Історія Starkey

слуховые аппараты Starkey

Історія Starkey

Записатись на прийом

Записатися

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Американська компанія Starkey – лідер індустрії слухових рішень. Вона веде свою діяльність з 1967 року, невпинно удосконалюючи свою продукцію і задаючи високу планку світовому виробництву слухових апаратів. Розглянемо основні віхи в роботі компанії.

  1967-1973 – період становлення

  У 1967 році Білл Остін відкриває невелику фірму по ремонту слухової техніки – Professional Hearing Aid Service. Цей сервісний центр в Сент-Луїс-Парк, штат Міннесота, стає досить популярний серед користувачів слухових апаратів. Такий успіх обумовлений фіксованими розцінками на ремонт, які стали новою тенденцією в індустрії.

  У 1971 році Білл Остін вирішується на новий сміливий крок – крім ремонту вже готових слухових апаратів, починає виготовляти вушні вкладиші до них. Для цього він купує компанію Starkey Laboratories у Гарольда Старкі і об’єднує її з уже існуючим сервісним центром.

  1973 рік стає воістину епохальним для молодої компанії – був випущений перший слуховий апарат. Їм стала індивідуальна внутрішньовушна модель СЕ-1. І вже добре помітний новаторський підхід і турбота про споживача, що стали «візитною карткою» бренду. Вперше в історії індустрії до слухового апарату додавався 1 рік гарантії і 90-денний випробувальний термін. Завдяки цьому компанія Starkey почала стрімко займати лідируючі позиції на ринку США.

  1976-1983 –нарощування популярності Starkey

  Починаючи з 1976 року компанія активно розширює географію продажів. Відкривається представництво в Англії (м Манчестер). І слідом за ним, протягом 5 років, з’являються філії в Канаді (м Торонто), Німеччини (м Гамбург), Франції (Париж) і додатковий офіс в США, штат Міннесота (м Гленко).

  Паралельно з цим стартує благодійна діяльність компанії. У 1978 році починає свою діяльність фонд Starkey з проектом по переробці зношених елементів живлення. Всі отримані кошти використовуються для безкоштовної реабілітації слуху серед нужденного населення. Саме так робила свої перші кроки знаменита ініціатива Starkey Hearing Foundation.

  У 1979 році був зроблений важливий крок у вдосконаленні якості обслуговування клієнтів. З’являється нове обладнання для діагностики слуху і перевірки слухової техніки. Це прилади для тестування CHAT і Digital Drain Meter, а також аудіометр Tinnitus Research Audiometer. В асортименті слухових рішень в цей період теж відбувається поповнення – в 1982 світ побачив перший внутрішньоканальний прилад для корекції слуху РЄ-5.

  Слухові рішення від Starkey широко популяризуються. У 1983 році виходить стаття з тодішнім президентом Рональдом Рейганом в газеті USA Today, в якій він зізнається, що використовує слухові апарати Старкі. Це одкровення значно підвищує довіру до бренду, в наступні 10 років попит на його продукцію стрімко зростає, збільшившись вдвічі.

  1993-2003 – вдосконалення продукції Starkey

  У цей період компанія працює над поліпшенням технологій випуску та успішно переходить на випуск цифрових слухових апаратів. Протягом 10 років виходять такі моделі:

  • Вдосконалений внутрішньоканальний прилад Tympanette в 1993
  • Цифрові слухові апарати Cetera і Aries з революційною системою обробки звуку в 1999
  • Лінійка Genesis, стала найбільш конкурентоспроможною в 2001 році
  • Серія Axent в 2001 році, цифрові технології якої використовуються виробником донині
  • Нова модель слухового апарату Genesis 4, яка побила всі рекорди того часу по точності трансляції сигналу, рівнів чутності і комфорту сприйняття – в 2003

  2004-2011 – активна благодійність і бум прогресивних технологій

  У 2004 році корпорація Starkey проводить церемонію «Щоб світ міг чути». На ній присутній Елтон Джон, і в підсумку вдається зібрати близько 2,7 млн американських доларів для благодійних цілей. Паралельно з цим виробник затіває масштабні будівництва: оновленої будівлі компанії William F. Austin Center і нового центру діагностування слуху.

  Також в зазначений період активно випускаються нові моделі слухових апаратів:

  • Destiny ™ в 2006, повністю позбавлений від ефекту зворотного зв’язку, і це стало черговою віхою в індустрії реабілітації
  • Zōn ™ в 2008, став революцією в дизайні слухових рішень і завоював безліч нагород
  • Лінійка S Series в 2009, при створенні якої використовувалася відкрита многоядерная платформа (технологія Drive Architecture ™)
  • 2010 – рік інноваційних розробок:
  • S Series® iQ з удосконаленим алгоритмом шумозаглушення і виділення мови (технологія Voice iQ)
  • Wi Series – слуховий апарат Starkey, який використовує бездротові способи з’єднання з телевізором, радіо та іншими пристроями
  • SoundLens ™ – глубококанальний невидимий прилад для корекції слуху, корпус якого виготовляється індивідуально під користувача
  • 2011 рік теж виявився плідним:
  • X Series ™ – вдосконалена функціональна лінійка слухових рішень, одна з найбільш конкурентоспроможних навіть сьогодні
  • AMP® – внутрішньовушна невидима модель, розрахована на користувачів-новачків

  2012-2015 – час сміливих інновацій від Старкі

  У 2012 році кілька модернізується назва компанії, відтепер вона іменується Starkey Hearing Technologies. Паралельно впроваджується кілька революційних інновацій:

  • Wi Series® – вдосконалені бездротові слухові апарати з елегантним дизайном
  • SurfLink Mobile® – технологія, що дозволяє синхронізуватися з телефоном і розмовляти без участі рук
  • Розширення опцій бездротового зв’язку – Tour ™, 3 Series ™ і Ignite ™

  У 2013 році світ побачив нову лінійку внутрішньовушних приладів для корекції слуху бездротового типу – 3 Series ™. Вони отримали абсолютно нову операційну систему BluWave® 3.0, завдяки якій стала можливість адаптації до акустичних ситуацій будь-якого ступеня складності. В цьому ж році був випущений прилад Xino ™ Tinnitus, успішно вирішив проблему мільйонів людей, які страждають від шуму у вухах.

  2014 рік ознаменувався ще одним проривом – був презентований слуховий апарат Halo, контрольований за допомогою програми для iPhone®. Він легко синхронізується з будь-якими гаджетами компанії Apple, полегшуючи телефонні розмови, прослуховування улюбленої музики, перегляд фільмів та інші функції. Чистий природний звук від пристроїв передається прямо в слуховий апарат, а настройки при необхідності можна коригувати в додатку TruLink ™.

  У 2015 вийшла чергова революційна серія від Старкі Z Series ™. У ній використовуються унікальні технології маскування шуму і бездротового підключення, тому вона забезпечує користувачеві широкий функціонал:

  • Позбавлення від зовнішнього і внутрішнього шуму
  • Підключення до телефонів, телевізорів і інших приладів для трансляції звуків
  • Комфорт сприйняття звуків
  • Адаптація до непростих акустичних ситуацій
  • Нанопокриття HydraShield®2 для захисту від вологи, пилу, масла, воску

  2016 наші дні – стійке вдосконалення

  Starkey не здає лідируючі позиції і постійно знаходиться в розробці нових прогресивних рішень. Так, в 2016 році був притягнутий новий партнер – компанія Браги, що спеціалізується на бездротових смарт-навушниках. Спільно була розроблена платформа Synergy®, що забезпечує високий рівень чутності і комфорт сприйняття в будь-яких умовах.

  За останні роки було випущено кілька нових моделей від Старкі:

  • Halo ™ 2, керовані за допомогою Айфона і забезпечують бездоганну якість зв’язку з цим світом
  • Лінійка Muse ™, що поєднує природне звучання і прогресивні технології бездротового зв’язку
  • SoundLens® – невидимий прилад для корекції слуху з преміальними аксесуарами і якісним бездротовим сигналом

  Виробник не зупиняється на досягнутому і постійно дивує нас новими сміливими розробками. В Україні придбати слухові апарати Starkey можна в центрі «Беттертон». Ми є офіційним дилером компанії і пропонуємо справжню продукцію з гарантією. Щоб підібрати підходящу модель приладу, запишіться на безкоштовну консультацію, зателефонувавши по телефону або заповнивши онлайн форму!

  Записатись на консультацію

   Або скористайтеся нашими чат-ботами

   viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

   Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

   Поділіться цією публікацією

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *