Слухові апарати Siemens

Слуховые аппараты Siemens

Слухові апарати Siemens

Вже понад 100 років компанія «Siemens» є надійним брендом на ринку медичних послуг. В даний час Siemens належить компанії Sivantos, проте як і раніше вона прихильна інноваційним технологіям слуху в повній лінійці слухових апаратів з метою задоволення всіх переваг і потреб покупців. Sivantos зберегла шановне фірмове ім’я Siemens для багатьох слухових апаратів, які вони виробляють. Також недавно вони представили новий бренд під назвою Signia.

Зміст:

Провідні технології слухових рішень Signia побудовані на новій інноваційній платформі Primax, яка включає в себе безліч технологій, орієнтованих на майбутнє.

Слухові апарати фирми Sivantos

Новітні слухові апарати Signia доступні в традиційному стилі «За вухом» (BTE), двох стилях «Ресивер в каналі» (RIC) і повній лінійці слухових апаратів в стилі «У вусі» (ITE) для задоволення кожного випадку втрати слуху і косметичних переваг користувачів . Кожен тип слухових апаратів доступний в трьох різних рівнях технологій для будь-якого бюджету.

Signia недавно представила TeleCare 3.0. Це унікальна функція, яка дозволяє Вашому фахівцеві із слухових апаратів зробити відповідні налаштування у Вашому слуховому апараті віддалено і без додаткових відвідувань центру. TeleCare 3.0 дозволяє Вашому фахівцеві перевіряти стан Ваших слухових апаратів через свій комп’ютер і навіть дистанційно виконувати його налаштування.

Слуховые аппараты ІшптшфОстання лінійка слухових апаратів Signia, позначена Nx, включає такі слухові рішення, як акумуляторні Pure Charge & Go Nx, Pure 312 Nx і Motion 13 Nx. Користувачі слухових апаратів іноді не добре сприймають звук власного голосу за допомогою слухових апаратів. Нові продукти Signia мають функцію OVPTM (власна мовна обробка), щоб забезпечити більш природний звук і збільшити прийом звуків.

Моделі слухових апаратів Siemens і Signia

Назва моделі Тип Ціна Технологічні рівні
Silk Nx

(Signia)

Внутрішньовушні «У вусі» $$-$$$$ 7px – Premium

5px – Advanced

3px – Standard

Ace

(Signia)

Мініатюрний «Ресивер в каналі» (RIC) $$-

$$$$

7px – Premium

5px – Advanced

3px – Standard

Pure Nx

(Signia)

RIC

(Pure 10 Nx, Pure 312 Nx,

Pure 13 Nx, Pure Charge&Go Nx,

CROS Pure 312 Nx)

$$-

$$$$

7Nx – Premium

5Nx – Advanced

3Nx – Standard

Motion Nx

(Signia)

«За вухом» (BTE)

(Motion 13 Nx, Motion 13 P Nx)

$$-

$$$$

7Nx – Premium

5Nx – Advanced

3Nx – Standard

Insio Nx

(Signia)

У вусі (ITE),

Внутріканальний (ITC),

Повністю внутрішньоканальний (CIC),

Невидимий в каналі (IIC)

$$-

$$$$

7px – Premium

5px – Advanced

3px – Standard

Carat

(Siemens)

RIC $$$ Advanced
Orion 2

(Siemens)

RIC, BTE, ITE, ITC, CIC $$ Essential
Sirion 2

(Siemens)

BTE, ITE, ITC, CIC $$ Essential
Aquaris

(Siemens)

BTE

Стійкість до впливу води та пилу

$$-

$$$$

7px – Premium

5px – Advanced

3px – Standard

Nitro micon BTE, ITE, ITC, CIC $$$$ Супер потужність

(2 рівня)

Інші функції слухових апаратів Signia

  • Pure RIC пропонує рішення CROS / BiCROS для людей з одностороннім типом глухоти.
  • Pure RIC та Motion BTE  пропонують функцію перезаряджаємої батареї з метою усунення проблем із заміною батареї. Ці слухові апарати ідеально підходять для пацієнтів з проблемами при установці невеликих слухових апаратів або для тих, у кого проблеми з моторикою рук і як наслідок з заміною крихітних батарей.
  • Слухові апарати Signia мають функцію дистанційного керування на смартфоні Android або iOS.
  • Motion BTE  має можливість прямого входу аудіосигналу, що робить його відмінним вибором для тих, кому необхідно використовувати FM-системи в класних кімнатах або в інших громадських місцях.

Слухові апарати з технологією тиннитус (шум у вухах)

Sivantos прагне допомогти людям з проблемами тиннитус краще управляти своїми відчуттями. Багато з слухових апаратів, включаючи всі нові серії слухових рішень, мають функцію для боротьби з тиннитусом, а також призначені для терапії тиннитуса. Ваш фахівець із слухових апаратів може допомогти Вам визначити найкращі настройки цієї функції індивідуально для Вас.

Лінійка слухових апаратів для дітей

Sivantos не виробляє спеціалізовані дитячі слухові апарати. Тим не менш, деякі з  моделей слухових апаратів оснащені функціями для дітей, які позитивно відзначені кращими фахівцями аудіології для своїх молодих пацієнтів. Прикладами цих функцій є блокування вхідних замків батареї (акумулятора), регулювання гучності і прямий вхід для використання з системами FM.

Інші слухові апарати Siemens

Siemens має довгу історію інновацій в охороні здоров’я, а їх слухові апарати просто вражають. До розробки своїх поточних рішень Siemens отримав лояльність фахівців із слухових апаратів і запропонував багато якісних слухових апаратів разом з цими цифровими продуктами: Prisma, Signia, Triano и Micon.

Siemens і Signia ALD  (допоміжні пристрої) і аксесуари для слухових апаратів

На додаток до технологічно розширеному вибору слухових апаратів, Sivantos також пропонує допоміжні пристрої і аксесуари для слухових апаратів з метою поліпшення якості звуків. Додаток touchControl, сумісний з усіма моделями Signia, дозволяє легко і безпроблемно регулювати слухові апарати за допомогою Вашого смартфона. Якщо Ви віддаєте перевагу більш традиційний тип управління, то пульт дистанційного керування easy Pocket поєднується з багатьма сучасними моделями слухових апаратів.

Слуховые аппараты SiemensОскільки сьогодні люди, що користуються слуховими апаратами, взаємодіють з різними технологічними пристроями, всі моделі слухових апаратів Signia мають можливість передавати високоякісний звук з телевізорів, MP3-плеєрів, мобільних телефонів і персональних комп’ютерів безпосередньо на Ваші слухові апарати. Sivantos пропонує easyTek як додатковий аксесуар для слухового апарату для легкого підключення на ходу.

Для пацієнтів, які піклуються про навколишнє середовище, або для тих, хто зацікавлений в усуненні клопоту при заміні батарейок для слухових апаратів, пристрій eCharger можна використовувати для легкої зарядки обраних моделей слухових апаратів Siemens і Signia. ECharger також допомагає поліпшити роботу і надійність слухового апарату, автоматично видаляючи шкідливу вологу з Ваших слухових пристроїв, коли вони заряджаються протягом ночі.

Ми сподіваємося, що ця інформація про слухових апаратах Siemens і Signia буде корисна для Вас. Якщо Ви шукаєте відповідне рішення проблем зі слухом для себе або кого-то, про кого Ви дбаєте, ознайомтеся з нашими фахівцями  в області реабілітації слуху. Не відкладайте, телефонуйте і записуйтеся вже сьогодні!

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *