Слухові апарати Oticon

oticon

Слухові апарати Oticon

У компанії Oticon потреби і бажання людей йдуть на першому плані. Це більше, ніж просто лозунг – це нагадування про те, наскільки важливим є якість життя при можливості чути. Оскільки слух і спілкування вкрай важливі для кожної людини, Oticon фокусується на інноваційних технологіях, які допоможуть Вам максимально налагодити контакт із зовнішнім світом. Oticon пропонує широкий спектр апаратів для слуху, включаючи сучасні слухові рішення.
Зміст:

Слухові апарати компанії Oticon

Oticon виробляє повнорозмірні моделі слухових апаратів усіх розмірів і цінових діапазонів. Їх остання модель називається Opn. З весни 2017 року вона доступна в трьох варіантах: Opn 1 (преміум і повнофункціональний), Opn 2 і Opn 3. Ці рівні роблять переваги Opn доступними для більш широкого кола споживачів. Слухові апарати Opn були розроблені для зниження шуму навколо користувача, щоб підвищити комфорт і поліпшити природну здатність мозку вибирати мовні сигнали. Слухові апарати Opn в даний час доступні в мініатюрному стилі «Приймач у вусі» (RITE), міні-RITE з t-котушкою і BTE в разі серйозного і важкого ступеня втрати слуху. Іншими поточними моделями, що випускаються Oticon, є Alta2, Nera2 і Ria2.
Слуховые аппараты Отикон

Останні моделі слухових апаратів Oticon

Назва моделі Ціна Технологія Доступні типи моделей
Opn 1

Opn 2

Opn 3

$$$$

$$$

$$

Premium

Best

Better

Міні ресивер в вусі (Mini RITE)

Mini RITE-T (містить т-котушку)

BTE13 плюс

Alta2 $$$$ Best Ресивер в вусі (RITE), Mini RITE,

Завушний (BTE), Mini BTE,

Внутрішньовушний (ITE),

Внутрішньоканальний (ITC),

Повністю внутрішньоканальний (CIC),

Невидимий внутрішньоканальний (IIC)

Nera2 $$$ Better RITE, Mini RITE, BTE, Mini BTE,

ITE, ITC, CIC, IIC

Ria2 $$ Good RITE, Mini RITE, BTE, Mini BTE,

ITE, ITC, CIC, IIC

Alta2 Pro Ti $$$$ Тиннитус RITE, Mini RITE, BTE
Nera2 Pro Ti $$$ Тиннитус RITE, Mini RITE, BTE
Ria2 Pro Ti $$ Тиннитус RITE, Mini RITE, BTE
Sensei $$$$ Лінійка для дітей BTE
Sensei SP $$$$ Лінійка для дітей BTE
Dynamo $$$ Супер потужність BTE

Відмінності між моделями слухових апаратів

Oticon зазвичай розробляє і виробляє свої моделі слухових апаратів відповідно до рівня розвитку техніки, щоб відповідати потребам кожного пацієнта. Більшість технологій слухових апаратів доступні в широкому спектрі стилів і кольорів.

 • «Premium»  слухові апарати – це вершина лінії, з кращими технологіями і новітніми новинками. Наприклад, в слухові апарати Opn вбудований новий чіп, який дуже ефективно знижує рівень шуму. Ці слухові апарати також безпосередньо передають сигнали прямо на мобільні телефони (зроблені для iPhone) і підключаються до інших електронних пристроїв через інноваційну мережу If This Then That (IFTTT). Ця програма дозволяє власникам інтегрувати слухові апарати з додатками, які також можуть самостійно автоматизувати функції будинку, на роботі і в дорозі. Слухові апарати високого рівня особливо корисні людям, які протягом дня звикли вести розмови з групами людей в галасливих місцях. Ці слухові апарати підходять для тих, хто вимагає кращих технологій для своїх потреб.
 • «Вest»  слухові апарати містять функції, які відповідають потребам більшості пацієнтів з активним способом життя або складними конфігураціями втрати слуху. Наприклад, Alta 2 володіє найбільшою здатністю настроювати рівні звуку на різних частотах. Ці слухові апарати можуть обробляти більшість варіантів для прослуховування і підходять для тих, хто любить спокійні розмови, а також динамічно взаємодіють з групою людей.
 • «Вetter»  слухові апарати призначені для людей, які менш активні, мають менш вимогливі комунікаційні потреби або мають більш легкі ступені втрати слуху. Наприклад, Nera2 має більш вузьку смугу частот, які можуть бути налаштовані на різних рівнях.
 • «Good»  слухові апарати – найпростішої технології. Ria2 буде найбільш підходящим для тих, хто не дуже активний (і не хоче бути більш активним), а також має ступінь втрати слуху, яка легко піддається корекції. Ці слухові апарати найкраще підходять для тих, у кого є базові комунікаційні потреби, включаючи тихі настройки, наприклад, перегляд телевізора і спілкування в основному «один на один».

Рівні слухових рішень Premium, Best, Better, Good відповідають їх цінами. Слухові апарати з більшістю функцій мають найвищу ціну.

Особливості тиннитус при застосуванні Oticon

Моделі Alta2, Nera2 або Ria2 можуть бути модернізовані. Наприклад, можна включити функцію тиннитус (позбавлення від шуму у вухах), яка складається з заспокійливих звуків океану, і які допомагають їх власникам краще управляти дзвоном у вухах. Це оновлення налаштовується шляхом додавання імені моделі за допомогою «Pro Ti» (наприклад, «Alta2 Pro Ti»). Ця функція повністю перегукується з філософією персоналізації Oticon. Компанія прагне забезпечити комфорт для пацієнта, щоб відповідні технології і функції підходили для його способу життя і конкретних потреб.

Лінійка слухових апаратів для дітей і надпотужні слухові рішення

Oticon довгий час вважався лідером в області дитячої реабілітації слуху з використанням слухових апаратів та аксесуарів, необхідних дітям в класі і за його межами. В даний час вони пропонують дві моделі слухових апаратів для дітей. Sensei призначений для дітей з легким, помірним або важким ступенем втрати слуху, а Sensei SP (SP = супер потужність) призначений для дітей з важким або глибоким ступенем втрати слуху. Моделі дитячих слухових апаратів доступні в типах BTE, характерних для більшості виробників слухових апаратів. Типи BTE підходять найкраще, так як дитяче вухо зростає і занадто швидко змінюється. Слухові апарати ITE дуже практичні і міцні для непередбачуваних умов повсякденного використання дітьми.

На додаток до надання безлічі цікавих колірних варіантів і наклейок для персоналізації, такі допоміжні засоби для дітей входять в стандартну комплектацію слухових апаратів  Sensei:

 • Світлодіодний індикатор на корпусі вказує, що слуховий апарат функціонує належним чином
 • Гіпоалергенна конструкція без фталата
 • Стійкість до впливу води та пилу
 • Стійкість до ударів і падінь
 • Відкидні дверцята акумуляторних батарей

Oticon також робить надпотужний слуховий апарат для дорослих, який отримав назву «Dynamo». Dynamo – це стиль слухових апаратів BTE, який виділяє багато звуку і вимагає більшого розміру батареї. Слухові апарати «Dynamo» доступні на декількох технологіях: Premium, Advanced, Essential і Basic.

Інші слухові апарати фірми Oticon

У пошуках слухових апаратів Ви можете знайти ці застарілі моделі слухових апаратів Oticon: Alta, Nera, Ria, Chili, Safari, Intiga, Agil або Ino. Щорічно Oticon випускає нові моделі слухових апаратів. Поговоріть зі своїм фахівцем із слухових апаратів, якщо Ви хочете порівняти функції між застарілими і сучасними моделями слухових апаратів.

Допоміжні пристрої, вироблені Oticon

Oticon App Кожен бездротовий слуховий апарат від Oticon сумісний з ALD.

На додаток до основної лінійці слухових апаратів, Oticon пропонує інші допоміжні технології, які допомагають людям краще спілкуватися з навколишнім світом. Новітнім слуховим рішенням від Oticon є багатофункціональний аксесуар Connect Clip, який дозволяє передавати телефонні дзвінки і аудіо інформацію. Він також може виступати в якості віддаленого мікрофона на зборах, Богослужіннях, в автомобілях і спортивних заходах.

Connectline і Streamer Pro – це допоміжні пристрої, які бездротовим чином з’єднують слухові апарати людини з іншими джерелами звуку, такими як ТБ, мобільні телефони, комп’ютери, MP3-плеєри та персональні мікрофони. Аксесуари Connectline сумісні з кожним бездротовим слуховим апаратом в портфоліо Oticon.

Oticon також виробляє персональну FM-систему Amigo, яка забезпечує пряме введення звуку з мікрофона, що виходить з будь-якого джерела: вчителя, дружини, бізнес-колеги або супутника під час вечері. Система Amigo FM сумісна з усіма сучасними слуховими апаратами Oticon. Спеціаліст із слухових апаратів може допомогти Вам з’єднати слухові апарати з Amigo.

Коротка історія Oticon

Oticon може похвалитися широким спектром технологій для слуху завдяки багатій історії в розвитку компанії. Наступні дати означають важливі етапи Oticon:

 • 1904 рік. Компанія заснована в Данії Гансом Демантом, викликана його бажанням допомогти впоратися з втратою слуху його дружини.
 • 1910 – Коли Ганс помер, його син Вільям зайняв місце керівника і почав розвивати нове бачення компанії, яку ми в даний час знаємо.
 • 1940 – Вільямс Демант випускає перший слуховий пристрій датського виробництва, відомий як Acoustics.
 • 1946 рік. Слуховий апарат офіційно прийняв назву «Oticon», яка заснована на двох грецьких словах «вухо» (oti) і «с» (con).
 • 1977 – Oticon починає виробляти слухові апарати типу «В вусі».
 • Рік випуску 1996 – Oticon випускає перші повністю цифрові слухові апарати під назвою Digi Focus.
 • 2010 рік – Oticon запускає Epoq, їх перші слухові апарати випускаються з бездротовим бінауральним потенціалом.

Oticon повертається в суспільство

Пріоритет для Oticon Hearing Foundation  — це люди. Ця благодійна організація прагне підтримувати некомерційні гуманітарні ініціативи, щоб допомогти людям з невеликими доходами або відсутністю фінансів. З цією метою Фонд Oticon Hearing Foundation щорічно виділяє глобальні кошти, щоб допомогти людям в усьому світі отримати медичне обслуговування для лікування слуху, в якому вони потребують. Вони також запускають програму утилізації, яка відновлює пожертвуванні слухові апарати і відправляє їх в місця для тих людей, які потребують в слуховій техніці.

Компанії-партнери Oticon

William Demant Holdings, головна компанія Oticon, також працює з виробниками Bernafon, Sonic Innovations і Oticon Medical. Bernafon пропонує повний комплект слухового апарату з моделями, які включають Juna, Carista і Supremia. Sonic Innovations продає моделі слухових апаратів Cheer, Celebrate, Journey, Bliss, Charm, Pep і Flip. Oticon Medical є лідером в області слухових апаратів з кістяною опорою (BASH). Oticon Medical являє собою хірургічно імплантовані рішення, призначені для людей з глибоким ступенем втрати слуху, які не можуть використовувати традиційні слухові апарати.

Якщо Ви відвідуєте цю сторінку, можливо, Ви шукаєте правильні слухові апарати для себе або коханої людини. Хоча вибір може здатися заплутаним, будь-який фахівець в області слухових апаратів Starkey з наших центрів, орієнтованих на споживача, зможе підказати, підібрати і налаштувати Вам краще рішення для слуху. Не відкладайте, телефонуйте і записуйтеся вже сьогодні! Контакти Центрів слуху Беттертон представлені за посиланням.

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *