Слухові апарати Unitron

unitron фото

Слухові апарати Unitron

Фахівці компанії Unitron добре знають проблеми, пов’язані зі слухом, а їх інновації в сфері слухових апаратів обумовлені співпрацею з провідними дослідницькими інститутами в Канаді і США, а також міцними відносинами з медичними працівниками в області слуху.

Unitron – виробник слухових апаратів, розташований в регіоні Китченер-Ватерлоо в Онтаріо, Канада, який часто називають «Силіконова долина Канади». Сьогодні у компанії є штаб-квартира в Плімуті (США), штат Міннесота, і її продукцію можна знайти в більш ніж 46 країнах світу.

Слухові апарати фірми Unitron

Слуховые аппараты фирмы Unitron фото

Unitron пропонує слухові апарати для будь-яких потреб при втраті слуху

Unitron пропонує кілька серій продуктів, кожна з яких має різні рівні технологій. Як і у інших виробників, більш високі рівні технологій мають найскладніші функції і мають більш високу ціну.

 • Moxi.  Ця серія слухових апаратів складається з слухових апаратів типу «Ресивер в каналі» (RIC), включаючи Moxi Now, Moxi Fit, Moxi Kiss і Moxi Dura. Слухові апарати мають різні розміри і пропонують кілька різних функцій для більшості типів втрати слуху і переваг. Новинка  Moxi  – Moxi Fit R, крихітний перезарядний слуховий апарат RIC.
 • Stride.  Включає три види завушних слухових апаратів (BTE) з різним рівнем потужності, внутрішньоканальні слухові апарати (ITE) і п’ять технологічних рівнів. Stride – сама універсальна лінійка слухових апаратів Unitron.
 • Max.  Складається з двох традиційних типів BTE і представлена на трьох технологічних рівнях. Лінійка продуктів Max спеціально розроблена для людей з важкою і глибокою формами втрати слуху.

Лінійка для дітей, спеціальна і продукція тиннитус виробництва Unitron

Компанія Unitron не пропонує продукти, призначені виключно для немовлят, малюків і підлітків. Проте, їх продукти BTE оснащені деякими функціями, які можуть бути корисні для молодшого населення, наприклад, прямий аудіовхід (DAI), необхідний для навчання в класі.

Unitron пропонує унікальну функцію Flex, яка дозволяє ідеально встановити комфортні умови новачками в користуванні слухових апаратів.

Програма Flex також пропонує легку модернізацію технологій і забезпечує користувачів слухових апаратів зворотним зв’язком в реальному часі безпосередньо зі своїм фахівцем із слухових апаратів за допомогою програми для смартфонів. Flex допомагає фахівцеві із слухових апаратів краще зрозуміти Ваші переваги.

Всі технологічні рівні і всі слухові апарати, пропоновані Unitron, містять функцію маскування тиннитусу (шуму у вухах), яка може за допомогою фахівця із слухових апаратів допомогти Вам послабити шум у вухах, поки Ви носите свої слухові апарати.

Допоміжні пристрої для слухових апаратів від Unitron

Як і інші виробники слухових апаратів, Unitron пропонує безліч різних типів аксесуарів і допоміжних пристроїв, які поєднуються зі слуховими апаратами, щоб поліпшити якість прослуховування або допомогти Вам краще чути в особливих ситуаціях. Аксесуари сумісні з різними слуховими апаратами Unitron, зверніться до фахівця з слухових апаратів, щоб зрозуміти які аксесуари підходять саме Вам.

 • додаток uControl 2.0 – сумісний зі смартфоном для налаштування слухових апаратів і забезпечує зворотний зв’язок з Вашим фахівцем із слухових апаратів.
 • Remote control та Remote control 2 – використовується для зміни гучності та інших параметрів слухового апарату
 • Smart control – повнофункціональний пульт дистанційного керування, що забезпечує доступ до налаштувань слухового апарату для забезпечення чіткості і якості звуку
 • IIC control – найменший пульт дистанційного керування для слухових апаратів Unitron
 • uStream –  пристрій, який дозволяє передавати потокове аудіо з мобільних телефонів, телевізорів і музичних плеєрів з підтримкою Bluetooth
 • uDirect 2 та uDirect 3 – забезпечує передачу стереозвуку і потокову передачу звуку за допомогою Bluetooth-сумісних мобільних телефонів, телевізорів і музичних плеєрів
 • uMic – персональний бездротовий мікрофон, який допомагає Вам легше чути Вашого співрозмовника в переповнених або галасливих місцях
 • uTV 2 и uTV 3 – спеціалізовані потокові пристрої для перегляду Ваших улюблених телевізійних програм з індивідуальним контролем якості шуму.

Благодійність компанії Unitron

Unitron піклується о спільнотах, де живуть і працюють його співробітники, і вони прагнуть бути хорошими корпоративними громадянами завдяки підтримці наступних організацій:

 • Lions Foundation of Canada Dog Guides
 • Фонд для дітей з втратою слуху
 • Всесвітній фонд «Слухайте»
 • Міжнародний банк допомоги немовлятам Lions
 • Minnesota Hands and Voices (Руки і голоси Міннесоти)

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *