Назальний бустер

беттертон лечение храпа

Назальний бустер

Записатись на прийом

Записатися

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  У сучасної людини в арсеналі є багато функціональних винаходів, які роблять життя простіше. Один з них – назальний бустер. Цей пристрій допомагає подолати храп, правильно дихати при фізичних навантаженнях, отримувати більше кисню.

  Пристрій назального бустера

  Назальный бустерКонструкція приладу включає фільтр, турбіну з 5 клапанів і спеціальний гачок для фіксації. Він вставляється в ніздрю, очищаючи вхідне повітря і посилюючи швидкість його проходження. Матеріалом виготовлення став гіпоалергенний Medipren, відповідний медичним стандартам. Виріб може піддаватися стерилізації. А за рахунок універсального розміру він підходить користувачам з різними параметрами носа.

  Де використовується пристрій?

  Одна з головних особливостей даного приладу – він спрощує дихання носом. Тому область його застосування досить широка. Ось основний список, для чого потрібен назальний бустер:

  • Боротьба з хропінням – більше ніяких проблем зі сном і нарікань з боку близьких!
  • Робить спорт більш продуктивним і комфортним – допомагає впоратися із задишкою і підтримувати носове дихання.
  • Незамінний в місцях із забрудненим повітрям і при роботі на шкідливих виробництвах – фільтрує дрібні частинки і їдкі пари.

  Цей аксесуар сьогодні став незмінним атрибутом життя сучасної людини – активної, спортивної, яка бажає дихати чистим повітрям, незалежно від зовнішніх умов!

  Які проблеми допомагає вирішити прилад?

  Назальний бустер найбільш затребуваний серед людей, які страждають хропінням. З його допомогою вони покращують якість сну і успішно рятують своїх домашніх від неприємних звуків ночами. Також купити назальний бустер не зайвим буде для тих, хто активно займається спортом, живе або працює в місцях з підвищеним забрудненням повітря.

  Храп

  Існує чимало пристосувань для вирішення цієї проблеми, але найефективніший з них – WHIRL Nasal Booster. Цей пристрій практично не відчувається в носі, тому не заважає комфортному сну. І до того ж ефективно бореться з появою вібрацій в носоглотці і гортані, забезпечуючи правильне дихання. Адже храп з’являється в основному через те, що порушується проходження повітря через верхні дихальні шляхи.

  Аксесуар ефективно усуває цю проблему:

  • Збільшує кількість повітря, що поступає шляхом розширення крил носа
  • Сприяє рівному диханню носом
  • Підтримує носові м’язи – особливо це актуально для людей похилого віку, у яких вони з віком слабшають
  • Допомагає при викривленні носової перегородки – встановлює її в правильне положення
  • Сприяє більшому проходженню кисню в легені
  • Підтримує здоровий сон

  Тому тим, кого мучить храп ночами, обов’язково варто купити назальний бустер. Він не відчувається в носі і допомагає робити більш глибокі вдихи, ніж зазвичай. В результаті людина рівно дихає носом, не хропе і отримує велику кількість кисню.

  Інші причини придбати пристрій

  Назальный бустерЩе один плюс, який дає цей аксесуар своєму користувачеві – поліпшення фізичної активності. З ним тренування проходить набагато продуктивніше, оскільки м’язи отримують більше такого необхідного їм кисню. Це надає більше енергії і сприяє швидкому відновленню. Крім того прилад допомагає підтримувати носове дихання, позбавляючи спортсмена від задишки.

  Купити назальний бустер також варто тим, кого турбує якість вдихуваного повітря. Його фільтр затримує частинки від 10 мікрон. Це справжній порятунок для алергіків, які страждають від пилку, вовни тварин та інших збудників. Пристрій незамінний в місцях з сильною запиленістю, на будівельних і промислових об’єктах.

  Принцип роботи

  Проходячи через назальний фільтр, повітря очищається від шкідливих часток шляхом фільтрації. Потім потрапляє в турбіну, яка збільшує його швидкість. В результаті в дихальні шляхи потрапляє більше повітря і, відповідно, організм збагачується киснем. Також пристрій утримує внутрішні хрящі носа в правильному положенні, сприяючи нормальному носовому диханню.

  При покупці важливо звернути увагу на бренд. В цьому плані продукція компанії WHIRL є безпрограшним варіантом. Це якісний назальний бустер, ціна якого повністю себе виправдовує.

  Правильна установка бустера

  установка-назального-бустераПеред встановленням зверніть увагу на свої відчуття – якщо в носі занадто сухо, бажано його змочити. Потім візьміть фільтр і вставте його в спеціальний слот приладу. Після цього можна встановлювати бустер – спочатку в одну ніздрю, перевіривши фіксацію. Потім потрібно закрити вільну ніздрю і вдихнути – потік повітря повинен йти вільно. Після встановіть аксесуар в другу ніздрю і глибоко вдихніть.

  Купівля пристрою в ЛОР-центрі «Беттертон»

  Подібні аксесуари краще брати в надійних місцях. Купити назальний бустер ви зможете в центрі «Беттертон», де пропонується оригінальна продукція бренду WHIRL. Тут же ви зможете розповісти про свої проблеми отоларингологу – будь то храп або утруднене дихання. Можливо, вам знадобляться додаткові заходи терапії.

  Якщо підбирати у нас назальний бустер, ціна буде найбільш вигідною, оскільки у «Беттертон» налагоджені прямі поставки з виробником. Також до нього можна додатково придбати змінні фільтри, якщо у вас є необхідність очищення вдихуваного повітря. Зв’яжіться з нашими консультантами, щоб дізнатися більше!

  Записатись на безкоштовну консультацію:

   Або скористайтеся нашими чат-ботами

   viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

   Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

   Поділіться цією публікацією

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *