Як слух впливає на наше здоров’я – пояснює лікар медицини

осмотр в детского лора

Як слух впливає на наше здоров’я – пояснює лікар медицини

Нещодавно компанія Starkey, лідер у сфері виробництва слухових апаратів, запустила новий подкаст. Він називається Starkey Sound Bites та присвячений усьому, що пов’язано зі слухом. На ефіри запрошують експертів, які розповідають, наскільки слух важливий у нашому житті. Також у подкасті говорять про нові технології та дослідження, які допомагають людям чути краще.

Чому варто послухати цей подкаст?

У кожному новому епізоді доктор Дейв Фабрі директор з інновацій запрошує експерта в тій чи іншій області для цікавої розмови. Він ставить актуальні для тих, хто погано чує питання і обговорює злободенні проблеми, щоб постаратися докопатися до істини, пояснити складні речі простими словами.

Команда «Беттертон» як офіційний дистриб’ютор Starkey в Україні уважно стежить за цими подкастами. Деякі епізоди нам подобаються настільки, що хочемо ділитися ними з вами. Наприклад, нещодавній подкаст із лікарем медицини Аршель Георгіу. Він буде цікавий усім, хто зіткнувся з втратою слуху і хоче дізнатися більше про цю тему.

Ви можете послухати цей подкаст безкоштовно у оригіналі за посиланням. Але для вашої зручності ми його переклали і наводимо нижче опис того, про що говорять у цьому епізоді.

Про що подкаст

Так, у новому випуску ведучий доктор Фабрі розмірковує про те, в чому полягає завдання будь-якого слухового апарату. Цей прилад повинен покращувати чутність і якість мови в тихому та галасливому середовищі. Проте його функція не обмежується цим. Дейв згадує у тому, що ще до пандемії ми знали, як впливає слух на стан здоров’я. А тепер нам стало відомо про це ще більше. Тобто втрата слуху може серйозно вплинути на роботу всього організму. І далі ведучий просить доктора Георгі прокоментувати це.

Аршель відповідає, що справді COVID став серйозною трагедією світу. Багато людей, які перенесли цю хворобу, досі відчувають на собі її тяжкі наслідки. Зокрема це депресія, підвищена тривожність, дискомфорт від вимушеної соціальної ізоляції, когнітивні порушення. І тут неможливо утриматись від паралелі з порушеннями слуху. Адже люди з приглухуватістю відчувають це постійно, протягом багатьох років вони зіткнулися з цими проблемами задовго до пандемії.

Лечение тиннитуса фотоЛікар наголошує, що є дослідження, які підтверджують, що втрата слуху викликає всі ці проблеми. Про це не прийнято говорити, але саме з такими наслідками стикаються люди, які слабо чують, які не проходять реабілітацію. Ось чому важливо використовувати слухові апарати, адже вони допомагають уникнути описаних проблем.

Бажаєте дізнатися більше, про що говорять у подкастах Starkey Sound Bites? Слідкуйте за нашим блогом – ми будемо тримати вас в курсі!

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *