Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Переваги та недоліки внутрішньовушних слухових апаратів

Дата: Коментарі: 0

Внутриушные слуховые аппараты

Що потрібно знати про внутрішньовушний слуховий апарат? Високий ступінь втрати слуху робить неможливим отримання людиною звукової інформації. Єдине рішення в цьому випадку – вибір слухового апарата з допомогою лікаря-сурдолога. Проте фахівець Центру Слуху «Беттертон» може лише порадити найбільш відповідні моделі, а остаточний вибір, у залежності від власних уподобань, робить сам пацієнт.

Серед наявних варіантів виконання слухових пристроїв виділяють:

  • завушні;
  • внутрішньовушні;
  • внутрішньоканальні.

Завушні прилади є прабатьками сучасних слухових апаратів, вони не такі технологічні, менш функціональні, видимі при носінні. Внаслідок цього в області слухових рішень завушні моделі вже не так поширені. На сьогодні пропонуються більш зручні, програмовані, практично непомітні й наділені безліччю опцій цифрові внутрішньовушні прилади.

Внутрішньовушні слухові апарати ITE

Безсумнівний прорив у сфері нанотехнологій дав про себе знати й в сфері медичного обладнання. Мініатюрний внутрішньовушний слуховий апарат, який автоматично пристосовується під індивідуальні вимоги користувача, дозволяє отримувати високоякісний чистий звук в будь-яких шумових умовах. Відмінне розуміння мови дає можливість активно спілкуватися, підтримувати звичний спосіб життя, швидко орієнтуватися в ситуації.

Внутрішньовушні моделі оснащені опцією бездротового зв’язку, що дозволяє безпосередньо з’єднуватися з джерелами акустичних сигналів і знижувати інтенсивність фонового шуму. При цьому забезпечується особливий комфорт використання, майже повна непомітність, психологічна свобода і можливість реалізовувати найсміливіші задуми.

Такі переваги приваблюють, перш за все, молоде покоління, оскільки такий вид корекції слуху не накладає жодних обмежень на підтримку активного ритму життя. До того ж мінімальна візуалізація приладу дозволяє не привертати до себе підвищеної уваги.

Однак зацікавленість у внутрішньовушному виконанні пристрою відчуває не тільки молодь. Все більший інтерес демонструють і люди похилого, і навіть старезного віку. Причина цього – абсолютна автоматизація апарату, а це зручність та відмінна чутність. Тепер не треба постійно регулювати гучність і частоту звукових сигналів, параметри встановлюються за допомогою інтегрованої в апарат програми.

Внутриушные слуховые аппараты

Переваги внутрішньовушних пристроїв

Підсумовуючи сказане, можна виділити основні переваги внутрішньовушних рішень:

  • менша помітність. Досягається індивідуальним виготовленням корпусу згідно з формою зовнішньої частини вуха, де і розташовується корпус приладу;
  • комфорт і зручність в експлуатації. Наявність єдиного невеликого за розміром елемента слухового апарату і відсутність масивної частини, що поєднує трубку з внутрішнім блоком (як це реалізується у завушних моделях), дозволяє досягати особливої зручності у використанні. А електронний прилад, який повністю повторює конфігурацію вуха, взагалі створює відчуття, що його немає;
  • відмінна якість звуку. У зв’язку з тим, що внутрішньовушний пристрій має можливість кращої передачі звуків, якість акустики, порівняно з завушними моделями, на порядок вища. Завдяки цьому користувачі з порушеннями слуху високого ступеня (третього та четвертого) мають можливість розрізняти неголосну мову, в тому числі й шепітну.

Недоліки внутрішньовушних пристроїв

Так само як будь-які технічні пристрої, слухові апарати, крім переваг, мають і деякі недоліки. Головний з них – порівняно недовгий термін служби та деяка ненадійність в роботі. Причина цього – постійний вплив на прилад внутрішніх температурно-вологісних умов у вушному каналі. Крім того, на пристрій впливають й сірчані виділення. Сукупність місцевих впливів створює передумови для збоїв в роботі приладу.

Ще один мінус внутрішньовушного виконання полягає в їх нечастому використанні при високому ступені приглухуватості. Невеликий розмір пристрою не дозволяє забезпечити достатній рівень і якість звуку.

І останній негативний момент, який більшою мірою залежить від індивідуальних особливостей будови вуха, полягає в ймовірності появи больових відчуттів під час їжі. Це стосується випадків, коли вушний канал людини надмірно рухливий. Рішення подібної проблеми знаходять за допомогою терапевтичних методів корекції.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

Loading...
Переваги та недоліки внутрішньовушних слухових апаратів
Середня оцінка «5» Проголосували 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *