Що таке слуховий апарат

Слуховий апарат — це спеціальний електронний пристрій, який допомагає відновити сприйняття звуків особам з порушеннями слуху. Головними складовими частинами слухового апарату є: мікрофон, підсилювач, ресивер (приймач).

Як він працює?

Мікрофон вловлює звуки навколишнього середовища і перетворює їх в електронні сигнали. Підсилювач, відповідно, вибірково посилює електронні сигнали, отримані з мікрофона. А ресивер (приймач), виконуючи функцію невеликого динаміка, трансформує отримані електричні сигнали знову в звуки і передає їх у вухо.

Технології в індустрії слухопротезування постійно удосконалюються. Сучасні слухові апарати використовують інновації, які дозволяють відновити слух навіть при значних втратах. Вони посилюють м’які звуки, щоб робити їх чутними, як і слухові апарати попередніх поколінь, але вони здатні надати набагато більше переваг, ніж їх попередники. Ці переваги включають функції, які захищають слух від раптових гучних звуків, як, наприклад, гучний стукіт вхідних дверей. Спеціальна технологія за допомогою звукових класифікаторів автоматично регулює характеристики слухового апарата на підставі оцінки звукового середовища. Існують навіть функції, які дають можливість говорити по мобільному телефону по вай-фай (бездротовій мережі) і посилювати саме ті звуки, які необхідні конкретному користувачу.

«Мозок» цифрового слухового апарату – крихітна мікросхема-чіп, що дозволяє реалізовувати складні алгоритми обробки звуку. Але використання слухового апарату є лише частиною процесу реабілітації слуху.

Слухові апарати від американської компанії Starkey – це дивовижні і витончені вироби, які можуть змінити ваш світ. Вони не просто повернуть вам слух, з ними повернуться відчуття повноцінності, впевненість у собі!

Записатися на підбір

Loading...
Що таке слуховий апарат
Оцініть статтю