Близька вам людина погано чує? Все що потрібно знати про втрату слуху

консультация осмотр центр слуха беттертон

Близька вам людина погано чує? Все що потрібно знати про втрату слуху

Безумовно, ми беремо близько до серця проблеми тих, кого любимо. Тому в прагненні захистити рідну людину від суворої реальності, не завжди наважуємося звернути її увагу на питання, що потребують термінового втручання. Це справедливо і в разі погіршення слуху, коли вже не можна відкладати відвідування лікаря для вибору й придбання слухового апарату. Досить делікатна ситуація, яка може сприйнятися як образа і призвести до глибокої неприязні. І як не переживати за коханого чоловіка, дружину, своїх батьків, коли під час бесіди ми підвищуємо тон, а вони все одно погано чують?

Як знайти слова, щоб людина не відчувала себе приниженою? Якими діями ми можемо згладити ситуацію, допомогти рідним повернути повноцінний слух і зробити їх щасливими? Пропонуємо вашій увазі сім дієвих порад, які вирішать цю задачу.Беттертон-слуховой-аппарат-Starkey-довольные-пациенты

1. Проявляйте терпіння

Незважаючи на вимушене повторення непочутих вашими рідними слів, приймайте це спокійно і поблажливо. Проявіть турботу через своє ставлення до близької людини, бережіть власну нервову систему, не дозволяйте простій ситуації перерости у скандальну історію. Цим ви висловите повагу не тільки до ваших рідних, але й до себе самого. Доброта і терпіння – велика сила.

2. Візьміть участь в пошуку рішення проблеми

Не дозволяйте дорогій вам людині відчути себе самотньою наодинці з нагальною проблемою. Вивчайте разом пропозиції на ринку, знайомтеся з можливим функціоналом, вартістю слухових апаратів. Все має бути природно, інформативно, без висловлювання власної думки.

3. Супроводжуватимете вашого друга до фахівця

Відвідайте лікаря разом. Це дозволить отримати інформацію з перших вуст і дізнатися думку фахівця. Візьміть участь в процесі вибору слухового апарата під час аудіометрії.

4. Навчиться доглядати за слуховим пристроєм

Візьміть на себе турботу (хоча б на перших порах) доглядання за апаратом, очищення вкладишів, своєчасної заміни батарейок. Станьте правою рукою рідній людині.

5. Не проявляйте роздратування

Як би вам ні хотілося висловити своє незадоволення, залиште старі звички в минулому. Вже не потрібно включати телевізор або магнітолу на повну гучність, зникла причина вашого поганого настрою. Хороший слух – це те, на що надалі слід звертати увагу оточуючих.

6. Діліться вашими знаннями з іншими

На прикладі своїх близьких ви переконалися, що втрата слуху стала причиною втрати товариськості, втрати почуття повноцінності, появи соціальної незадоволеності. Допоможіть й іншим людям. Спокійно, без роздратування розкажіть їм про позитивний досвід відвідування фахівця, про дії слухових апаратів. Приводьте тільки факти і переваги такого рішення. І результат не змусить себе чекати.

7. Підтримайте друга матеріально

Відомо, прилади для поліпшення якості слуху коштують чимало. В цьому ви переконалися самі, коли почали вивчати пропозиції слухових рішень. Звичайно, є цілком доступні за ціною варіанти, але яка вартість, такий і функціонал. Подбайте, щоб ціновий фактор не став саме тим, що призведе до купівлі посереднього апарату і до незначного поліпшення якості слуху дорогої вам людини.

І мова йде не завжди про пряме фінансування покупки. Часто можна стати учасником державної програми з надання допомоги в подібних ситуаціях. Головне – проявити ініціативу в пошуку можливих рішень.

Узагальнюючи сказане вище, неважко зробити висновок: все, що потрібно близькій людині – це ваше розуміння, терпіння, участь і щира турбота.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ * експрес-діагностику слуху в одному з наших Центрів прямо зараз

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  * Умови безкоштовної акції по експрес-діагностиці слуху діють після:
  • заповнення і відправки форми запису на сайті;
  • підтвердження запису Адміністратором Центру по телефону.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *