Лідери слухових апаратів в Україні

Посібник користувача SurfLink Mobile

Лідери слухових апаратів в Україні

Сьогодні на ринку слухових рішень спостерігається досить багатий асортимент. Серед виробників присутня здорова конкуренція: вони використовують передові технології і створюють прилади для корекції слуху, наділені широкими можливостями.

Навігація по сторінці:

Найголовніше, що трапилося в слухопротезування за останні десятиліття – на зміну аналоговому пристрою прийшов цифровий слуховий апарат. У порівнянні з моделями старого покоління сучасні слухові апарати більш зручні і технологічні. Вони транслюють природний звук без перешкод, спотворень і шумів. Але найголовніше питання, яке цікавить споживачів – який бренд слухового апарату вибрати?

Найпопулярніші виробники слухових апаратів

Останнім часом у виробництві слухових апаратів спостерігається справжній розквіт. Все більше нових брендів з’являється на ринку. Але є і безумовні лідери, ім’я яких асоціюється у користувачів з довірою і надійністю.

Одним з досить популярних є апарат цифровий Starkey. Люди із вадами слуху високо цінують продукцію цієї торгової марки за якість звучання і довгий термін експлуатації. До того ж пропонована модельна лінійка дозволяє вибрати варіанти на будь-який бюджет. А за рахунок високих технологій, що застосовуються компанією Starkey у виробництві, її цифрові слухові апарати наділені широким функціоналом. Крім реалізації слухових апаратів, компанія проводить благодійні заходи по всьому світу.

Ще одним лідером ринку є бренд Siemens. Його слухові рішення користуються популярністю в багатьох країнах світу. Асортимент даного виробника дозволяє підбирати прилади для корекції слуху пацієнтам будь-якого віку. У ньому представлені як дитячі моделі, так і екземпляри для дорослих і літніх людей.

Крім цих брендів, розташування користувачів вдалося завоювати і іншим торговим маркам:

 • Oticon
 • Belton
 • Widex
 • Recton
 • Sonic
 • Phonak

Не менш вдалим придбанням стане апарат Axon (Китай) або апарат Cyber. Головне – підібрати підходящу модель правильно.

Як проходить підбір слухового апарату

Звичайні магазини подібними товарами не торгують – слуховий апарат відноситься до категорії медичної техніки. Тому потрібно звертатися до центрів, де приділяється максимум уваги їх підбору. Там пацієнта консультує лікар-сурдолог, який проводить аудіометричного тест. Це перший крок до підбору коригуючого пристрою. За результатами обстеження складається карта слуху, виявляється, наскільки важке у людини порушення.

основы слухового аппаратаПісля тестів лікарі з’ясовують, яку форму носіння воліє пацієнт. Найчастіше всі хочуть придбати внутрішньовушні слухові апарати. Але потрібно розуміти, що у внутрішньовушних слухових апаратів є протипоказання, до того ж вони покривають не всі ступені приглухуватості. У цьому плані більш універсальними є завушні моделі (BTE). Також нерідко покупці звертають увагу на внутрішньоканальні слухові апарати, які розміщуються глибоко в вушному проході і їх зовсім не видно.

Крім форми і функціоналу приладу, важливо визначитися з його ціною. Далеко не всі можуть дозволити собі рівень преміум, але сучасні моделі в будь-якому випадку забезпечують якість звучання, навіть якщо це рівень базовий.

Коли вибір зроблений, фахівець вносить настройки і допомагає клієнту підібрати необхідні аксесуари: елементи живлення, засоби по догляду за приладом. Також робиться зліпок, щоб виготовити по ньому вушні вкладиші.

Де купити слуховий апарат?

Купувати подібну техніку краще в спеціальному центрі, і бажано, щоб він був сертифікований фірмою-виробником. Тому якщо вам потрібно купити слуховий апарат, фахівці центру «Беттертон» з радістю вам допоможуть. Ми пропонуємо продукцію світового лідера індустрії – Starkey Hearing Technologiesяк його офіційний постачальник в Україні.

Фахівці центру пройшли міжнародну акредитацію і пропонують консультації пацієнтам з будь-якими порушеннями слуху. Вони підберуть слуховий апарат цифровий за результатами діагностики, при якій використовується спеціальне обладнання. Також тут можна купити батарейки  для нього та інші аксесуари.

Ще один плюс реабілітації слуху в нашому центрі – гарантія, сервіс і ремонт для клієнтів. Наш сервісний центр сертифікований фірмою Starkey, тому тут клієнт отримує точну діагностику і ремонт із застосуванням оригінальних запчастин.

Філії «Беттертон» працюють в декількох містах: Київ, Кременчук, Біла Церква, Львів, Кривий Ріг. На сайті можна прочитати чимало позитивних відгуків про товар і послуги центра, а також надіслати електронною поштою питання в формі зворотного зв’язку.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНИЙ підбір слухового апарату в одному з наших Центрів прямо зараз

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *