Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Аксесуари і комплектуючі

Записатись  на консультацію та підбір аксесуарів

Записатись

 

Зміст сторінки:

Щоб слуховий апарат прослужив довго і без перебоїв, потрібно дбайливо до нього ставитися. Чистити від сірки та інших забруднень, просушувати всі частини конструкції: сам прилад, звукопровідні трубки, вкладиші. Але при цьому важливо пам’ятати, що чутлива електроніка пристрою боїться води, спирту і агресивних миючих засобів. Як же підтримувати його в чистоті, не зашкодивши?

У цьому вам допоможуть аксесуари для слухових апаратів, купити які можна в центрі «Беттертон». З їх допомогою ви зможете очистити прилад від забруднень і сірки, прибрати зайву вологу. Це якісні сертифіковані товари від надійних виробників. Користуючись ними, ви зможете підтримувати пристрій у робочому стані, захистити електронну начинку від пошкоджень, продовжити термін експлуатації приладу.

Пропонуємо осушувальні  бокси для зберігання слухових апаратів в Києві!

Ваш слуховий апарат «боїться» вологи, вона може порушити роботу його чутливої електроніки. Але прилад постійно отримує її з конденсату, що накопичується в трубці, повітря, від поту. Щоб захистити його, потрібно забезпечити правильне зберігання. Відмінне рішення для цього – бокси Dry Caddy. Це спеціальний футляр для зберігання, в який вставляються змінні фільтри для слухових апаратів. У стандартний набір входять бокс і 6 осушувальних дисків – цього вистачить на 1 рік.

Dry Caddy підійде для домашнього зберігання приладу і стане вірним супутником в подорожах, походах в сауну, басейн, спортзал, на пляж. Його змінний диск ефективно поглинає вологу, прибирає сторонні запахи. Це надійний захист електроніки приладу від шкідливих факторів, завдяки якій він зможе прослужити довше.

hearing aid dehumidifier

Плюси осушувальних боксів:

 • Функціональність – швидко і якісно видаляють вологу
 • Зручність – аксесуар простий у використанні, досить лише покласти слухові апарати всередину і періодично змінювати диски
 • Нешкідливість – в осушувачі немає токсичних хімічних речовин
 • Автономність роботи – не прив’язані до електрики, акумуляторів, батареям

У центрі «Беттертон» крім Dry Caddy пропонуються також контейнери для зберігання від відомого німецького бренду DETAX. Більш детальну інформацію можна отримати у фахівця. А для просунутих користувачів, які високо цінують досягнення прогресу підійде електронна сушильна камера для слухового апарату. Ми реалізуємо не тільки якісні слухові апарати в Києві і інших містах, але і пропонуємо комплектуючі до них.

Автоматизовані фільтри для слухових апаратів – це не фантастика!

Електронна сушильна камера – справжнє диво техніки: працює автоматично і забезпечує високу якість сушіння. Не просто поглинає вологу, але також дезінфікує прилад і прибирає запахи. Від вас вимагається лише покласти в камеру слуховий апарат і спокійно відправлятися спати. Все інше зробить вона – автоматично вибере температурний режим, ефективно просушить пристрій і потім сама відключиться.

Электронная сушильная камера

Головні переваги електронної камери – простота використання за рахунок автоматизму, функціональність і безпеку. До того ж вона досить економно споживає енергію і не потребує обслуговування. Використовувати її рекомендують для внутрішньовушних і внутріканальних моделей, які найбільш схильні до дії вологи. Але також камера підходить для завушних слухових апаратів і вкладишів до них.

Якісна сушка – гарантія довгої і безперебійної роботи приладу. І в цьому плані електронна камера забезпечує ідеальний догляд. Залишаючи в ній на ніч слухові апарати, ви можете бути впевнені в тому, що в них не залишиться й краплі вологи. Це допоможе уникнути поломки і дорогого ремонту, дозволить насолоджуватися хорошим слухом без перешкод!

Великий вибір батарейок для слухових апаратів

Безперебійне харчування – запорука коректної роботи приладу. Раніше для цього використовувався громіздкий і незручний акумулятор для слухового апарату. Але в останні роки перейшли до більш ефективних і енергоємних джерел – повітряно-цинковим батареям.. Вони виділяють енергію за рахунок окиснення повітрям.

батарейки для слуховых апаратов купить

Батарейки цього типу продаються в упаковках по 6 штук і покриті захисною плівкою. Як тільки ви її знімаєте – запускається хімічна реакція активації, яка займає близько 1 хвилини. Після цього джерело слід встановити в слуховий апарат. Він служить від 10 до 30 днів, залежно від активності використання. Зберігатися батарейки можуть 2-4 роки, при цьому дуже важливо не знімати захисну плівку без необхідності.

Маркування батарейок залежить від їх розміру і функціонального призначення:

 • Сині (№675) – найбільші за розміром, підходять для потужних цифрових і аналогових моделей
 • Коричневі (№312) – батарейки середньої величини, використовуються в слухових апаратах з виносним ресивером
 • Помаранчеві (№13) – стандартний і найпоширеніший розмір, підходять для завушних моделей
 • Жовті (№10) – наймініатюрніші батарейки, використовуються у внутрішньовушних і внутріканальних приладах

У центрі «Беттертон» завжди є в наявності батарейки для слухових апаратів. Вони представлені в широкому асортименті, що дозволяє вибрати відповідне джерело живлення для будь-якого приладу. Якщо вам складно розібратися в типах батарейок, наші консультанти завжди готові допомогти!

Вушні вкладиші та інші аксесуари для слухових апаратів

В завушних системах важливим елементом є вушний вкладиш. Він грає роль «посередника» між приладом і людським вухом. Проводить звук, допомагає міцніше зафіксувати слуховий апарат, пригнічує ефект зворотного зв’язку. Тому важливо підібрати його правильно. Є дві основні категорії вкладишів: стандартні і індивідуальні. Другий варіант кращий.

Ушные вкладыши для Слуховых Аппаратов

Чому краще виготовити індивідуальний вушний вкладиш за зліпком вуха? Причина в тому, що він забезпечить максимально щільне прилягання. За рахунок цього звук передається без витоків і свисту. Також варто звернути увагу на довжину звукопровідної  трубки. Вона не повинна бути занадто довгою – інакше прилад постійно буде сповзати. Але й надто коротка трубка викликає дискомфорт – відчуття, що вкладиш намагаються витягти з вуха.

Виготовити вкладиш можна в центрі слуху «Беттертон» – наші фахівці подбають про те, щоб він в точності повторював форму вуха. Також у нас можна придбати інші запчастини до слухового апарату – трубки, осушують бокси, інструменти для чищення і багато іншого. Зв’яжіться з нами по телефону або через сайт, щоб дізнатися більше про асортимент!

Слухові апарати нового покоління бездоганно справляються зі своїм завданням – з ними люди з вадами слуху відчувають себе впевнено у світі звуків. А щоб підтримувати їх у робочому стані та розширити функціонал, сьогодні користувачам доступно багато корисних аксесуарів. З їх допомогою можна забезпечити належний догляд за апаратурою, полегшити телефонні розмови, перегляд фільмів, прослуховування музики, спілкування у галасливому середовищі.

Особливим розмаїттям може похвалитися асортимент аксесуарів від бренду Starkey. У центрі слуху «Беттертон» реалізується оригінальна продукція цього виробника з офіційною гарантією. Тут можна підібрати необхідне додаткове устаткування до вашого слухового апарату.

Асортимент та призначення аксесуарів

Сьогодні користувачеві доступно безліч пристосувань, щоб забезпечити приладу продуктивне та довге життя, а також розширити його можливості. Якісні аксесуари допоможуть протягом довгого часу насолоджуватися бездоганною роботою апарату:

 • Засоби для чищення – пристрій постійно піддається впливу вушної сірки, а також навколишнього середовища, тому його необхідно чистити щодня, щоб уникнути появу корозії, грибка, розвитку патогенної мікрофлори
 • Батарейки – прилад здатний працювати коректно тільки за умови постійного живлення, для цього використовуються спеціальні акумулятори
 • Додаткові аксесуари – гарнітури та інші

Наш центр слуху «Беттертон» пропонує великий асортимент засобів для підтримки апарату в оптимальному стані.

Усе для догляду за слуховим апаратом

Важливість щоденного чищення цього приладу не можна переоцінити! Необхідно регулярно проводити дану процедуру, щоб уникнути появи грибка та псування деталей пристрою внаслідок підвищеної вологості. Крім самого апарату, слід чистити також вушний вкладиш. Для цього використовуються спеціальні серветки та щіточки, придбати які можна у нашому центрі. А для зберігання приладу потрібна окрема коробка з осушувачем.

Акумулятори й батарейки для слухових апаратів

В людей, які придбають даний прилад, часто стоїть непростий вибір між акумуляторами та батарейками. Якому джерелу живлення віддати перевагу?

Акумулятори й батарейки для слухових апаратів Rayovac

Акумулятор для слухового апарат зручний тим, що купується одноразово та заряджається по мірі розрядки. Але мінус його полягає у відсутності стабільної напруги. Тобто, на максимальному заряді він здатний забезпечити слуховому апаратові коректну роботу. Але чим менше в ньому залишається енергії, тим слабкіша буде напруга. В результаті користувач періодично стикається з тим, що прилад «барахлить».

Багато хто вирішує цю проблему шляхом придбання запасного акумулятора, який періодично змінює при потребі. Але це дуже дискомфортно, особливо в тому випадку, якщо прилад потужний – на них акумулятори для слухових апаратів розряджаються досить швидко. До того ж вони недовговічні та можуть протікати, що створює ризик псування усього пристрою.

У цьому плані батарейки мають вагому перевагу – вони дають стабільну напругу. І хоча їх ресурс обмежений, а повторному використанню вони не підлягають, більшість носіїв слухових апаратів віддає перевагу саме цьому джерелу харчування. Адже батарейки дозволяють насолоджуватися повним спектром звуків безперервно – набагато простіше замінити відпрацьовану батарейку, ніж терпіти вимушену тишу, поки заряджається акумулятор.

Для слухових апаратів призначені повітряно-цинкові батарейки. У неробочому стані їх поверхня захищена спеціальною плівкою, яку перед установкою потрібно зняти для активації. Як тільки це відбудеться, запуститься незворотна реакція, завдяки якій забезпечиться необхідний потенціал для роботи апарату.

Конструкція цих джерел живлення дозволяє забезпечити необхідний їм потік повітря. Це дозволяє слуховому апарату працювати без перебоїв за рахунок стабільної напруги протягом усього терміну експлуатації батарейки.

Залежно від типу приладу, типорозміри батарейок можуть варіюватися. Для завушних, внутріканальних, внутрішньовушних модифікацій підбираються різні варіанти. Це може бути розмір 10, 13, 312 або 675.

Як довго прослужить батарейка?

Це питання ми досить часто чуємо від наших пацієнтів. Варто розуміти, що універсальної відповіді тут не існує. Адже специфіка порушення слуху для кожної людини унікальна. Та все ж, є ряд чинників, які впливають на тривалість служби батарейок:

 • Ступінь приглухуватості – чим вищий цей показник, тим більше потужності потрібно від приладу, відповідно, він споживає більше енергії, а акумулятор розряджається швидше
 • Активність використання – тут відіграє роль не тільки тривалість безперервного носіння приладу, але й звукове оточення, використання додаткових аксесуарів та інші нюанси
 • Розмір батарейки – сьогодні спостерігається тенденція до мініатюрності, й багато у чому це залежить від габаритів самого апарату, наприклад, батарейка 13 для слухового апарату має термін експлуатації в 6-14 днів.

Усі необхідні аксесуари для індивідуального слухового апарату можна підібрати в нашому центрі «Беттертон». Щоб записатися на консультацію, пройдіть за посиланням.

Запишіться на безкоштовну консультацію та підбір аксесуару

Аксесуари і комплектуючі
5
Оцініть статтю
Аксесуари і комплектуючі
5
Оксана Витальевна Омельченко

Оксана Витальевна Омельченко

Доктор Омельченко О.В. является прогрессивным специалистом в области отоларингологии, аудиологии и сурдологии.
Оксана Витальевна Омельченко

Останні публікації від Оксана Витальевна Омельченко