Слухові апарати ReSound

Слуховые аппараты ReSound

Слухові апарати ReSound

ReSound розвиває слухові технології, щоб допомогти людям знову відчути красу звуку. Штаб-квартира GN Store Nord розташована в Баллеруп, Данія, компанія ReSound представлена в більш ніж 80 різних країнах світу.

ReSound виробляє слуховий апарат, який допомагає людям із вадами слуху чути більше, робити більше і створювати більше, ніж вони коли-небудь вважали можливим.

Зміст:

Слухові апарати від ReSound

Слухові апарати ReSound

Тип слухового апарату MIH (мікрофон в равлику)

Як і більшість виробників слухових апаратів, ReSound пропонує повний спектр типів слухового апарату і технологічні рівні для будь-яких потреб людям із вадами слуху. Крім того, у ReSound є унікальний тип слухового апарату, званий мікрофоном в равлику (MIH) або віддаленим мікрофоном. Цей вид виглядає як слуховий апарат в каналі з  невеликим важелем, який вставляється в равлик вуха або складається в вушному каналі. Важіль являє собою тонке подовження, в якому знаходиться мікрофон. ReSound описує цю спеціальну конструкцію як функцію, що забезпечує природну спрямованість, захист від вітру і локалізацію звуку.

Всі новітні слухові апарати від ReSound включають технологію Made for iPhone (MFi) для легкого підключення слухових апаратів з мобільними телефонами і MP3-плеєрами. Остання серія слухових апаратів від ReSound називається LiNX 3D і включає в себе перезарядний вид слухового апарату з використанням  технології ZPower.

ReSound LiNX 3D і Enzo 3D оснащені ReSound Assist, технологією яка дозволяє Вашому фахівцеві із слухових апаратів, виконати дистанційну настройку деяких точних параметрів, без необхідності відвідування центру.

Нові моделі слухових апаратів ReSound

Назва моделі Тип Ціна Технологічні рівні
LiNX 3D За вухом (BTE),

Апарат з винесеним ресивером (RITE),

У вусі (ITE),

Внутріканальний (ITC),

Повністю внутрішньоканальний (CIC),

Невидимий в каналі (IIC),

Мікрофон в равлику (MIH)

$$$-$$$$ 5, 7, 9
LiNX2 За вухом (BTE),

Апарат з винесеним ресивером (RITE),

У вусі (ITE),

Внутріканальний (ITC),

Повністю внутрішньоканальний (CIC),

Невидимий в каналі (IIC),

Мікрофон в равлику (MIH)

$$$-$$$$ 5, 7, 9
Enya BTE, mini-BTE, RITE, ITE, ITC, CIC $$-$$$ Basic

(2, 3)

Enzo 3D BTE $$$-$$$$ Додаткова потужність

(5, 7, 9)

LiNX2 BTE, RITE, ITE, ITC, IIC, MIH $$$-$$$$ Тиннитус

(всі рівні)

 

Відмінності між рівнями технології для слухових апаратів ReSound

ReSound пропонує кілька рівнів технологій для кожної з моделей слухових апаратів. Вони позначаються номерами на моделях слухових рішень. Наприклад, LyNX2 доступний на трьох рівнях технологій:

  • 5 (Good): цей рівень містить великий стандартний набір функцій, включаючи звуковий генератор шуму у вухах, аудиопоток для iPhone і підключення до всіх зовнішніх аксесуарів. Існують базові функції спрямованості ReSound, скорочення рівня шуму та зменшення перешкод на вітру. Цей рівень ідеально підходить для людей, які вважають за краще спокійний спосіб життя – дивитися телевізор вдома, розмовляти «один на один» або в «невеликій компанії» і їм необхідні  нескладні настройки.
  • 7 (Better): цей рівень містить всі стандартні функції 5 рівня плюс розширені версії деяких функцій, таких як система спрямованості, шумозаглушення та зменшення перешкод на вітру. Цей більш просунутий рівень підходить для користувачів, у яких є більш складні потреби в прослуховуванні, такі як розмови з групами людей в більш гучних компаніях, проведення багатьох зустрічей за один день і більш високі вимоги до технологій.
  • 9 (Best): цей рівень преміальної моделі слухових апаратів. Він містить найскладніші версії всього набору функцій, включаючи систему спрямованості, шумозаглушення і скорочення рівня шуму вітру. Люди, яким подобаються новітні технології і які мають вимоги до прослуховування і підключенню нових технологій, отримають максимальну вигоду від цього самого передового рівня слухових апаратів.

ReSound також пропонує бюджетну лінію слухових апаратів під назвою Enya. Ці моделі слухових апаратів доступні в різних стилях і на двох різних рівнях технології. Enya спеціально розроблена для функцій, які забезпечують істотну вигоду за доступною ціною.

Серия слуховых аппаратов LiSX2 от ReSound фото

Серія слухових апаратів LiSX 2 від ReSound.

Лінійка слухових апаратів для дітей і надпотужні слухові рішення від ReSound

Деякі слухові апарати ReSound мають функції, важливі для дітей і підлітків з вадами слуху, такі як функція прямого аудиовхода (DAI) в їх слухових апаратах над потужності, які можуть бути корисні для дітей в класі. У грудні 2016 року компанія ReSound оголосила про впровадження нових слухових апаратів Up Smart. Вони зроблені для управління за допомогою iPhone спеціально для дітей і підлітків.

ReSound пропонує надпотужний слуховий апарат Enzo 2 для людей з важким і глибоким ступенем втрати слуху. Це тип слухового апарату BTE (за вухом) використовує батарею 675 і доступний в трьох цінових категоріях залежно від обраного рівня технології.

Технологія тиннитус (шум у вухах) і інші типи слухових апаратів

Функція тиннитус (шум у вухах) доступна у всіх типах і технологіях для серії слухових апаратів LiNK2. Функція тиннитус в слухових апаратах ReSound дуже гнучка, вона підлаштовується індивідуально під Вас, щоб доставити Вам полегшення при шумі у вухах.

Інші типи слухових апаратів від ReSound

Є багато інших слухових апаратів від компанії ReSound, які використовуються сьогодні. Слухові апарати ReSound, з якими Ви можете зіткнутися, включають Verso, Lex, Alera, Magna, Vea, Sparx, Live, Dot2 і Azure.

Допоміжні пристрої (аксесуари) і додатки для слухових апаратів

На додаток до інноваційної лінійці слухових апаратів ReSound пропонує аксесуари і допоміжні пристрої (ALD) для слухових апаратів, щоб поліпшити Ваш комфорт. Аксесуари Unite включають Unite Phone Clip + для підключення до мобільного телефону; Unite TV Streamer 2 для підключення до телевізора, стерео або комп’ютера; Unite Micro Mic або Multi Mic для кращого зв’язку в ситуаціях «один на один» і Unity Remote Control 2 для зміни налаштувань слухового апарату.

У ReSound також є кілька додатків для смартфонів, які можуть підключатися до бездротових слухових апаратів. Додаток ReSound Smart це пульт дистанційного керування, який дозволяє Вашому мобільному телефону збільшувати сигнал на слуховий апарат. Система ReSound Control дозволяє управляти потоковою передачею між слуховими апаратами та iPhone або iPod. Додаток ReSound Relief допомагає керувати функцією тиннитус-терапії в слухових апаратах.

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *