Чому слухові апарати настільки дорогі?

Чому слухові апарати настільки дорогі?

У New York Times є цікава статья – Why Are Hearing Aids So Expensive?

про те, чому слухові апарати настільки дорогі. У статті запитується, чи є це питанням патентів або виробництва, і як цифрова революція може змінити галузь. Короткий огляд статті:

При ціні від 900 до 3500 $ і більше за “одне вухо” слухові апарати залишаються одним з найбільш дорогих видів допоміжних реабілітаційних пристроїв, причому, для порівняння, їх вартість перевищує ціну окулярів в 20 і більше разів.

У США це може змінитися відповідно до нового Закону про санкціонування харчових продуктів і медикаментів від 2017 року, який включає в себе положення OTC (Offshore Technology Conference).

Очікується, що відповідно до нового закону вартість слухових апаратів незабаром може знизитися до 300 доларів США і навіть менше за “одне вухо”.

консультация-сурдолога-подбор-са-настройкаЄ дві причини, які пояснюють поточну високу вартість слухових апаратів, це той факт, що компанії продовжують інвестувати кошти в удосконалення слухових технологій і на оплату за послуги висококваліфікованих аудіолігів.

У статті також, підкреслюються значні наслідки для людей, які не носять слухові апарати, такі як падіння, когнітивний спад, депресія, соціальна ізоляція і навіть такі прості проблеми – не почути небезпечний шум на дорозі, або димову сигналізацію або дверний дзвінок. Більш докладно про наслідки для здоров’я Ви можете почитати в нашій статті Чотири фактори втрати слуху, які впливають на здоров’я мозку.

Ці проблеми були відзначені Елізабет Левін-Девіс, аудіолога і координатора диспансеру слухових апаратів в Нью-Йоркському Центрі Порушень зору і слуху на горі Синай.

Слухова галузь чекає, щоб дізнатися, що принесе новий закон, але більшість експертів рекомендують відвідати досвідченого аудіолога (слухопротезіста), щоб перевірити свій слух і визначити ступінь втрати слуху. Вагомий аргумент для цього те, що деякі проблеми зі слухом не вирішуються за допомогою слухових апаратів і потрібно шукати інше рішення в якому Вам допоможе досвідчений лікар-слухопротезіст.

 

Джерело: The New York Times.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ *
експрес-діагностику слуху в одному з наших Центрів прямо зараз

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  * Умови безкоштовної акції по експрес-діагностиці слуху діють після:
  • заповнення і відправки форми запису на сайті;
  • підтвердження запису Адміністратором Центру по телефону.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *