Що потрібно знати про перші у світі слухові апарати зі штучним інтелектом

Що потрібно знати про перші у світі слухові апарати зі штучним інтелектом

Завдяки новій технології Hearing Reality TM – Livio AI розроблений, щоб бути ефективним навіть у самих гучних ситуаціях, правильно передавати гучний звук з усіма відтінками і бути тихим, коли це по-справжньому потрібно. Livio AI також забезпечує неперевершену чіткість мовлення. Слухові апарати Livio AI без проблем підключаються до смартфонів і улюблених цифрових пристроїв, щоб допомогти вам підключитися до світу та:

  • Забезпечує чудову якість звуку, чистоту прослуховування, більш природні непомітні перемикання між програмами
  • Зберігає тишу і спокій, посилюючи важливі звуки і допомагаючи краще розуміти мову
  • Аудіо потоки телефонних дзвінків, музики і повідомлень передаються зі смартфона на ваш слуховий апарат
  • Дистанційне програмування, щоб фахівець із слухових апаратів міг виконувати невеликі коректування без відвідування центру

Зв'язок між здоров'ям на слухом

Зв'язок між здоров'ям та слухом

Здоров’я слуху прямо пов’язане із загальним здоров’ям і благополуччям. Це доведено, і означає, що люди, які можуть чути, можуть спілкуватися з навколишнім світом, жити краще і комфортніше.

Статистика також показує, що лікування втрати слуху слуховими апаратами може поліпшити або обмежити деякі серйозні проблеми зі здоров’ям, такі як хвороба Альцгеймера і недоумство. * Livio AI дозволяє людям будь-якого віку простіше підтримувати здорвья спосіб життя. Датчики всередині слухового апарату виявляють рух, дії і різні жести. Слухові апарати взаємодіють один з одним і з декількома аксесуарами, щоб забезпечити безпрецедентну якість звуку.

Ви не тільки будете чути краще, але і житимете краще завдяки оцінці про стан Вашого здоров’я.

Краще чути - це краще жити

Краще чути - це краще жити

Для
комфортного
прослуховування
у складних
умовах:

Livio AI ефективний у гучних середовищах, чудовий звук в гучних ситуаціях, тихий – в спокійних умовах. Вам також сподобається нова чіткість мовлення.

Жити більш
активним тп
здоровим
життям:

Livio AI – це перший слуховий апарат, в якому є вбудовані датчики руху, тому Ви можете встановлювати цілі і легко відстежувати свій прогрес.

Зручність
налаштувань всюди,
де б ви не
знаходились:

Ви можете легко вносити корективи в свої слухові апарати Livio AI в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою програми Thrive.

Найшкраща
беспровідна
потокова
передача:

Нова технологія забезпечує покращене з’єднання по безпровідній мережі через Ваш смартфон або аксесуари Starkey Hearing Technologies при потоковій передачі з мобільних телефонів, телевізорів – музики та іншої інформації.

Автоматичне
перемикання
режимів:

Геопамять, яка автоматично перемикає режими, коли GPS на вашому смартфоні виявляє, що ви перебуваєте в позначеному місці. Наприклад, «домашня» пам’ять активується, коли ви приходите додому.

Индивідуально
для вас:

Персоналізований елемент управління в додатку Thrive, що дозволяє виконувати налаштування відповідно до своїх уподобань у різних умовах прослуховування.

Немає
дзижчання
та свисту:

Краща в своєму класі система придушення зворотного зв’язку від Starkey, що забезпечує зручне прослуховування протягом всього дня.

Міцні,
надійні
слухові
апарати:

Surface TM NanoShield, новаторська водо- восько- та вологовідштовхувальна система, для захисту та забезпечення довговічності і надійності.

Музика,
якою її задумав
автор:

Абсолютно новий спосіб відчути музику. Налаштовується через додаток Thrive. Тепер ви можете почути кожну ноту так, як цього хотіли творці, з чистою якістю звуку.

Зниженння
тинітуса
(шуму у
вухах)

Технологія Multiflex Tinnitus, що налаштовується за допомогою програми Thrive, приносить полегшення тим, хто страждає від дзвону у вухах.

Оберіть свій стиль

Оберіть свій стиль

Оберіть свій
улюблений колір в одному
з двох популярних
стилів.

RIC 312

Receiver-In-Canal

BTE 13
Behind-The-Ear


чорний

сірий

грифельний

Яскраво-білий зі срібним

еспрессо

бронзовий

шампань

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *