.

Що новенького у компанії Oticon

Для відомого данського виробника цей конгрес став особливим. Тут була представлена ​​революційна модель слухового апарату Opn. Він названий революційним проривом в сфері аудіології, і ось чому:

 1. 500 раз в секунду сканує акустичну середу в пошуках джерел звуку
 2. Обробляє 1,2 мільярда операцій в секунду
 3. Допомагає користувачеві правильно оцінювати відстань від джерела звуку
 4. На 30% покращує розбірливість в галасливій обстановці
 5. На 20% скорочує втома від прослуховування
 6. На 20% покращує концентрацію уваги на корисних сигналах
 7. Відправляють на телефон смс, коли батарея починає сідати

Крім преміальної моделі, була представлена ​​новинка економ-класу Como. Це сучасний технологічний прилад, купити який можна за доступною ціною.

Phonak робить ставку на акумуляторні батареї

У цьому році на своєму стенді виробник представив слухові апарати з перезаряджається літій-іонним акумулятором. За словами представника бренду, вони більш стабільні, ніж змінні батарейки та інші види акумуляторів. Компанія розробила зарядний пристрій, який заряджає батарею не надто довго, але і не дуже швидко. Це дає ємний заряд, який довго тримається.

Термін служби акумулятора становить 1500 циклів заряду, а це – понад 4 років. Коли вона вийде з ладу, її можна замінити. Також виробник представив на конгресі нові моделі своїх слухових апаратів з широким функціоналом.

Starkey представили нову платформу Synergy

Відомий американський бренд, лідер слуховий індустрії, теж був присутній на конгресі. Він представляв нову платформу, яка дозволяє:

 1. У 5 разів швидше обробляти операції по розпізнаванню звуку
 2. Поліпшити якість прослуховування музики
 3. Підвищити розбірливість мови в складних акустичних умовах
 4. Швидше адаптуватися до слухового апарату за рахунок спеціальної функції
 5. Успішно пригнічувати вушний шум

Що ще цікавого було на 61-му конгресі EUHA

 1. Канадський виробник Unіtron МОХІ Mow представив найменший бездротової слуховий апарат RIC в світі. Він дає природний звук відмінної якості і комфортно відчувається. За рахунок малої ваги приладу, вухо не «втомлюється» носити його весь день.
 2. Багато брендів підтримали тенденцію переходу на акумуляторні батареї. Ведуться активні розробки нових батарей, які можуть працювати автономного близько 30 годин.
 3. Компанія Varta представила нову технологію літій-іонної батареї. Вона має збільшену ємність і підвищену надійність. Тому підходить для слухових апаратів преміум-класу. Компанія розробила зарядний пристрій, який заряджає батарею не надто довго, але і не дуже швидко. Це дає ємний заряд, який довго тримається.
 4. Термін служби акумулятора становить 1500 циклів заряду, а це – понад 4-х років. Коли вона вийде з ладу, її можна замінити. Також виробник представив на конгресі нові моделі своїх слухових апаратів з широким функціоналом.
 5. Компанія Widex продемонструвала моделі слухових апаратів «Made for iPhone» і нові технології бездротового зв’язку з гаджетами. Прилади Widex останнього покоління відрізняються стильним дизайном і низьким енергоспоживанням.

Нагадуємо, що центр «Беттертон» є офіційним дилерів слухових апаратів Starkey в Україні. Ми пропонуємо сучасні слухові рішення з гарантією від виробника. А ще – завжди тримаємо вас в курсі останніх новинок аудіології!

Записатись на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

   

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *