Слухові апарати Livio AI стали ще краще

слуховые-аппараты-киев

Слухові апарати Livio AI стали ще краще

Світ стрімко змінюється, і наші слухові апарати не відстають! Дізнайтеся, які оновлення лінійки Livio AI допоможуть вам почувати себе впевненіше!

Друзі, ви знаєте, що в нашому центрі «Беттертон» представлені найсучасніші і функціональні слухові рішення від компанії Starkey. І найбільш прогресивною вважається серія Livio AI. Ці прилади для корекції слуху викликали фурор на ринку з моменту своєї появи 2 роки тому. Це були перші в історії слухові рішення зі штучним інтелектом, які відстежують важливі життєві функції користувача за допомогою 3D-датчиків.

Але і це ще не все! Компанія Старкі не стоїть на місці і постійно вдосконалює свою продукцію. Тому виробник вирішив модернізувати лінійку Livio AI під нинішні реалії. Розповідаємо про останні оновлення!

Маски більше не перешкода вільному спілкуванню

Пандемія та карантинні обмеження внесли корективи в усі сфери нашого життя. І найбільше «вдарили» по спілкуванню. Зокрема, користувачі слухових апаратів часто скаржаться, що їм складно розібрати мову співрозмовника, який говорить через маску. Тканина «краде» частину звуків, робить їх менш чіткими. Для користувачів Livio AI це більше не проблема! Всього одне натискання – і прилад запускає штучний інтелект, який сканує акустичне середовище і запускає унікальні алгоритми обробки Edge Mode. Завдяки цій системі ви зможете:

 • розбірливо чути співрозмовника, що говорить через маску;
 • сприймати корисні сигнали навіть у непростих акустичних умовах – апарат пригнічує всі шуми;
 • вільніше спілкуватися телефоном, а також у Zoom і на інших платформах.

Оновлений додаток Thrive Care – більше можливостей для управління звуком

Остання версія програми Thrive Care дозволяє отримати повний контроль над слуховими рішеннями і розширити можливості їх використання. Завдяки йому слуховий апарат може працювати як: 

 • пульт від телевізора – перемикає канали, регулює гучність і параметри звучання, транслює звук прямо у вуха;
 • модернізований фітнес-трекер – моніторить не тільки фізичну, а й розумову активність, надсилає звіти на смартфон, веде статистику;
 • аудіо-асистент – записує розмови і транскрибує їх у текст, переводить іноземну мову в реальному часі, встановлює нагадування і виконує інші дії за допомогою голосових команд.

Також в останньому оновленні доступна функція «знайди телефон». Більше не потрібно просити близьких, щоб вони вас набрали – все зробить слуховий апарат, який синхронізується зі смартфоном через додаток.

Удосконалена лінійка Livio AI – це ваша свобода і впевненість у сучасному мінливому світі. Ці прилади швидко адаптуються під зміни і допомагають вам відчувати себе спокійніше і досягати душевної рівноваги. Зв’яжіться з нами, щоб отримати консультацію по приладах цієї серії!

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Коментар (1)

  • Оксанка Б. Відповісти

   Доброго дн а правда що наприклад якщо я ще не маю 30 років але маю проблеми зі слухом то я можу сам собі вибрати слуховий аппарат ,невеличкий і інноваційний? чи тільки лікар має його приписувати?

   02.12.2021 о 14:23
   • betteradmin Відповісти

    Категорически не рекомендуем самостоятельно выбирать себе аппараты, так как вы просто можете потратить свои деньги впустую. Только после комплексной диагностики специалист вносит индивидуальные настройки в слухвые аппараты, чтобы пациент чувствовал себя максимально комфортно. Поэтому приглашаем вас на прием, уверены, ваш вопрос будет решен! https://bettertone.com.ua/uk/make-an-appointment/

    24.12.2021 о 13:05

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *