Гнійна ангіна

У наших широтах гнійна ангіна є досить поширеним захворюванням. В основному вона проявляється в холодну пору року, коли організм особливо чутливий до інфекції. І важливо вчасно розпізнати ознаки і розуміти, як лікувати гнійну ангіну, щоб уникнути важких для організму наслідків.

Записатися на прийом

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Що таке гнійна ангіна?

  Це одне з найпоширеніших діагностованих захворювань в ЛОР-практиці. Воно має інфекційну природу, вражає горло і мигдалини. Основні прояви гнійної ангіни – запалення тканин і утворення гнійних скупчень. У міру розвитку хвороби гній проривається, виникає ризик інфікування інших органів.

  Види гнійної ангіни

  Хворобу класифікують за характером протікання, і існує декілька форм ангіни:

  • Катаральна
  • Фолікулярна
  • Лакунарна
  • Фібринозна
  • Флегмонозна
  • Герпетична

  Залежно від того, як протікає гнійна ангіна, фото уражених нею тканин відрізняється. Також від її різновиду залежать клінічні прояви.

  Катаральна

  Це найлегша форма, при якій уражаються лише верхні шари мигдалин. Вони червоніють, на них з’являється наліт. Як правило, катаральна гнійна ангіна протікає без сильного підвищення температура – максимам до 38 градусів. Біль в горлі теж не яскраво виражена – відчувається тільки при ковтанні.

  Фолікулярна

  Фото гнійної ангіни даного типу показують, що вона проявляється у вигляді бульбашок з гноєм, які видно на мигдалинах. Це відбувається з тієї причини, що вражені фолікули внаслідок проникнення патологічних бактерій в більш глибокі шари тканин. Як правило, така форма хвороби протікає з вираженою симптоматикою – ознаки сильної інтоксикації, підвищення тілесної температури до 39 градусів, різкий біль в горлі.

  Лакунарна

  В цьому випадку гнійний процес зачіпає лакуни мигдалин, тому на них видно характерні білі борозни. Це дуже небезпечна гнійна ангіна, лікування потрібне комплексне, оскільки тканини сильно вражені, і можуть початися некротичні процеси.

  Фібринозна

  Це ускладнення лакунарної ангіни, при якій гланди покриваються суцільним жовтувато-білим гнійним нальотом. Пацієнту важко ковтати, говорити, біль в горлі не вщухає ні на хвилину. Все це супроводжується досить агресивною загальною симптоматикою – підвищення температури до 40 градусів, слабкість, лихоманка, ломота в тілі.

  Флегмонозна

  Тим, хто хоче знати, як виглядає ця ангіна гнійна, фото зазвичай показують одностороннє ураження мигдалин гнійною плівкою. Така форма захворювання зустрічається вкрай рідко і проявляється сильним болем, помітною асиметрією лицьових м’язів, яскравими ознаками загальної інтоксикації. Особливість флегмонозной ангіни полягає в тому, що гнійний вміст в даному випадку поширюється не на поверхню мигдалин, а в м’які тканини шиї. Тобто, зовні це виглядає, як набряк і почервоніння, а також значне збільшення мигдаликів (частіше одного) в розмірах. Небезпека полягає в тому, що м’які тканини шиї переходять по фасціальним каналам прямо в середостіння, що призводить до смертельного ускладнення – гнійного медіастеніту. Ця патологія полягає в гнійному ураження тканин, які оточують серце. Допомогти при цій патології пацієнту практично нереально. Тому, краще не доводити ситуацію до такого ступеня тяжкості.

  Герпетична

  Характерною рисою цієї ангіни є те, що вона вірусна, в той час як інші гнійні ураження мигдалин провокуються бактеріями. При такій ангіні на тканинах виникають множинні пухирці, які супроводжуються сверблячкою і відчуттям печіння. Викликається вірусом Коксакі. Має дуже високу контагіозність – тобто, швидко поширюється від носія контактним особам.Симптоми гнійної ангіни

  Симптоми гнійної ангіни

  Коли у пацієнта розвивається гнійна ангіна, симптоми поділяють на візуальні, місцеві і загальні.

  Візуальні симптоми

  Найбільш характерна ознака захворювання – мигдалини почервоніли і запалилися,набрякли, збільшилися в розмірах (можуть настільки збільшуватися, що стикаються один з одним), на них видно білястий наліт або бульбашки з гноєм. Також в деяких випадках можуть бути помітні невеликі червоні бульбашки. Ще однією з візуальних ознак є збільшення шийних лімфатичних вузлів. Рідше, коли вражена одна мигдалина, спостерігається виражена асиметрія обличчя.

  Місцева симптоматика

  Як правило, пацієнт при гнійній ангіні відчуває біль в горлі. При легких формах вона проявляється тільки при ковтанні, при більш важких – постійно. Вживання їжі стає дискомфортним, також людині складно розмовляти, голос змінюється, стає хриплим і грубим. Також досить часто хворі скаржаться на відчуття здавлення в горлі.При тяжкому ступені хвороби виникають проблеми з відкриванням рота.

  Загальна симптоматика

  У більшості випадків симптоми гнійної ангіни виявляються як ознаки інтоксикації: болить голова, жар піднімається до рівня 38-40 градусів. Людина відчуває слабкість, ломоту в м’язах, сонливість. У деяких випадках можливі нудота і блювота.

  Причини гнійної ангіни

  У більшості випадків хвороба має інфекційну природу і передається від зараженої людини повітряно-крапельним шляхом. Але часом гнійна ангіна розвивається як ускладнення при гострому нежиті, грипі, скарлатині, кору. Вся справа в тому, що тривалий поточний запальний процес в ЛОР-органах створює потенційну загрозу інфікування. І якщо не вилікувати нежить вчасно, існує ризик розвитку гнійної ангіни та інших захворювань. Ймовірність інфікування зростає, коли людина потрапляє в несприятливі умови. Наприклад, при переохолодженні, проживанні в екологічно забрудненому середовищі, ослабленні імунітету. Тому важливо виключити фактори, що провокують зараження.

  Гнійна ангіна без температури

  Існує думка, що дане захворювання протікає з сильним жаром. Насправді ж, воно буває з температурою і без. Особливо це стосується хронічної форми захворювання. Наприклад, людина може довгий час бути в ремісії, а потім у неї загострюється гнійна ангіна без температури. І це досить небезпечна форма захворювання, оскільки пацієнт не сприймає її досить серйозно. Тому навіть якщо температура в нормі, але є скарги з боку горла – обов’язково відвідайте фахівця.

  Діагностика захворювання

  Досвідчений фахівець визначає захворювання вже на першому прийомі, при візуальному огляді. Також він додатково проводить фарингоскопію і бере мазок на мікрофлору – щоб визначити характер відкладень, форму захворювання, виходячи з отриманих результатів, підбираються варіанти лікування.На основі бактеріального посіву в лабораторії роблять антибіотикограму – дослідження, яке покаже, які антибіотики будуть ефективними в даному випадку, а до яких мікроорганізм резистентний. Це дозволить підібрати ефективний препарат.Своєчасна діагностика дозволяє перенести ангіну в легкій формі і швидко її вилікувати.

  Гнійна ангіна у дітей

  Коли трапляється гнійна ангіна у дитини, потрібно діяти без зволікання. Адже хвороба є серйозною небезпекою для крихкого дитячого організму. Малюки переносять її важко, не можуть нормально їсти через біль у горлі, розмовляти. Також виникає ризик ускладнень, якщо запустити запальний процес.

  Ще одна складність полягає в тому, що гнійна ангіна у дітей складно лікується, оскільки не можна використовувати сильнодіючі препарати. Замість цього лікар призначає щадні ліки, часто на рослинній основі. В основному це медикаменти місцевої дії – полоскання, спреї. Також допускається використання протизапальних засобів.

  У винятково важких випадках гнійна ангіна у дітей лікується антибіотиками. Це лікування, яке використовується, якщо до нього є показання. Побічні ефекти можуть виникнути якщо доза розрахована неправильно або якщо до препарату немає показань. Інша справа – протипоказання – але грамотний лікар завжди адекватно оцінить ситуацію.
  Гнійна ангіна у дітей

  Лікування в ЛОР-центрі «Беттертон»

  Якщо вас здолала гнійна ангіна, лікування можна отримати в центрі «Беттертон». Тут вам поставлять діагноз максимально точно і дадуть дієві рекомендації. Фахівці центру в процесі терапії керуються комплексним підходом. Вони призначають необхідні заходи з урахуванням специфіки хвороби, віку і загального стану пацієнта.

  Лікування гнійної ангіни в «Беттертон» включає наступні процедури:

  • Призначення відповідних лікарських препаратів
  • Промивання лакун піднебінних мигдалин
  • Кріотерапія

  Останній метод вважається найпрогресивнішим і ефективним в сучасній медицині. Це лікування холодом, яке проводиться шляхом обробки мигдалин струменем рідкого азоту. В результаті гинуть бактерії, що провокують запалення, стимулюється відновлення тканин. Але лікування холодом не проводиться на тлі гострої ангіни! Фахівець може порекомендувати кріотерапию після одужання для реабілітації та попередження хронізації процесу.

  В процесі кріолікування проводиться шокова заморозка, в ході якої відмерлі ділянки тканин відторгаються, а здорові починають активно регенерувати. Також стимулюється вироблення білка, активізується імунітет. Сама процедура безболісна і не вимагає реабілітації. Вона є вдалою альтернативою видалення гланд при хронічному тонзиліті.

  Наш ЛОР-центр оснащений сучасним обладнанням для кріотерапії. Завдяки цьому процедура проходить швидко, а пацієнт не відчуває дискомфорту. Вогнища інфекції прибираються, і людина отримує шанс забути про спалахи ангіни назавжди. Щоб закріпити ефект, лікарі центру дають йому профілактичні рекомендації.

  Профілактика хвороби

  Основне питання людей, у яких часто трапляється гнійна ангіна – як лікувати? Але куди більш розумним рішенням буде постаратися уникнути захворювання. Багатьом це здається неможливим, але насправді ефективні заходи профілактики цього захворювання існують. Перш за все, це здоровий спосіб життя. У тих, хто правильно харчується, займається спортом, не має шкідливих звичок, тонзиліт трапляється вкрай рідко.

  Крім цього є ще одна проста і дієва рекомендація – не переохолоджуватися. Коли ми ходимо без шарфа або п’ємо занадто холодні напої, наше горло стає сприйнятливим до інфекції. І опинившись в транспорті поруч з кашляючим супутником, ми моментально «хапаємо» ангіну.

  І нарешті, остання порада – захистити себе від контактів з джерелами хвороби. Це може здаватися нездійсненним, але насправді проста лицьова маска в рази скорочує ризики.

  Можливі ускладнення

  Коли у людини проявляється гнійна ангіна, лікування потрібно негайно. Адже мало того, що це за симптоматикою досить неприємне захворювання, так воно ще й несе організму серйозні ризики. Варто також згадати про паратонзіллярний абсцес – гнійне запалення клітковини, яка оточує мигдалини. В даному випадку гнійник має щільну капсулу і не може “прорвати” самостійно, тому ситуація вимагає оперативного втручання. Перш за все, постійний осередок запалення в горлі призводить до інфікування інших ЛОР-органів. Може розвинутися запалення придаткових пазух носа або отит.

  Але найгірше те, що при запущеному тонзиліті можливі ускладнення на життєво важливі органи і системи. Страждають нирки, суглоби, серце. Тому важливо лікувати захворювання на ранніх стадіях і при перших же «дзвіночки» звертатися до лікаря.

  Лікарі, що надають цю послугу
  Записатися на прийом до лікаря:

   Або скористайтеся нашими чат-ботами

   viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

   Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

   Відгуки
   Илона Зеленская
   Илона Зеленская
   23:53 27 Nov 23
   Була на прийомі все сподобалося, дуже гарне обслуговування.Дякую центру робота на висоті
   Kris Tina
   Kris Tina
   15:33 27 Nov 23
   Сьогодні прийшла з сином і лишилася задоволена. Нам всього 5 місяців, але з досвіду знаю, що після ОРВ, ГРВІ потрібно дивитися вуха. І я не помилилася. Зробили досить швидко діагностику, хоча такі маленькі пацієнти ще той виклик, і направили далі.... Не хворійте, а раптом щось, то цей центр вам допоможе
   Евгения Федорец
   Евгения Федорец
   10:17 27 Nov 23
   Чудова клініка. Ввічливі адміністратори. Зробили все якісно та швидко
   Юрій Трухан
   Юрій Трухан
   14:54 23 Nov 23
   Доброго дня👋Хочу сказати, що працюють в клініці професіонали свого діла. Обговорили ситуація з лікарем, максимально приємно поспілкувалися і знайшли шляхи її вирішення🤝🏼Також дуже сподобалось дівчинка з рецепції. Правда не спитав її імʼя😊Так що рекомендую👍🏼
   LaserClinic salon laserové epilase a cosmetologie
   LaserClinic salon laserové epilase a cosmetologie
   13:32 20 Nov 23
   Рекомендую! Прийду ще, буду рекомендувати знайомим. Беруші для сну, літака і для плавання - під кожного кліента.
   Оля Кримова
   Оля Кримова
   17:30 16 Nov 23
   Дуже приємно було тут знаходитись,персонал милий і привітний.Під час очікування є чим зайняти діток,а після прийому ще й отримати подарунок (дитина щаслива)
   Ольга Грек
   Ольга Грек
   22:07 14 Nov 23
   Чудова клініка, зрозуміли мою ситуацію та максимально допомогли в її вирішенні.Лікар все чудово, а головне - зрозуміло пояснила.Всім залишилась задоволена, рекомендую🙂
   Sonya Kochan
   Sonya Kochan
   11:35 14 Nov 23
   Проходила аудіометрію, доволі швидко, лікар все пояснює. Прийом відбувся в призначений час (м.Оболонь).Коли записувалася, залишила заявку, передзвонили в зазначений час, відповіли на всі питання які цікавили, можна було обрати зручний час. Я задоволена послугою.
   Alyona Zotova
   Alyona Zotova
   15:43 10 Nov 23
   Елена Криштанович
   Елена Криштанович
   08:20 06 Nov 23
   Враження позитивні! Була з дитиною в центрі по вулиці Йорданській. Зручне місцерозташування, ввічливий адміністратор, уважний та компетентний лікар( робили дитині тимпономитрію).
   Aganek U
   Aganek U
   19:13 05 Nov 23
   Хочу подякувати за якісні індивідуальні біруші. Все швидко зробили
   Анна Белова
   Анна Белова
   09:30 04 Nov 23
   ЛОР-цент на Йорданській - це прекрасне місце з привітним персоналом. Лікар Дарія Сергіївна - справжній фахівець у своїй галузі. Її уважний підхід та професійна компетентність допомогли мені швидко позбутися синуситу. Я дуже вдячна за її чуйне ставлення, приємне спілкування та ефективне лікування. Рекомендую з великим задоволенням! ❤️
   Т К
   Т К
   17:03 30 Oct 23
   Анна Дранева
   Анна Дранева
   07:28 30 Oct 23
   Дуже гарні лікарі, чуйне ставлення до дитини. Дуже вдячна за позитив.
   Valentina Klerk
   Valentina Klerk
   20:08 24 Oct 23
   Центр сподобався, лікар прийняв дуже швидко. Нічого зайвого не приписали, думала будуть натибіотики, бо мучилася з вухом, але ні. Рекомендую!
   Alison Ware
   Alison Ware
   19:43 13 Oct 23
   В Києві нещадовно, не знала куди звернутися, переживала, що доведу до тяжкого гайморита своїм самолікуванням. Було кілька прийомів в цій клініці, допомогли, не було ніяких лівих призначень, травок ба бадів, як зараз модно, все по справі. Лікар - жіночка, прізвища не пам'ятаю.
   Natali Golovko
   Natali Golovko
   09:04 13 Oct 23
   Нам все сподобалося,лікар Наталія Юріївна і дівчата адміністратори.Дякуємо за професіоналізм.
   Bogdan S
   Bogdan S
   08:24 12 Oct 23
   Чудовий персонал, адекватна цінова політика. Все швидко і доступно. Консультація та процедури були проведені на високому рівні, проблему з вухом вирішили вже в перший сеанс. Тому окрема подяка Дарії Сергіївні за її працю!
   Татьяна Шаталова
   Татьяна Шаталова
   14:29 09 Oct 23
   Сьогодні з дитиною були у лікаря Дар'ї Сергіївни Лисянченко. Лікар дуже уважна, чуйна, призначила лікування. Дякую за якісний сервіс і атмосферу в мед центрі в цілому
   Таня Азманова
   Таня Азманова
   09:39 08 Oct 23
   Доброго дня! В даному центрі замовляла беруші. З першого разу вони мені здійснювали дискомфорт. Мені запропонували їх доробити. З третього разу мені підібрали все чудово. Що я хочу сказати, такого гарного, чутливого відношення я не зустрічала ні в одній клініці. З мого боку було з початку незадоволення, але наполеглевість, старання працівників даного центру мене просто вразила. Особлива вдячність Наталії, вона дуже гарно і кваліфіковано все пояснила. Буду користуватися даними берушами і рекомендувати вас всім своїм друзям. Дякую.
   Anastasia Belova
   Anastasia Belova
   06:28 25 Sep 23
   Дуже сучасне та приємне місце! Всим залишилися дуже задоволені😍
   Вадим Кричко
   Вадим Кричко
   13:17 20 Sep 23
   Все дуже якісно і професійно. Гарний сервіс. Рекомендую!
   Vladimir Gobov
   Vladimir Gobov
   13:12 20 Sep 23
   Професійне і клієнтоорієнтовне обслуговування. Послугами і ставленням до мене, як клієнта задоволений!
   Дарина Грикун
   Дарина Грикун
   09:10 18 Sep 23
   Все на вищому рівні.
   Ирина Кононенко
   Ирина Кононенко
   13:05 15 Sep 23
   Була приємно вражена атмосферою, що панує в центрі, привітністю та люб'язністю адміністраторів, професіоналізмом лікарів. Щиро дякую, що допомогли вирішити мою проблему та ще й пригостили смачною кавою)) Всім рекомендую цей центр!
   Сергій Палюх
   Сергій Палюх
   12:22 12 Sep 23
   Був на прийомі в Романович Наталії Юріївни все сподобалося, лікар чітко і зрозуміло все пояснила і вирішила мою проблему. Дякую рекомендую всім
   Татьяна Сорока
   Татьяна Сорока
   06:22 11 Sep 23
   Велика вдячність за професіоналізм та турботливе відношення! Однозначно буду рекомендувати близьким.))!!!
   WainTime
   WainTime
   08:16 31 Aug 23
   Все чудово
   Дар'я Дашенко
   Дар'я Дашенко
   11:39 26 Aug 23
   Ця клініка вилікувала мені постійні ангіни, не страждаю на них вже два роки, хоча до цього були стабільно раз в місяць. Тож тепер про будь-яких захворюваннях одразу до них. Успішно справляємося з моїми отитами, ренітами, тонзилітами.До Беттертон мала досвід з іншими приватними лікарнями, загалом там налаштовані на швидкий результат антибіотиками, а не лікування хронічних явищ. Тож тепер довіряю тільки цьому закладу, бо знаю, що після них не буду відчувати подібну проблему ще дуже довгий час, або навіть ніколи ❤️
   7 7
   7 7
   13:42 16 Aug 23
   Дуже задоволенні візитом і результатом лікування. В центрі спочатку обстежувала маму, діагноз встановили абсолютно вірний, хоча в попередньо в іншій клініці його не знайшли. Лікування повністю відновило стан до хвороби. Лікар Романович - професіонал, велике дякую!Сьогодні були із дитиною у лікаря Палфьорова А.В. - дуже приємний, чуйний та теж професійний лікар. Уважно обстежала, діагноз встановила без проблем, назначили конструктивне лікування.Дуже приємний адміністратор.Дякую всім співробітникам за уважність, професіоналізм та гарне відношення.Рекомендую на 109%
   Каріна Василенко
   Каріна Василенко
   09:37 15 Aug 23
   Робила аудіометрію. Саме цікае обстеження:). Відбувається все швидко. Консультують, з‘ясовують причину відвідування. Для мене було цінно, що я переносила візит і мене терпляче перезаписували ).
   Alina Ars
   Alina Ars
   05:35 04 Aug 23
   Проходили з дитиною обстеження тімпанометрію. Уважний чемний персонал. Все пройшло дуже швидко. Пригостили смачною кавою. Рекомендую.
   Anna Shapoval
   Anna Shapoval
   11:02 01 Aug 23
   Дуже сподобалась клініка,була з дитиною 3 роки,дуже гарний підхід до дитини,лікарі все пояснюють як дитині перед процедурою так і мамі після.Однозначно рекомендую!!!
   Оксана Донченко
   Оксана Донченко
   10:51 12 Jul 23
   Відвідали сьогодні Лор -центр. Дуже затишна атмосфера, прекрасні адміністратори, кваліфікований лікар. Щиро дякую Палфьоровій Ассоль Володимирівні за індивідуальний підхід, уважність до скарг, та діагностику!!!!
   Kseniia Myronova
   Kseniia Myronova
   07:12 24 Jun 23
   Довго шукала гарного лора доказової медицини. І нарешті знайшла. Лікар Романович Наталія Юріївна дуже сподобалась, відразу видно, що професіонал своєї справи, сподобалось ретельне грамотне обстеження, безліч запитань та пояснення на зрозумілій мові що до чого та що робити далі. Дівчата на рецепції ввічливі, клініка маленька, затишна та охайна, обслуговування на найвищому рівні. Задоволена результатом на всі сто. Успіхів і клініці у подальшому розвитку та вдячних пацієнтів!
   Ірина
   Ірина
   12:47 23 Jun 23
   Була приємно вражена медичним центром "Беттертон" на Оболоні. Перевіряла слух у лікаря Романович Наталії Юріївни. Діагностика пройшла швидко і безболісно. Лікар все інформативно пояснила та назначила лікування. Дуже гарний центр та приємні адміністратори Анна та Ірина. Щиро вам дякую, обов'язково буду звертатися та рекомендувати вас.
   Марина Стоцька
   Марина Стоцька
   07:58 15 Jun 23
   Доброго дня!Були на прийомі у лікаря Яременко Вікторія Олександрівна, візитом до лікаря задоволені, все пройшло спокійно, а саме головне процедура безболісна, дитина без проблем пройшла процедури назначені лікарем, ще й по закінченню дитину порадували презентиком, подарували сину машинку))
   Анастасия Борсолюк
   Анастасия Борсолюк
   06:40 25 May 23
   Дуже приємно вражена обслуговуванням у вашій клініці. Адміністратори дуже приємні, зорієнтували як знайти центр, надіслали фото центру, запропонували каву. Лікар Романович Н.Ю дуже кваліфікована, звернулась до неї з отитом, вона чітко розписала лікування і мені все допомогло.Також була приємно вражена від дзвінка лікаря через тиждень після відвідування. Такого сервісу я ще не зустрічала.Тепер лише до вас!
   Sergos XX
   Sergos XX
   10:11 23 May 23
   Виготовляв беруші для сну в медичному центрі «Беттертон».Спочатку мені зробили зліпки і вуаля, через 4 дні я отримав індивідуальні беруші для плавання.Річ дуже крута, я задоволений. Комфортно сидять в вухах і рідина нікуди не потрапляє!!!Рекомендую!!!!
   WOD TEST
   WOD TEST
   06:54 23 May 23
   Був на діагностиці слуху в центрі на Йорданській 17 А.Лікар все чітко пояснила стосовно мого слуху, результати одразу видали і все розшифрували. Дуже уважний та розумний лікар. Дівчата адміністратори запропонували каву, пригостили шоколадкою.Однозначно рекомендую ваш центр . 10 з 10!!!!
   Віталік Мітнійчук
   Віталік Мітнійчук
   08:55 13 May 23
   Придбали слухові апарати для мого дідуся. Все на високому рівні. Атмосфера в центрі дуже приємна, дівчата на ресепшені гостеприємні та щирі. Лікар, Романович Наталія Юріївна, швидко і якісно підібрала апарати, відразу налаштували. Все доступно нам пояснила. Дякую за допомогу центру слуху Беттертон❤️
   Анастасия Чмиренко
   Анастасия Чмиренко
   08:17 12 May 23
   Я була на процедурі «Кукушка» у лікаря Романович Наталії Юріївни. Процедура безболісна, все просто і швидко. Лікар дуже хороша.Адміністратори дуже щирі, запропонували чай, каву. Я задоволена візитом до медичного центру. Рекомендую)
   Жанна Дубовик
   Жанна Дубовик
   14:40 02 May 23
   Дуже рекомендую клініку, особливо лікаря Романович Наталію Юріївну, професійна консультація на високому рівні, завдяки лікарю дізналась і замовила беруші для плавання, дуже приємні адміністратори!!! Все супер! Рекомендую👍👍👍
   Леоніда Григоренко
   Леоніда Григоренко
   08:20 02 May 23
   Дуже вдячна співробітникам центру слуху Беттертон на Йорданській 17А.Адміністратор Анна оперативно відгукнулася на моє прохання, запросила мене в центр і допомогла.Дуже швидко та якісно надала мені сервісне обслуговування.В центрі я підібрала слуховий апарат компанії Starkey, я всім дуже задоволена.Романович Наталія допомогла мені з підбором, перевірила мій слухЯ задоволена!Весь персонал чудовий.
   Лёшка Сардачук
   Лёшка Сардачук
   14:24 24 Apr 23
   Був на прийомі у лікаря Романович Наталії Юріївни, лікар професіонал своєї справи, все детально пояснила, назначила мені лікування. Пройшло 5днів і я почуваю себе чудово! Лікар мені телефонувала і запитувала як мої справи. Такого сервісу я ще не зустрічав.Адміністратор Анічка неперевершена, запропонувала каву, пояснила як проходять різні діагностики.Людина дуже обізнана в свої справі.Я приємно вражений.Рекомендую з радістю ваш центр!
   Виталина Вязова
   Виталина Вязова
   09:38 21 Apr 23
   Хочу подякувати лікарю за консультацію, Наталя Юріївна розвіяла мої переживання та дала рекомендації.Дуже важливо звертатись за допомогою вчасно, щоб попередите ускладнення.Адміністратори на рецепції дуже ввічливі, зробили мені каву і сама атмосфера у клініці комфортна.Щиро рекомендую клініку та спеціаліста!
   Anastas P
   Anastas P
   10:33 16 Aug 21
   Тільки позитивні враження від відвідин ЛОР центру. Чисто, швидко, професійно та ввічливо. Робила аудіограму. Задоволена і самим процесом і поясненням результатів та рекомендаціями від спеціаліста.
   Наталія Щербакова
   Наталія Щербакова
   07:25 01 Jun 21
   Маю приємне враження від спілкування з лікарем, зверталась до Світлани Сергіївни. Всі питання стосовно захворювання були роз'ясненні, все було зрозуміло, було призначене лікування. Також велике дякую дівчатам на рецепшені за ввічливість та привітність. Рекомендую клініку.
   Валерій Пархоменко
   Валерій Пархоменко
   13:36 26 Dec 20
   Дуже чуйні лікарі, дуже гарний прийом! Дякую за якісну роботу Бобровському Семену Олександровичу та адміністратору Вікторії! Раджу всім, всім, всім! ❤️
   Виктория Лазученко
   Виктория Лазученко
   17:05 27 Nov 20
   Дуже сподобалась консультація в Бетертоні. Лікар усе детально пояснив. Рекомендую лікаря Бобровського Семена Олександровича. Особливо якщо у вас діти. Знайшов підхід до дитини. Дитина вийшла з центру в хорошому настрої і з посмішкою.
   Переглянути всі відгуки
   js_loader


   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *