Кращий звук і кращий слуховий апарат

Кращий звук і кращий слуховий апарат

Слухові апарати Livio AI представляють технологію Hearing Reality ™ – саму просунуту і інтелектуальну технологію, яка ще краще відтворює природні звуки, щоб забезпечити безпрецедентну якість звуку. Livio AI також володіє інноваційними технологіями, які вивели слухову індустрію на абсолютно новий рівень.

Відстеження здоров’я за допомогою програми  Thrive Hearing

Легко стежити за своїм тілом і розумовою активністю за допомогою Вашого смартфона і багатофункціонального додатка Thrive Hearing.

Фізична активність

Комбінація активності, підрахунок кроків і часу неспання використовується для оцінки фізичної активності. Ця інформація відстежується щодня разом з носінням слухових рішень в додатку Thrive. Ваша максимальна оцінка може становити 100 балів.

Моніторинг розумової активності

Коли Ви чуєте краще, Ви можете слухати довше. Докладаючи менше зусиль для того, щоб почути сказане, Ви будете більше часу брати участь у розмові.

Додаток Thrive Hearing вимірює рівень розумової активності в залежності від часу використання слухових апаратів, участі в розмовах і активного прослуховування, щоб оцінити Вашу активність. Ваша максимальна оцінка може становити 100 балів.

Шлях до здоров’я

Сума балів фізичної і розумової активності забезпечує досить точну загальну оцінку Вашого здоров’я і благополуччя. Ваша максимальна оцінка може становити 200 балів.

Прощавай, мовний бар’єр!

 

Розширте коло спілкування

Спілкуйтеся без труднощів з людьми, які говорять на інших мовах за допомогою простого у використанні перекладача в додатку Thrive.

Вибір мови

Виберіть мову і співрозмовника, який братиме участь в розмові.

Спілкуйтеся

Вимовте фразу в свій iPhone®, а додаток переведе Вашу мову і відобразить її переклад на мові співрозмовника.

Зворотній переклад

Коли співрозмовник говорить, додаток буде переводити його мову, відображати її Вашою мовою на екрані смартфона і направить потік перекладеного тексту на Ваші слухові апарати.

Сенсорне управління

Вбудовані датчики роблять Livio AI першим слуховим апаратом з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Легким натисканням на вухо двічі, Ви запускаєте або зупиняєте подачу потокового аудіо за допомогою аксесуарів Starkey Hearing Technologies, таких як TV Streamer або Remote Microphone +.

Оповіщення про падіння

В наступному оновленні*

Перший в світі детектор падіння в слухових апаратах.

Дозволяє відправляти текстові повідомлення членам сім’ї, друзям, близьким людям, інформуючи їх про те, що Ви впали або Ви потребуєте допомоги.

Авто повідомлення

Автоматично направляє відповідне повідомлення обраним контактам у Вашому телефонному списку при натисканні на кнопку на Вашому слуховому апараті.

* оновлення для Livio AI з підтримкою цих функцій буде доступно з наступним оновленням.

Записатися на прийом

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *