Який термін життя слухового апарату?

Який термін життя слухового апарату?

Ті, хто зіткнувся з проблемою приглухуватості, знають, що реабілітація слуху – задоволення недешеве. І зрозуміло, що перед покупкою їх цікавить питання, скільки прослужить апарат для корекції слуху. Адже від цього пристрою багато в чому залежить якість життя, свобода спілкування, можливості для розвитку, дозвілля, кар’єрного зростання. І як зрозуміти, що термін експлуатації приладу вже закінчився?

Навігація по сторінці:

Коли слуховий апарат пора міняти?

Однозначної відповіді на це питання немає. Вона залежить не тільки від часу носіння пристрою, але і від того, наскільки акуратно їм користувалися. В цілому ж, такого поняття, як термін придатності слухового апарату, не існує. Зазвичай виробник дає на нього гарантію і умовний період, протягом якого прилад зазвичай працює коректно. Але це не означає, що він не прослужить довше.

Як зрозуміти, коли слуховий апарат пора міняти? Є ряд ознак, які на це вкажуть:

 • Виникли несправності в його роботі, які не вдалося полагодити в сервісному центрі
 • Користувач намагався самостійно розкрити і відремонтувати пристрій і пошкодив його остаточно
 • Слуховий апарат сильно травмований в результаті падіння, намокання або удару і не підлягає ремонту
 • Пристрій більше не підходить користувачеві за потужністю та іншим параметром, не покриває його втрату слуху – таке буває, якщо туговухість прогресує
 • Людина сама хоче змінити прилад для корекції слуху на нову і більш сучасну модель

Термін служби слухових апаратів

Для будь-якої техніки існує гарантійний і фактичний термін служби. Перший встановлює виробник, обіцяючи замінити або полагодити прилад в разі виникнення неполадок в цей період. Зазвичай це 1-2 роки, залежно від моделі та бренду. Фактичний ресурс слухових апаратів складає в середньому 5-7 років. Він залежить від того, як часто і наскільки акуратно їм користувалися, наскільки дбайливо доглядали і т д. Деякі прилади справно працюють, навіть повністю відслуживши заявлений термін. Читайте також – Як не допустити поломки слухового апарату?

Що робити, щоб не зіпсувати слуховий апарат?

Тут діє таке ж правило, що і з будь-якою іншою технікою. Слухові апарати прослужать довго, якщо правильно за ними доглядати і дбайливо зберігати. Для цього є ряд нескладних правил.

Чистка та догляд

Изготовление корпусов внутриушных слуховых аппаратов фото

Важливо розуміти, що даний прилад знаходиться в тісному контакті з людською шкірою і схильний до дії сірки. Тому час від часу його потрібно очищати. Для цього потрібно щодня протирати корпус спеціальною серветкою. При наявності сірчаних засмічень прочищати їх спеціальною щіточкою.

Одна з головних умов – не використовувати спирт, побутову хімію і воду для очищення приладу. Вони взагалі «бояться» вологи і хімічних речовин. Тому не варто розбризкувати поблизу корпусу духи, лак для волосся та інші аерозолі. Тоді слуховий апарат прослужить не один рік і буде радувати справною роботою.

Зберігання та правила експлуатації

Зберігати пристрій бажано в спеціальному футлярі, в який поміщена вологопоглинаюча капсула. Також є ряд простих порад, які допоможуть збільшити тривалість його служби:

 • При установці і знятті тримайте прилади над м’якою поверхнею
 • Завжди відкривайте батарейний відсік, поки не користуєтеся апаратом
 • Замінюйте батарейки вчасно, не допускайте протікання
 • Якщо в прилад випадково потрапила вода, вимкніть його, витягніть батарейки, насухо протріть і залиште до повного висихання в футлярі
 • Зберігайте пристрій у сухому прохолодному місці, подалі від нагрівальних джерел, побутової техніки
 • Якщо виникли проблеми не намагайтеся полагодити самостійно – завжди звертайтеся в сервісний центр

Пам’ятайте, що найчастіше люди змінюють слуховий апарат, коли він зламався внаслідок неакуратного поводження. Дотримуючись цих нескладних рекомендації, ви збільшите його експлуатаційний ресурс. Більш детально читайте в нашій статті- Щоденний і періодичний догляд за слуховим апаратом.

Ремонт і гарантійне обслуговування в центрі «Беттертон»

Купуючи прилади для корекції слуху у нас, ви отримуєте офіційну гарантію від виробника. Це означає, що протягом зазначеного в талоні терміну можна заявити про виниклі неполадки і отримати кваліфіковану допомогу. Фахівці нашого сервісного центру  відремонтують його, використовуючи оригінальні запчастини. Якщо ремонт неможливий, буде проведена заміна на аналогічну модель. Однак все це стосується тих випадків, коли на корпусі немає слідів розтину.

По закінченню гарантійного терміну до нас теж можна звертатися за ремонтом. Якщо прилад відслужив своє, в «Беттертон» можна відразу ж пройти діагностику і замовити новий. Наші фахівці підберуть його для вас, розкажуть, як користуватися, як довго прослужить пристрій при дотриманні всіх правил, а також допоможуть з адаптацією.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ * експрес-діагностику слуху в одному з наших Центрів прямо зараз

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  * Умови безкоштовної акції по експрес-діагностиці слуху діють після:
  • заповнення і відправки форми запису на сайті;
  • підтвердження запису Адміністратором Центру по телефону.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *