Навіщо потрібен слуховий апарат

Навіщо потрібен слуховий апарат

Втрата слуху негативно позначається на здоров’ї людини та повністю міняє її звичний спосіб життя. Приглухуватість приносить незручність і багато проблем. З втратою слуху людині важко спілкуватися з оточенням, самостійно користуватися громадським транспортом, водити автомобіль, працювати, навчатися, вирішувати побутові проблеми. Люди, що недочувають, замикаються в собі, стають нервовими та образливими, в них наростають депресивні стани.

Що трапляється, коли людини втрачає слух?

Останнім часом значно збільшується кількість людей, що втрачають слух. Приглухуватість вже не вважається хворобою старих людей, дуже часто з такими вадами народжуються немовлята, цей діагноз ставиться малим дітям та молодим людям. На початку втрати слуху людина не помічає цього, оскільки здатність чути знижується поступово. Згодом наростаюча глухота викликає фізичний та моральний дискомфорт.

Якщо не звертатися з цією проблемою вчасно до лікаря, а чекати що воно якось саме пройде, то це може привести до незворотних явищ. Людина втрачає слух через те, що якась частина вуха пошкодилась і не виконує свої функції належним чином. Внаслідок цього вухо не транслює нормальні звукові сигнали в мозок. Таким чином мозок  згодом не пам’ятає, як звучать слова і забуває як чути. Коли час для лікування захворювання втрачений, слух можна відновити тільки за допомогою слухового апарату.

Беттертон-Консультация сурдолога-Подбор СА-Настройка СА фото10 причин почати носити слуховий апарат

Ваш мозок працюватиме краще. Через проблеми зі слухом в багатьох людей передчасно старіє головний мозок. Але слухові апарати знижують цей ризик – їх користувачі значно рідше хворіють на Альцгеймера та старечі деменції. 

Повернеться радість спілкування з людьми. Поганий слух людина заважає повноцінно спілкуватися, тому людина намагається не контактувати з оточуючими, щоб не опинитися в незручному становищі. Приглухуватість сприяє соціальній ізоляції. Людина з вадами слуху може втратити роботу, припинити навчання, в неї з’являється комплекс неповноцінності та проблеми в особистому житті. Поступово вона починає вести замкнутий спосіб життя, відчуваючи постійні стреси.  Слуховий апарат дає можливість нормальної комунікації та порозуміння з людьми.

Ви більше не будете заважати близьким, коли дивитесь телевізор. Проблеми зі слухом примушують людину робити звук гучніше. Використовуючи слуховий апарат можна тихіше дивитися телевізор.

Зросте впевненість за різних життєвих  обставин. Зі слуховим апаратом стає зручно ходити у кіно та театр, робити шопінг, працювати.

Підвищиться працездатність. Слуховий апарат допоможе бути уважнішим та працювати продуктивно. Це пов’язано з тим, що вам більше не доведеться напружуватися, щоб просто розчути слова колег чи ке6рівника. Замість цього можна сконцентруватися на професійному зростанні та побудові кар’єри!

Поліпшиться психоемоційний стан. Люди з розладами слуху часто поводяться агресивно та вперто, стають надто образливими. Але завдяки нормальній корекції слуху в них зростає впевненість у собі, тому характер змінюється на краще.

Не треба буде перепитувати. Не треба боятися, що хтось помітить слуховий апарат. Він не такий помітний, як постійне перепитування!

Ви станете розмовляти краще. Коли людина чує звуки спотворено, то поступово починає проваляти їх неправильно. Це в свою чергу приводить до невиразної, нерозбірливої манери говорити. Але завдяки слуховому апарату можна скоригувати мовлення.

Вушний шум зникне. Слухові апарати забезпечують звукову стимуляцію, завдяки якій усувають шум у вухах (тіннітус).

Покращиться рівень та якість. Стильний  «апарат-невидимка» абсолютно нормально вбудовується у режим сучасної людини. З ним зручно працювати, подорожувати, займатися спортом. 

Де придбати слуховий апарат

Якщо ви дбаєте про стан свого здоров’я  та відчули зниження слуху й потребу підібрати сучасний слуховий апарат на всі випадки життя, то наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір. Вони  врахують всі ваші індивідуальні особливості, бюджет, спосіб життя, умови праці чи навчання, звички та особисті уподобання. Звертайтеся центрів корекції слуху «Беттертон». 

Тел.: (067)670 87 47, (050)433 37 57, (032)253 69 65.

Записатись на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *