Слуховий апарат змінює життя на краще?

Слуховой аппарат

Слуховий апарат змінює життя на краще?

Щоб довести позитивний вплив слухових апаратів на повсякденне життя людини, досить звернутися до сухих фактів. Спеціально для Австралійського форуму глухих проводилося дослідження, яке показало: прилади для поліпшення слуху дозволяють набагато простіше вести діалог на потаємні теми. Це позитивно позначається на міжособистісних контактах, і навіть на сексуальному житті.

Слуховой аппаратБуло опитано триста людей: кожен з них знаходився в солідному віці й мав проблеми зі слухом. Результати опитування показали:

 • понад 50% респондентів заявили, що стали відчувати менший дискомфорт при спілкуванні з родичами або в компанії приятелів, а також слухові апарати допомагають налагодити соціальні контакти;
 • ті учасники опитування, які перебували у шлюбі або проживали з кимось на одній території відзначили, що слуховий апарат не створює проблем в інтимній сфері. А от зміни в кращу сторону помітив кожен десятий;
 • також більшість обстежуваних стверджують, що за наявності у них апарату, співрозмовник може не підвищувати голос і, в цілому, оточуючі відзначають природність і легкість комунікації.

Підсумки дослідження виявилися надзвичайно позитивними. Слуховий апарат дозволяє людям з погіршенням слуху простіше і швидше налагоджувати зв’язки з близьким оточенням і в суспільстві, що серйозно підвищує якість життя. Не менш важливий і вплив апарату на статеву сферу — вона, згідно з опитуванням, може стати значно краще.

Pвернувшись в наш центр “Беттертон“, ви отримаєте кваліфіковану консультацію кращих фахівців країни з підбору слухового пристрою. Наші співробітники готові надати детальне роз’яснення кожному пацієнту й провести всі необхідні обстеження і запропонувати ефективне розв’язання наявних проблем.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *