Де краще купити слухові апарати

слуховые аппараты

Де краще купити слухові апарати

Ще зовсім недавно людина, яка зіткнулася з втратою слуху, мала одну альтернативу – піти до лікаря в найближчу поліклініку і виконувати його вказівки. Сьогодні йому відкривається значно більше варіантів. З’являються нові інтернет-магазини, роздрібні продавці, приватні компанії, слухові центри. І кожен із них пропонує слухові рішення та свої послуги з корекції слуху. Але чи можна їм довіряти?

Навігація по сторінці:

Насправді, навіть сьогодні, за величезного вибору варіантів, завдання стає ще складнішим. Адже далеко не скрізь вам можуть надати професійну допомогу. Факт залишається фактом: довіряти корекцію слуху, як і раніше, краще спеціалісту. Давайте розберемося чому!

Слухове рішення має бути індивідуальним

Ваш слух унікальний і влаштований складніше, ніж ви думаєте. Тут можна провести аналогію зі смаком – наприклад, одним людям подобаються устриці, інші ж їх духом не переносять. Якщо ж у людини порушення слуху, все стає ще складніше. На одних частотах сприйняття може бути в нормі, на інших – спотворено. Тому слуховий апарат має враховувати ці індивідуальні особливості. Їх повинен налаштовувати спеціаліст з урахуванням ваших потреб.

Сучасний слуховий апарат – це «розумний» гаджет

Коли щось в організмі починає працювати неправильно, то коригувати це абсолютно нормальна практика. Наприклад, у разі порушення зору ми підбираємо окуляри, при патологіях серця – кардіостимулятори. А якщо виникли проблеми зі слухом, то цілком логічно буде носити слуховий апарат.

Тільки сучасні моделі – це вже щось більше, ніж просто прилади для корекції слуху. Вони не тільки допомагають вам краще чути, але й виконують безліч операцій за секунду. Наприклад, відсікають шуми, покращують розбірливість мови і навіть відстежують фізичну та розумову активність.

Докладніше розібратися в цьому функціоналі вам допоможе експерт з слухопротезування. Він пояснить, які опції доступні в тій чи іншій моделі, і як це допоможе вам.

Відчуйте різницю між «ок» та «вау»

Коли ви самі обираєте слухові апарати в інтернеті або купуєте їх у роздрібного торговця, то не можете врахувати безліч важливих нюансів. Швидше за все, ви орієнтуєтеся на потужність, зовнішній вигляд та ціну. Тільки цього замало. Є ще безліч інших факторів, які варто врахувати: 

 • Який у вас поріг чутності на різних частотах?
 • У вас приглухуватість на одне або обидва вуха?
 • Як кожне з ваших вух сприймає звуки, чи є між ними різниця?
 • Які звуки ви хочете чути краще, а які для вас не дуже важливі?
 • У яких акустичних середовищах буваєте найчастіше?
 • Наскільки активний у вас спосіб життя?
 • Який у вас рівень технічної грамотності, чи ви підковані в користуванні смартфоном та іншими гаджетами?
 • Чи є у вас проблеми із моторикою рук?
 • Які функції слухового рішення особливо важливі для вас? 

Цей список можна продовжувати. Але суть у тому, що відповісти на описані питання може лише фахівець із професійними навичками та підготовкою. Він проведе тестування за допомогою аудіограми, яке допоможе точно перевірити та виміряти ваш слух. А потім за результатами обстеження правильно підбере та налаштує слухові апарати – відповідно до ваших потреб та способу життя.

Досвідчений слухопротезист проведе вас по всім кроках реабілітації слуху. Він не тільки допоможе розібратися з технічними нюансами, а й зважить на нематеріальні потреби. Фахівець обговорить з вами потреби та бажання, запитає, який результат ви хочете отримати. Він допоможе вам вийти на новий рівень якості життя, якого ви заслуговуєте!

Слухові апарати – це інвестиція в себе, яка точно окупиться

Де б ви не купували слухові рішення, вони в будь-якому разі коштуватимуть дорого. Але головне питання в тому, що ви отримуєте за ці гроші. В даному випадку ви інвестуєте в приємне спілкування з людьми, здоров’я та кращу якість життя. Тому ваші вкладення окупаються.

Але це твердження буде справедливим лише в одному випадку – коли ви підбираєте слухові апарати у фахівця. При цьому швидше за все ви заплатите більше, ніж в інтернет-магазині. Але натомість отримайте більш тонке індивідуальне налаштування, комплексну підтримку, догляд. Тож ваша інвестиція точно окупиться!

где купить слуховой аппаратТо де ж купити слухові апарати?

Найправильніше рішення – звертатися до місцевого експерта у сфері слухопротезування. Тому правильним вибором будуть наші центри Беттертон. Ми займаємося комплексною реабілітацією слуху та пропонуємо слухові апарати від компанії Starkey – лідера ринку з 50-річною історією. Цей виробник постійно вдосконалює продукцію та впроваджує інноваційні технології. Його фахівці постійно відстежують потреби своїх клієнтів і стежать за тим, щоб їхня продукція йшла в ногу з часом.

Наша команда працює в тісній зв’язці з компанією Starkey, адже ми є офіційними дилерами її продукції в Україні. Усі фахівці «Беттертон» пройшли навчання від Старки та постійно підвищують кваліфікації. Вони допоможуть вам підібрати слухове рішення, яке змінить ваше життя на краще. Щоб почати шлях до хорошого слуху, зв’яжіться з нами через зворотний зв’язок або по телефону. Ми відповімо на всі запитання та запишемо вас на прийом до найближчої філії центру слуху. Там ви зможете пройти діагностику та проконсультуватися про варіанти корекції приглухуватості.

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *