Слухові апарати Sonic

Слуховые аппараты от компании Sonic Innovations

Слухові апарати Sonic

[columns]Компанія Sonic Innovations – це виробник слухових апаратів, який прагне щодня покращувати якість звуку, розробляючи високоякісні слухові апарати, які імітують природний слух.Зміст:

[/columns]Компанія, створена в 1991 році в Юті, випустила технологію слухового апарату, розроблену в Університеті Брігама Янга. Спочатку вона була названа Sonix Technologies і фінансувалася в приватному порядку. На ранній стадії розвитку вона була підтримана програмою «Центри передового досвіду Юти». У 2000 році компанія стала публічно продавати слухові апарати і тепер має штаб-квартиру США в Сомерсет, Нью-Джерсі. На даний момент вона присутня на ринку більш ніж 25 країн.

Слухові апарати від компанії Sonic Innovations

Слуховые аппараты от компании Sonic Innovations
Sonic Innovations прагне зробити кожен день краще.

Компанія Sonic пропонує кілька ліній продуктів, які включають в себе всі типи слухових апаратів і різні рівні продуктивності відповідно до кожного ступеня втрати слуху і бюджета.

 • Celebrate – це найновіші розробки слухових апаратів від Sonic, що складаються з двох різних традиційних типів слухових апаратів: завушні (BTE), одного «Міні-ресивера в вусі» (RITE) і повного набору вушних пристроїв, включаючи тип «Невидимий в каналі» (IIC) . Celebrate апарати доступні в двох технологічних характеристиках.
 • Cheer – три традиційних слухових апарати BTE, один RITE і повна лінійка слухових апаратів ITE дають Вам безліч типів апаратів на вибір в цілому ряді Cheer. Ця товарна лінійка складається з трьох технологічних рівнів.
 • Journey – це слухові апарати, створені виключно для людей з важким і глибоким ступенем втрати слуху. Цей традиційний слуховий апарат BTE доступний в двох середніх технологічних рівнях для забезпечення більшої товарної гнучкості.
 • Bliss Bliss  пропонує традиційний BTE, міні-BTE і повну лінійку користувальницьких ITE з повним набором функцій на двох технологічних рівнях.
 • Charm – як і  Bliss, лінійка продуктів Charm доступна в BTE, міні-BTE і повній лінійці ITE. Ви можете вибрати один з двох технологічних рівнів.
 • Pep – ця лінійка слухових рішень призначена для новачків або тих, хто має незначні проблеми зі слухом. Вона доступна в одному ціновому рівні, а клієнти можуть вибирати з традиційного BTE, потужного BTE або трьох призначених для користувача моделей ITE.
 • Flip – призначений для легкої втрати слуху. Flip– це «Міні-приймач в каналі» (RIC), доступний на чотирьох технологічних рівнях.

Лінійка для дітей, спеціальна і тіннітусовая продукція від Sonic Innovations

Sonic Innovations не пропонує спеціалізовану лінійку продуктів для дітей, немовлят і підлітків. Тим не менш, багато з традиційних інструментів BTE оснащені прямим аудиовходом (DAI), який є ключовою функцією, необхідною для навчання в класі і кращих слухових відчуттів в громадських місцях.

Багато пацієнтів з тиннитусом отримують деяке полегшення від дзвону у вухах, просто користуючись слуховими апаратами. Деякі виробники або пропонують спеціалізовані продукти з функцією тиннитус, або включають в апарат засоби маскування шуму у вухах. Проте, тиннитус не був у центрі уваги  Sonic.

Допоміжні пристрої від Sonic Innovations

Компанія Sonic Innovations визнає, що бездротовий зв’язок має першорядне значення в поліпшенні слуху в спеціалізованих слухових ситуаціях і при постійному підключенні до великого набору персональних аудіопристроїв. Запитайте свого фахівця із слухових апаратів, які аксесуари підходять саме для Вас.Вспомогательные устройства от Sonic Innovations

 • SoundGate– аксесуар, який виступає в якості бездротового контакту для Ваших улюблених аудіо пристроїв, таких як Ваш мобільний телефон і персональний музичний програвач. Додаток для смартфона SoundLink для iPhone або Android дозволяє змінювати налаштування слухового апарату і джерела звуку через Ваш смартфон.
 • SoundGate Mic– персональний бездротовий мікрофон, який дозволяє чути всі звуки і мову на відстані в галасливій обстановці або класі безпосередньо через Ваші слухові апарати.
 • RC-N Remote Control – легко контролює настройки слухового апарату, такі як гучність. Налаштування програми здійснюються за допомогою цього дискретного пульта дистанційного керування.
 • TV Adapter – з’єднується з Вашими слуховими апаратами, щоб Ви могли насолоджуватися улюбленими телевізійними програмами на комфортній для Вас гучності, не відволікаючи інших присутніх людей в кімнаті.
 • Phone Adapter – працює з SoundGate для підключення слухових апаратів до стаціонарного телефону, дозволяючи віддалено відповідати на виклики і передавати звуки прямо на Ваші слухові апарати.

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *