Сертифікація ISO в «Беттертон»

Сертифікація ISO в «Беттертон»

Друзі, раді вам повідомити, що наш центр «Беттертон» знову отримав сертифікат ISO 9001: 2015. Ми роками формуємо свою репутацію і працюємо над поліпшенням якості послуг. З 2014 року ми проходимо процедуру сертифікації, щоб у черговий раз підтвердити свій статус. Це доводить, що пацієнти не дарма довіряють нам свій слух.

Що таке сертифікат ISO 9001: 2015

ISO – це авторитетна міжнародна організація, яка розробляє стандарти і сертифікує діяльність різних компаній. Цей всесвітній контролюючий орган працює над поліпшенням якості товарів і послуг, роблячи їх більш ефективними і безпечними для кінцевого споживача. ISO складається з ряду експертних груп, які готують стандарти роботи і системи управління для різних сфер діяльності.

ISO 9001: 2015 – міжнародний сертифікат, що гарантує якість надаваних товарів і послуг. Він доводить прозорість діяльності компанії, її конкурентоспроможність на ринку і дає можливість вийти на міжнародний рівень. Сертифікати ISO 9001: 2015 видає незалежний компетентний орган, провівши аудит.

Види сертифікатів ISO

На сьогоднішній день існує широкий перелік сертифікатів ISO. Ось найпопулярніші з них: 

 • 9000 – регламентує вибір системи менеджменту якості з урахуванням параметрів, важливих для діяльності компанії.
 • 9001 – сертифікат з чітко прописаними суворими вимогами щодо наданих товарів і послуг. Підтверджується постійними перевірками і жорстким контролем.
 • 9002 – включає в себе додатково вимоги до постачальників.
 • 9003 – система жорстких вимог, що зобов’язує проводити випробування в процесі виробництва і приймання кінцевого продукту. 

Отримання сертифікатів ІСО

Щоб отримати сертифікат ISO, компанія повинна виконати ряд вимог, які пред’являє компетентний орган. Найважливіші критерії, за якими відбувається оцінка: 

 • чи відповідає якість продукції або послуг компанії запитам споживачів, а також законодавчим нормативам;
 • чи робить компанія кроки для поліпшення стандартів своєї роботи;
 • наскільки споживачі задоволені сервісом або продукцією. 

Зрозуміло, нашому центру «Беттертон» було не складно виконати ці вимоги. Ми працюємо за такими стандартами більше 10 років. Для нас важливо не просто коригувати пацієнтам приглухуватість, підібравши слухові апарати, а зробити так, щоб вони могли жити активно і радіти цьому. Також ми надаємо висококласні ЛОР-послуги, проводячи лікування вух, носа, горла. Звертаючись до нас, пацієнт може бути впевненим на 100%, що його буде консультувати першокласний отоларинголог або сурдолог.

Сертифікація ІСО в «Беттертон»

Для нашого центру сертифікація ISO – невід’ємна частина роботи. Ми роками дотримувалися високих стандартів і ставили якість на перше місце. Для цього ми вдосконалювали матеріальну базу і набирали згуртовану команду. Наш персонал – справжні професіонали своєї справи, які звикли працювати на результат. Але головним критерієм успішної роботи для нас є не сертифікат, а щасливі очі наших пацієнтів!

сертификация исо в Беттертон фото

Що дає сертифікат?

ISO – сертифікат, що дає вагому конкурентну перевагу на ринку. А ще це доказ того, що компанія веде свою діяльність відкрито і постійно розвивається. Для центру «Беттертон» це одне з підтверджень високої якості нашої роботи.

Навіщо ми впровадили ISO 9001: 2015

Ми розуміємо важливість формування репутації і робимо все, щоб завоювати довіру з боку пацієнтів. Щоб вам було простіше нам довіряти, «Беттертон» підкріплює свої слова активними діями і авторитетними документами. Саме тому ми отримали ISO 9001: 2015.

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *