Природний звук в нашому кращому слуховому апараті

Природний звук в нашому кращому слуховому апараті

Найважливіша робота слухового апарату – це чітко і ясно передавати звук. «Як це звучить?» Це перше питання, яке задасть користувач слухового апарату.

До сих пір було неможливо повторити «нормальний» слух, сучасні слухові апарати вищого класу продовжують прагнути до цього. Але ніхто не наблизився до нашого нового слухового апарату Livio AI. Це кращий слуховий апарат, який Starkey коли-небудь розробляли, і кращий звук в слуховому апараті, коли-небудь зроблений.

Складнощі відтворення нормального слуху

Слух складний і його важко відтворити досконально. Ми постійно чуємо безліч звуків з різних джерел. Деякі з них мають бути в фоновому режимі. Деякі з них сторонні шуми, які мозок блокує, тому вони не заважають сигналу, який є важливим. А деякі – такі, як голос компаньйона або внучки в грі або телешоу, яке Ви дивіться, – це ті сигнали, на яких ми хочемо зосередити.

Коли ми чуємо «нормально», ми сприймаємо ці рівні звуків, і наш мозок змішує їх і фокусує по-різному в залежності від кожної ситуації. Коли у нас є втрата слуху, звуки зливаються менш плавно, і наш мозок не може сфокусуватися.

Hearing Reality ™ краще відтворює природний слух

Слухові апарати Livio AI являють собою нову технологію, звану слуховою реальністю – Hearing Reality ™. Слухова реальність стала можливою завдяки недавнім досягненням в області датчиків і звукової обробки, які тягнуть за собою нову еру розпізнавання звуків з середовища. Вона включає такі речі, як місцезнаходження людини, поверхні і кордони, екологічний звук, розпізнавання об’єктів і місце розташування.

Starkey-Livio-AI

Поєднання комп’ютерної обробки, людського фактора і навколишнього середовища дозволяє створити слух істинної реальності. Hearing Reality ™ використовує високошвидкісну комп’ютерну обробку з високою роздільною здатністю для управління, розділення і допомоги, щоб зосередити ці багатошарові звуки, щоб краще відтворювати природні звуки.

Результат – захоплюючий, автентичний і миттєво адаптований слух, де тихі звуки тихі, а шум може бути «проігнорований», і Ви можете зосередитися на звуках, які важливі, незалежно від того, в якому навколишньому середовищі Ви перебуваєте.

Hearing Reality ™ – це те, що робить якість звуку Livio AI настільки хорошим

Слухові апарати Livio AI забезпечують зниження динамічного шуму на 50%. У тестах вони отримали 98-відсотковий рейтинг задоволеності якістю звуку , а користувачі відзначили значне зниження зусиль при прослуховуванні. Якщо у Вас є втрата слуху, – це те, що Ви хочете, особливо в галасливих місцях.

Досвідчені користувачі слухових апаратів, які випробували Livio AI, заявили, що їм вдалося помітно поліпшити їх здатність спілкуватися, і у них було більше енергії, тому що не було потрібно докладати зусиль, щоб почути розмови.

Якщо якість звуку має значення, Вам варто спробувати слуховий апарат Livio AI

Записатися на безкоштовний підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *