Своєчасна діагностика для профілактики

Своєчасна діагностика для профілактики

Осінь – чудовий сезон, але в той же час він тягне за собою депресію для організму та справжню перевірку терпіння. В осінню пору відмічається зріст захворювань, які обумовлюються різкою зміною клімату, перепадами температури та серйозною перебудовою організму. Стають частішими випадки захворювань органів слуху, зокрема середнього вуха, основним серед яких є середній отит, що являє собою запальні процеси слизової оболонки.

Перші симптоми, на які слід звернути увагу

Головними збуджувальниками цього захворювання є стрептококи та стафілококи, в тому числі вірус грипу. Найчастіше потерпають від хвороби люди молодшої та середньої вікової категорії. Найпершими симптомами є відчуття закладеності вух, зниження слухових можливостей, поява температури тіла більше 37 градусів. Слід відмітити, що на цьому етапі частіш за все пацієнти нехтують симптомами, вважаючи що неприємність закінчиться і так. Але хвороба розвивається – через кілька днів з`являються сильний пульсуючий біль у вухах, також виникають больові відчутття у голові, слабкість, нудота, підвищення температури тіла більше 38 градусів. Якщо на цій стадії своєчасно не допомогти, то хвороба здатна дати тяжкі ускладнення, що являються серйозними для нормальної життєдіяльності людини. Після виявлення перших симптомів необхідно в той же час звернутися за допомогою лікарів для якісного діагностування та лікування хвороби!!!

диагностика слуха в беттертонСлуховий центр «Беттертон» радить всім, небайдужим до власного здоров`я, пацієнтам 1 раз у 6 місяців здійснювати профілактичний огляд органів слуху у спеціаліста-отоларинголога, який ретельним чином здійснить огляд слухового проходу, перевірить стан барабанної перетинки та діагностує на технологічному обладнанні ваш слух для того, щоб уникнути появи ускладнень. Тому що на першому етапі лікувальні заходи допомагають зберегти можливість нормально чути, тоді як в іншій ситуації відбувається розвиток фізіологічних процесів, що призводять до втрати слуху. Такі проблеми у ліпшому випадку піддаються корекції слуховими рішеннями, в поганому випадку – слух не можна знов відновити. Коли розпочинаються зміни у сприйнятті звуків, це говорить про розвиток туговухості. Для того, щоб виявити форму захворювання й визначити метод лікування, треба негайно нанести візит до спеціаліста, що допоможе у вирішенні проблем із вашими слуховими органами.

Сучасне обладнання для діагностики слуху

Для постанови чіткого діагнозу ми застосовуємо нову техніку, яка надає нам шанс точно визначити стан вашого слуху! Дуже поширеною є приглухуватість, при якій проблеми помітні лише в індивідуальному діапазоні частот. Тобто велика кількість людей перестає сприймати високочастотні звуки, а ще відповідні тембри голосу жінок та дітей.

Не треба чекати! Запишіться на прийом до професіоналів у Центр слуху «Беттертон» у Львові, який знаходиться за адресою: вул. Городоцька 44, перший поверх (навпроти Цирку).

Попередньо можна записатися на прийом за контактними номерами:

(032) 253-69-65

(067) 670-87-47

(050) 433-37-57

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *