Телевізор і слуховий апарат

Телевізор і слуховий апарат

Переважна більшість літніх людей люблять дивитися телевізор. Для них це відпочинок, розвага, отримання цінної інформації про події в світі, компенсація нестачі спілкування. Середньостатистичний пенсіонер знаходиться біля блакитного екрана більшу частину дня.

Вікові порушення слуху спричиняють незручність не тільки при спілкуванні, але й перегляді телепередач. Важче сприймати мову дикторів, задоволення від перегляду фільмів буває зіпсовано поганим розумінням мови акторів, тим більше, на тлі музичного супроводу або закадрових шумів. Заважає й навколишня обстановка, адже слабочуюча людина зосереджується та спрямовує всі свої сили на процес звукосприйняття. У такій ситуації додаткові звуки в квартирі можуть тільки дратувати й доставляти дискомфорт.

Гарний вихід – придбати слуховий апарат. Такий прилад вирішить відразу кілька завдань. Трапляється, що після процедури слухопротезування пацієнти все одно скаржаться на проблеми при перегляді передач. Таке може виникнути через неправильні налаштування слухового апарату або неправильну експлуатацію, не виключена й поломка приладу. У будь-якому випадку слід негайно проконсультуватися з професіоналом. Фахівець перевірить налаштування, виявить справжню причину поганої звукопередачі. Апарат можна переналаштувати, допоможуть також спеціальні адаптери для слухових приладів. Звернення до професіоналів вирішить будь-які труднощі, що виникли в процесі використання слухових пристроїв.

Отримати консультацію можна в наших центрах слуху «Беттертон» в Києві. Ми пропонуємо кілька зручних варіантів, для запису на прийом до ЛОР-лікаря. Для цього ви можете зв’язатися з нами, залишивши заявку на сайті компанії або за номерами телефонів:

(044) 222-76-56;
(050) 035-87-17;
(096) 545-24-35.

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *