Кохлеарні імплантати Cochlear Americas

Кохлеарные имплантаты Cochlear Americas

Кохлеарні імплантати Cochlear Americas

Компанія Cochlear Americas є лідером в світі кохлеарних систем імплантатів для дітей і дорослих з комплексною лінійкою слухових рішень, яка відповідає навіть самим унікальним потребам при втраті слуху.

Створивши перший в світі кохлеарний імплантат 30 років тому, Cochlear є лідером в імплантованих рішеннях, які допомагають людям будь-якого віку краще чути. Cochlear має штаб-квартиру в Північній Америці в Centennial, штат Колорадо, але її продукція доступна в усьому світі.

Зміст:

Кохлеарні імплантати від компанії Cochlear

Кохлеарні імплантати складаються з самого імплантату, який при хірургічному втручанні поміщається всередині равлика внутрішнього вуха, і зовнішнього звукового процесора. Деякі процесори більш витончені, ніж інші, а більш високі технології зазвичай вимагають більш високої ціни. Фахівець зі слуху, що спеціалізується на кохлеарних імплантах, може допомогти Вам визначити, який процесор краще всього підходить для Вашого способу життя і слуху. Останні моделі кохлеарних імплантів:

Назва моделі Технологія Тип
Nucleus® 6 Sound Processor Один технологічний рівень Процесор «за вухом»
Nucleus KansoTM Один технологічний рівень Маленький, невеликий процесор «за вухом»
Nucleus 6 Hybrid Hearing Solution Один технологічний рівень Комбінація звукового процесора / слухового апарату
Baha 5 sound processor Один технологічний рівень Маленький, невеликий процесор «за вухом»
Baha 5 power sound processor Один технологічний рівень Процесор «за вухом»
Baha 5 super power sound processor Один технологічний рівень Процесор «за вухом»

Cochlear Americas фотоКомпанія Cochlear пропонує повний спектр імплантований рішень для задоволення всіх потреб при будь-яких втрати слуху.

Технологічні функції, пропоновані Cochlear

  • True Wireless TM – технологія 2,4 ГГц Cochlear, яка дозволяє передавати потокове аудіо з мобільних телефонів і інших персональних аудіопристроїв без зовнішніх додаткових аксесуарів.
  • Smart Sound IQ включає класифікатор сцен, який аналізує Вашу середу прослуховування в реальному часі і автоматично коригує правильну настройку звуку.
  • Data logging надає інформацію про налаштування процесора і використання, щоб допомогти фахівцю з кохлеарних імплантів вносити зміни, які приносять Вам користь.

Інші рішення від Cochlear

Компанія Cochlear пропонує єдиний доступний імплантат кісткової провідності, званий імплантатом Baha. Цей імплантат спеціально розроблений, щоб допомогти людям з кондуктивною або змішаною формою втрати слуху, односторонньою глухотою, безформними або хронічно дренирующими вухами. Цей імплантат працює з звуковими процесорами Baha, описаними вище. Процесори Baha Power і Baha Super Power оснащені технологією iPhone для легкого відтворення аудіо з персональних аудіопристроїв.

Для людей, які можуть скористатися кохлеарним имплантом в одному вусі і слуховим апаратом в іншому, Cochlear об’єднався з ReSound, щоб запропонувати бімодальне слухове рішення. Ці рішення можуть допомогти полегшити розуміння мови в галасливих місцях. Вони також можуть полегшити Вам пошук джерел звуків, що виникають навколо Вас.

Аксесуари від Cochlear

  • Aqua + – робить звукові процесори Nucleus 6 і Kanso водонепроникними, тому Ви можете насолоджуватися підводним плаванням і іншими водними видами спорту без будь-яких додаткових хвилювань.
  • Mini Microphone and Mini Microphone 2+ – персональний мікрофон, який полегшує прослуховування динаміка в громадських місцях, в класних кімнатах або інших галасливих компаніях.
  • Phone Clip – дозволяє використовувати гучний зв’язок при телефонних розмовах з друзями і сім’єю на Вашому смартфоні.
  • TV Streamer – насолоджуйтеся улюбленими телевізійними програмами, які Вам зручні, з потоком звуку, прямо спрямованим в Ваші вуха, не турбуючи оточуючих.
  • SMARTstream – співробітництво між Cochlear і ReSound для потокової передачі звуку безпосередньо в обидва вуха в бімодальний конфігурації (кохлеарний імплантат в одному вусі і слуховий апарат – в іншому).
  • Advanced Remote Assistant – дозволяє контролювати і усувати неполадки системи кохлеарних імплантів і процесора для батьків, вчителів і вихователів.
  • Remote Control – дозволяє легко і комфортно змінювати налаштування звукового процесора одним натисканням кнопки.

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *