Магазин слухових апаратів в центрі слуху Беттертон

Магазин слухових апаратів в центрі слуху Беттертон

Вам необхідно підібрати оптимальний тип слухового апарату? Не знаєте, на які характеристики звертати увагу під час придбання? У цій статті ми спробуємо відповісти на ці та багато інших питань, що стосуються підбору слухових пристроїв.

Спеціаліст-аудіолог центру «Беттертон» надасть вам допомогу у виборі слухового апарату, спираючись на дані аудіограми, особливості анатомії й фізіології вуха та інше, однак, є ряд чинників, які вам варто усвідомити як споживачу.

Тип слухового апарату

Всі сучасні слухові апарати можна умовно розділити на наступні типи:

Якщо говорити про естетику носіння, то, безумовно, кращими з перерахованих вище варіантів є внутрішньовушні слухові апарати, до яких відносяться конха апарати, канальні, а також мініканальні й внутрішньоканальні прилади – досить мініатюрні, вони фактично непомітні для довкілля. Однак подібна перевага тягне за собою й деякі недоліки, зокрема у всіх пристроїв такого типу обмежений ступінь потужності (не більше 70 дБ), через що вони підходять виключно пацієнтам, втрата слуху яких не є важкою.слуховые аппараты

Цифровий та аналоговий слуховий апарат

На сьогодні найпоширенішими серед всіх видів слухових рішень є цифрові пристрої. Річ у тому, що в порівнянні з аналоговими варіантами вони дають користувачеві безліч переваг, у тому числі розширений функціонал, а також можливість точного налаштування із застосуванням спеціального програмного забезпечення. Однак така популярність не означає, що аналогові апарати пішли в небуття – навпаки, вони також досить популярні серед людей з вадами слуху через наступні переваги:

 • низька вартість;
 • можливість здійснення ручного налаштування як носієм, так і сурдологом;
 • можливість компенсації усіх наявних ступенів тяжкості приглухуватості (від I до IV)

На що необхідно звертати увагу при підборі слухового апарату?

 1. Вартість. Сучасний ринок надає широкий асортимент слухових приладів з різною вартістю, внаслідок чого кожна людина з втратою слуху може придбати для себе відповідний пристрій незалежно від фінансових можливостей. Говорячи про ціну, варто відзначити, що виробники часто встановлюють різні категорії цінового діапазону, через що співставити конкретні цифри досить складно, однак загальні цінові планки виділити все ж можна:
 • стандартні;
 • економічні;
 • середня цінова категорія;
 • бізнес-клас;
 • елітні.
 1. Характеристики міцності корпусу. Купуючи слуховий апарат, дуже важливо звертати увагу на захист корпусу – зокрема користувачам, що ведуть активний спосіб життя, потрібно придбати пристрій з захистом від води й пилу.
 2. Дизайн пристрою. Купуючи апарат, потрібно звертати увагу і на його зовнішній вигляд, особливо якщо мова йде не про внутрішньовушні моделі. Вони не є прихованими для інших і тому дуже важливо, щоб для носія пристрій був естетично привабливим. Сучасний ринок таких приладів пропонує величезний асортимент різних дизайнерських варіацій і колірних відтінків, тому проблем з придбанням виникнути не повинно.
 3. Додаткові аксесуари. Слуховий апарат вимагає додаткового застосування деяких аксесуарів, у тому числі індивідуальних вушних вкладишів, які виготовляються на основі зліпка вуха носія. Крім цього, бажано завжди мати при собі запасні батарейки, оскільки необхідність в них може виникнути несподівано для користувача.

Якщо вам необхідна кваліфікована допомога у виборі слухового апарату – звертайтеся до нашого Центру слуху. У нас працюють виключно компетентні фахівці, які з радістю нададуть розгорнуту консультацію щодо всіх питань, що виникають.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *