Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Близька вам людина погано чує? Все що потрібно знати про втрату слуху

Безумовно, ми беремо близько до серця проблеми тих, кого любимо. Тому в прагненні захистити рідну людину від суворої реальності, не завжди наважуємося звернути її увагу на питання, що потребують термінового втручання. Це справедливо і в разі погіршення слуху, коли вже не можна відкладати відвідування лікаря для вибору й придбання слухового апарату. Досить делікатна ситуація, яка може сприйнятися як образа і призвести до глибокої неприязні. І як не переживати за коханого чоловіка, дружину, своїх батьків, коли під час бесіди ми підвищуємо тон, а вони все одно погано чують?

 

Як знайти слова, щоб людина не відчувала себе приниженою? Якими діями ми можемо згладити ситуацію, допомогти рідним повернути повноцінний слух і зробити їх щасливими? Пропонуємо вашій увазі сім дієвих порад, які вирішать цю задачу.Беттертон-слуховой-аппарат-Starkey-довольные-пациенты

1. Проявляйте терпіння

Незважаючи на вимушене повторення непочутих вашими рідними слів, приймайте це спокійно і поблажливо. Проявіть турботу через своє ставлення до близької людини, бережіть власну нервову систему, не дозволяйте простій ситуації перерости у скандальну історію. Цим ви висловите повагу не тільки до ваших рідних, але й до себе самого. Доброта і терпіння – велика сила.

2. Візьміть участь в пошуку рішення проблеми

Не дозволяйте дорогій вам людині відчути себе самотньою наодинці з нагальною проблемою. Вивчайте разом пропозиції на ринку, знайомтеся з можливим функціоналом, вартістю слухових апаратів. Все має бути природно, інформативно, без висловлювання власної думки.

3. Супроводжуватимете вашого друга до фахівця

Відвідайте лікаря разом. Це дозволить отримати інформацію з перших вуст і дізнатися думку фахівця. Візьміть участь в процесі вибору слухового апарата під час аудіометрії.

4. Навчиться доглядати за слуховим пристроєм

Візьміть на себе турботу (хоча б на перших порах) доглядання за апаратом, очищення вкладишів, своєчасної заміни батарейок. Станьте правою рукою рідній людині.

5. Не проявляйте роздратування

Як би вам ні хотілося висловити своє незадоволення, залиште старі звички в минулому. Вже не потрібно включати телевізор або магнітолу на повну гучність, зникла причина вашого поганого настрою. Хороший слух – це те, на що надалі слід звертати увагу оточуючих.

6. Діліться вашими знаннями з іншими

На прикладі своїх близьких ви переконалися, що втрата слуху стала причиною втрати товариськості, втрати почуття повноцінності, появи соціальної незадоволеності. Допоможіть й іншим людям. Спокійно, без роздратування розкажіть їм про позитивний досвід відвідування фахівця, про дії слухових апаратів. Приводьте тільки факти і переваги такого рішення. І результат не змусить себе чекати.

7. Підтримайте друга матеріально

Відомо, прилади для поліпшення якості слуху коштують чимало. В цьому ви переконалися самі, коли почали вивчати пропозиції слухових рішень. Звичайно, є цілком доступні за ціною варіанти, але яка вартість, такий і функціонал. Подбайте, щоб ціновий фактор не став саме тим, що призведе до купівлі посереднього апарату і до незначного поліпшення якості слуху дорогої вам людини.

І мова йде не завжди про пряме фінансування покупки. Часто можна стати учасником державної програми з надання допомоги в подібних ситуаціях. Головне – проявити ініціативу в пошуку можливих рішень.

Узагальнюючи сказане вище, неважко зробити висновок: все, що потрібно близькій людині – це ваше розуміння, терпіння, участь і щира турбота.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ * експрес-діагностику слуху в одному з наших Центрів прямо зараз

[free_diagnostic_ua]
* Умови безкоштовної акції по експрес-діагностиці слуху діють після:
  • заповнення і відправки форми запису на сайті;
  • підтвердження запису Адміністратором Центру по телефону.
Близька вам людина погано чує? Все що потрібно знати про втрату слуху
Оцініть статтю