Благодійність від Starkey

Starkey

Благодійність від Starkey

Компанія Starkey Hearing Technologies не просто займає лідируючі позиції на світовому ринку слухових технологій, а й активно займається благодійністю. З 2000 року виробник бере участь в проекті, що постачає малозабезпеченому населенню слухові апарати. З тих пір більше 340 тисяч осіб отримали їх безкоштовно. Білл Остін, засновник корпорації, особисто вибирає їх для дітей з незаможних родин. В останні роки благодійність Starkey набирає обертів.

2004-2015 роки – початок активної благодійності

У 2004 році стартувала програма «Нехай весь світ почує» від Starkey. Її початок був феєрично успішним багато в чому завдяки Елтону Джону, який приєднався до акції. Згодом в 2008 році була розпочата активна місіонерська благодійна діяльність Фонду Starkey. В рамках цієї програми представники компанії відвідали Мексику, Маллаві, Єгипет, Індію, Мозамбік, В’єтнам, Домінікану, Гондурас та інші країни.

У 2015 році відбулася чергова акція «Нехай весь світ почує», до якої приєдналися Джонні Депп і Ембер Херд. В її рамках відбувся музичний фестиваль «Rock in Rio», завдяки якому слабочуючі люди змогли насолодитися музикою. Ембер, яка знає мову жестів, легко спілкувалася з гостями, що допомогло створити невимушену обстановку на заході. У процесі акції близько 200 осіб отримали довгоочікувані безкоштовні слухові апарати.

Як підкреслив засновник компанії Вільям Остін, всі жителі планети по суті є сім’єю, тому повинні допомагати один одному. І він дуже сподівається, що дії його компанії стануть хорошим прикладом для інших виробників. Сьогодні продукція Starkey доступна забезпеченим людям і людям середнього класу, а частина виручених від продажу грошей йде на підтримку місії «Щоб світ міг чути».

2016-2017 роки – розширення географії благодійності

За роки благодійної діяльності корпорація Старкі відвідала 106 країн з місією, і в 54 з них проводить її регулярно. Щороку вона дарує малозабезпеченим пацієнтам понад 200 тисяч слухових апаратів, і ця цифра невпинно зростає. Але роботи ще багато, адже в світі близько 260 млн людей з порушеннями слуху, 80% з яких не мають можливості пройти реабілітацію.

Компанія Starkey справила величезний вплив на підтримку людей з вадами слуху людей в Вірменії. Ідея відвідати цю країну належала фахівцям з установки слухових рішень Айку і Армен Кавукчянам, які проживають в Лос-Анджелесі. Для місії було виділено близько 4000 слухових апаратів, які отримали понад 1800 осіб – в більшості випадків на обидва вуха.

Один з учасників місії Тревор Тернер каже, що його мета – зробити реабілітацію слуху доступною для незаможних. Сам він має вроджену туговухість, але завдяки тому, що народився в розвиненій країні і забезпеченій сім’ї, з дитинства носить слухові апарати на обох вухах і спостерігається у кращих лікарів. І для нього важливо допомагати людям, які не мають такої можливості.

Інший волонтер місії, Фортунато Фелліано, стверджує, що виходити за рамки власної картини світу дуже корисно. В ході місії в Вірменії Фортунато разом з іншими фахівцями підбирав і налаштовував слухові апарати для малозабезпечених людей разом з медаллю «N1» як символ маленької перемоги.

У Вірменії досить багато людей страждають приглухуватістю і не мають можливості для нормальної реабілітації. Одна з пацієнток, яка отримала в ході місії слуховий апарат, Седа Онанян, має проблеми зі слухом з дитинства. Сьогодні жінці 67 років і вона зізнається, що завжди відчувала труднощі в спілкуванні. Тим часом, в дитинстві на її проблему ніхто не звертав уваги, і з часом слух падав. Завдяки місії Седа знову знайшла слух!

2018 рік – нарощування оборотів благодійності Starkey

Компанія продовжує діяльність з підтримки реабілітації слуху в Вірменії. В ході місії фахівці Фонду Starkey:

 • Забезпечують інформаційну підтримку малозабезпеченим жителям, розповідають про можливості сучасних слухових апаратів
 • Діагностують порушення слуху серед незаможного населення
 • Підбирають і налаштовують слухові апарати для бідних людей Вірменії
 • Проводять благодійні акції та концерти

У 2018 році в Єревані пройшов благодійний захід, що відбувся в реабілітаційному центрі для дітей “Айк і Ельза Тітізян”. В акції брали участь вірменський президент Армен Саркісян, засновник фонду Starkey Білл Остін і співак Елтон Джон. Захід тривав 3 дні, протягом яких дітям з малозабезпечених сімей Вірменії та Арцаха було роздано понад 2500 приладів для корекції слуху.

Компанія не зупиняється на досягнутому і ставить собі все більш амбітні цілі. Для волонтерів важливі посмішка і щасливі очі кожного пацієнта, який вперше приміряє слуховий апарат і каже: «Я можу чути!». Попереду у Starkey багато планів, тому в майбутньому таких людей стане ще більше. а поки ви можете більш детально ознайомитися з інформацією про компанію на сайтах:

www.starkeyhearingfoundation.org

www.starkey.com

www.starkeypro.com

Якщо вас цікавить продукція Starkey, купити її можна в центрі слуху «Беттертон» у нас налагоджені прямі поставки з виробником, тому ми пропонуємо оригінальні слухові апарати на вигідних умовах. У центрі надається повний спектр послуг, що стосуються реабілітації слуху. Щоб дізнатися більше, запишіться на безкоштовну консультацію!

Записатись на підбір слухового апарату

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *