Як купити слуховий апарат в місті Кременчук

Слухові апарати для дітей

Як купити слуховий апарат в місті Кременчук

Дисфункція слухових можливостей істотно впливає на життя людини. Зміни неминуче зачіпають роботу, вносять корективи до звичного статуту життя та негативно впливають на емоційний стан. Більшість людей вибирають сучасний спосіб вирішення проблеми та починають користуватися слуховими апаратами. Моделі нового покоління за умови правильного вибору й успішно пройденого адаптаційного періоду забезпечують оптимальну корекцію.

Як допомагають слухові апарати

Апарати для слухової реабілітації – це електронні пристрої, які призначені для покращення та оптимізації процесу сприйняття вухом звукових хвиль. Сучасні моделі мають невеликі розміри, що дозволяє зручно закріплювати їх всередині або ззовні вуха. Їх функціональні можливості полягають в поліпшенні розпізнавання і, як наслідок, сприйняття мови співрозмовника. Вони однаково добре дозволяють чути звуки як в тихій, так і в голосних акустичних обставинах.

Не для всіх слухові апарати можуть стати панацеєю в боротьбі з дисфункцією слуху. За статистикою, тільки одному з п’яти потенційних пацієнтів методика підходить на всі сто відсотків. Такі пристрої в більшості випадків призначаються людям, розлади слуху у яких пов’язані з механічними пошкодженнями органу або важливого нерва. Всі ці розлади найчастіше виникають внаслідок:

 •  перенесених серйозних захворювань;
 • природного процесу старіння;
 • акустичної або медикаментозної травми.

Пацієнти, яким поставили діагноз – провідна глухота – повинні обов’язково пройти комплексне обстеження у отоларинголога. Цей фахівець займається лікуванням носоглотки і вух. В залежності від типу і ступеня порушення слуху, його можна вилікувати хірургічною операцією і медикаментами. Але пацієнти, у більшості випадків, відмовляються від оперативного втручання. Тому якщо зовнішнє вухо не пошкоджене і вушний канал достатньо відкритий, найоптимальнішим рішенням є встановлення слухового апарату.

Існують обмежені випадки, коли дитина народжується з аномальним розвитком одного або обох органів слуху. Це може бути відсутність раковини вуха або слухового каналу, що не дозволяє фахівцям застосувати традиційну терапію. Таким пацієнтам показані спеціалізовані варіанти слухових апаратів з кістковою провідністю.

Професійна допомога

Якщо ви ніколи не відвідували сурдолога, треба терміново виправити цю помилку. Зверніться до нашого Центра слуху у місті Кременчук, і ви отримаєте кваліфіковану професійну допомогу. Під час візиту лікар призначить комплексне обстеження і зробить огляд. На підставі отриманих даних сурдолог встановить правильний діагноз і допоможе підібрати зручне, практичне і безпечне слухове рішення у відповідності з індивідуальними потребами.

Не варто вірити рекламі та замовляти медичні прилади в сумнівних інтернет-магазинах, онлайн на торгових майданчиках або поштою. Такі слухові апарати дистанційно не можуть бути налаштовані під індивідуальні особливості пацієнта, і тому при використанні не будуть виконувати свої функції навіть частково. Крім того, такі вироби найчастіше не сертифіковані й чекати гідної якості від таких покупок не доводиться.

У разі двосторонньої втрати слуху, сурдолог запропонує встановити два слухових апарати. Такі моделі нічим не відрізняються від звичайних приладів. У них так само є елемент живлення, мікрофон, підсилювач, приймач і перетворювач.

Різноманітність слухових апаратів

Не варто побоюватися візиту до фахівця-аудіолога. Він допоможе вам підібрати відповідний тип слухового пристрою, а також налаштує всі основні й допоміжні опції. Підбір слухового апарату здійснюється з урахуванням наступних чинників:

 • тип і рівень втрати слуху;
 • вік;
 • активність способу життя;
 • фінансове питання: слухові апарати істотно відрізняються за ціною.

Розрізняють такі групи слухових пристроїв:

 • аналогові;
 • цифрові.

Аналогові моделі відрізняються можливістю перетворення звуків в електросигнали, які ще й підсилюються в процесі. Виробники програмують пристрої так, що вони можуть ефективно функціонувати у різних акустичних умовах. Стандартні програми можуть перемикатися між собою в залежності від місця розташування і звукової ситуації навколо, наприклад на природі, в кафе, на вулиці.

Цифрові моделі працюють за принципом перетворення звукових хвиль на послідовні двійникові коди, (на зразок комп’ютерних кодів), які згодом посилюються. У коді міститься інформація про гучність, частоту, висоту і напрямок проходження звукових хвиль, що дозволяє забезпечити оптимальну гнучкість і адаптацію до індивідуальних потреб пацієнта і навколишньої акустичної ситуації. Звичайно, цінова категорія цифрових апаратів набагато вище, ніж у аналогових моделей, але функціональність і зручність сповна це перекривають. Крім того, ефективність сучасних пристроїв знаходиться на найвищому рівні. До переваг варто додати також компактність і високу потужність.

Слухові апарати розрізняються також за трьома основними критеріями:

 • розмір;
 • носіння всередині або ззовні вуха;
 • здатність до посилення звуків.

Ще одним важливим аспектом вибору є тип пристроїв:

ITC – канальні слухові апарати встановлюються безпосередньо у слуховий прохід. Вони досить великі, тому помітні, але їх зручність полягає в можливості підлаштуватися під анатомічні особливості вуха.

CIC – внутрішньоканальні моделі, менше й практичніше попередніх, тому майже непомітні для оточуючих. Такі пристрої можуть бути використані для корегування невеликої глухоти та погано підходять пацієнтам, які ведуть активне життя, а також тим, у кого проблеми із зором.

ITE – внутрішньовушні слухові апарати цілком розташовуються в зовнішньому вусі. Підійдуть пристрої для тих, у кого невелика втрата слуху. Підбираються вони за індивідуальним особливостям будови вуха. А ось для дітей краще вибрати іншу модель, тому що їх вушка ще ростуть.

BTE – завушний слуховий апарат, складається з двох частин. Перша являє собою пластиковий короб, який закріплюється за вухом, а друга вставляється у вухо і повторює його форму. Сучасні міні пристрої практично непомітні оточуючим і дуже зручні в носінні. Використання дозволяє знизити ймовірність появи сірчаних пробок, а також поліпшити сприйняття свого голосу. Універсальні пристрої можуть використовуватися в будь-якому віці й для різного ступеня глухоти.

Під час підбору слухового апарату ставте фахівцям якомога більше питань, що вас цікавлять. Варто враховувати, що кожен пристрій має свої функціональні особливості:

 • спрямований мікрофон дозволяє краще вловлювати звуки від джерел;
 • індукційна або телефонна котушка допомагає зменшити шум і зробити більш розбірливою мову по телефону. Ця опція також стане в нагоді при відвідуванні театрів, храмів і при прослуховуванні лекцій;
 • аудіо вхід прямого типу допомагає під’єднуватися, використовуючи віддалений доступ до системи FM і мікрофону, а також до таких пристроїв як телевізор, комп’ютер або радіо.

Є й інші моделі слухових апаратів, які використовуються для виправлення нетипових дисфункцій слуху. Наприклад, один з апаратів може бути обладнаний кістковим телефоном, що забезпечує чутність людям, у яких відсутній слуховий канал або раковина вуха.

Тому при виборі потрібно з’ясувати, які існують прилади, якими функціями вони володіють, щоб оцінити, який з них найкраще підійде індивідуально для вас.

Записатися на приймання до фахівця можна вже сьогодні в місті Кременчук у Центрі слуху «Беттертон». Для цього зателефонуйте нам за номерами: 0975554818, 700612 і 0994308515, і приходьте за адресою: вул. Театральна (Воровського), 34 к. 8 (район Автовокзалу).

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *