63-й Міжнародний конгрес з слухопротезуванню (EUHA)

63-й Міжнародний конгрес з слухопротезуванню (EUHA)

У середу 17 жовтня тисячі аудіолігв, лікарів, студентів, слухопротезістов і персоналу галузі з’їхалися в Ганновер на 63-й Європейський конгрес з слухопротезування (EUHA).

Протягом трьох днів 8 000 відвідувачів з різних країн пройшли виставкові зали в конференц-центрі Deutsche Messe і брали участь у великій програмі заходів.

Головна тема конгресу – «Цифрова революція», яка як визнає Мартін Блекер, президент EUHA, не є чимось новим для аудіолігв:

«Ми знайомі з цифровими розробками».

Однак «На перший погляд стає очевидним, що оцифровка безперервний процес. Не тільки фахівці, як ми мають справу з нею сьогодні, а й споживачі. Розвиток цифрової технології вимагає іншого ставлення до пацієнта, нового сервісного підходу. Акустична роль слухового апарату змінюється. Конгрес проллє світло на перспективи і можливості, що випливають з цього розвитку. Телеаудіологія буде в числі тем конференції ».

Крім “оцифровки” і телеаудіологіі, більше 20 лекцій були присвячені пізнанню, підключенню, технології слухових апаратів, аксесуарів для слухових апаратів, приладдя та комунікацій. Видатні оратори представляли свої результати досліджень, клінічні оцінки і думки в лекційному залі, в навчальних посібниках і на засіданнях.

Після урочистої церемонії відкриття в середу були розглянуті такі важливі питання, як слухання, пізнання і слух, а також односкладовий мовний тест Фрейбурга. Четвер був присвячений оцифруванню. Важливу роль відігравала телеаудіологія, автоматичне навчання і Otoscan, а також можливість підключення та обробки даних. У п’ятницю на порядку денному обговорювалися дослідження в області тиннитусу (шуму у вухах), оцінка слухових систем, систем кісткової провідності і багато іншого.

Також, всіх учасників чекала торгова виставка, на якій були продемонстровані всі досягнення в області виробництва слухових апаратів.

Цього року 130 представників представили свої новітні нововведення в слухових апаратах, кохлеарних імплантатах, діагностичному обладнанні, вушних вкладишах, аксесуарах, батареях і багато іншого для розгляду учасникам виставки.

Зовсім скоро отомассу замінять спеціальні прилади, які сканують вухо і формують 3D модель, з якої можна виготовити будь-яку продукцію…

За попередніми даними виставковий зал став вуликом для діяльності і популярним місцем для зустрічей і спілкування друзів колег і аудіологів з усього світу.

Директор компанії Беттертон – Палей Дмитро Анатолійович і фахівці – сурдологи Центрів слуху – Оганян Христина Альбертівна та Омельченко Ксенія Вітальевна не змогли пропустити таку подію і готові поділитися з Вами новими отриманими знаннями.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ
* Експрес-діагностику слуху в одному з наших Центрів прямо зараз

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  * Умови безкоштовної акції по експрес-діагностики слуху діють після:
  • заповнення і відправки форми запису на сайті;
  • підтвердження запису Адміністратором Центру по телефону.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *