Лікування ларингіту

Ларингіт – це захворювання, що супроводжується запальними процесами в гортані і голосових зв’язках. Розвивається найчастіше на тлі інфекції, а також різних несприятливих впливів – куріння, переохолодження, вдихання пилу, надмірного напруження зв’язок і т д. Щоб перемогти ларингіт, лікування має призначатися лікарем і проходити під його наглядом.

Записатися на промивання

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Види і причини ларингіту

  Слизова оболонка гортані піддається впливу інфекцій, які викликають запальний процес. Вони можуть активізуватися під дією різних факторів:

  • Переохолодження
  • Зайва напруга голосових зв’язок гучним криком, співом
  • Вдихання повітря з великою кількістю пилу, їдких газів і парів
  • Зловживання курінням і алкогольними напоями
  • Опік від занадто гарячого пару

  Захворювання класифікують за формою і інтенсивністю протікання. Найпоширеніша форма – катаральна яка виникає на фоні ГРВі. Більш серйозним і небезпечним випадком є стенозуючий ларингіт, лікування якого має бути невідкладним і професійним. Адже ця форма може призвести до проблем із диханням.

  Рідше зустрічаються інші форми ларингіту:

  • Гіпертрофічний – коли крім слизової оболонки порушується підслизова тканина
  • Геморагічний – визначається по сухому кашлю, іноді з прожилками крові
  • Атрофічний – стоншує горлову слизову оболонку
  • Флегмонозний – запущений випадок захворювання, супроводжується нагноєнням

  Також не рідке явище – алергічний ларингіт, лікування якого має бути спрямоване на усунення впливу алергену. Хвороба може розвинутися від укусу комахи, вживання певних продуктів, впливу хімічних речовин. При цьому набряк гортані наростає досить швидко і може загрожувати життю пацієнта, тому допомога лікаря потрібна негайно.Лікування ларингіту

  Залежно від перебігу хвороба може мати гостру і хронічну форму. Якщо діагностовано гострий ларингіт, лікування зазвичай проводиться протизапальними препаратами. Якщо ж терапевтичні заходи підібрані неправильно, можливі рецидиви захворювання. І це – перший крок до його переходу в хронічну форму.

  Гострий ларингіт

  Хвороба в більшості випадків провокується інфекціями і переохолодженням. Може розвинутися як супутнє захворювання на тлі ГРВІ, кору, грипу, коклюшу і т д. Рідше збудниками запального процесу стають стафілококові інфекції. Симптоматика у гострого ларингіту сильно виражена – обширне запалення гортані призводить до звуження просвіту і підвищеної рихлості тканин.

  Хронічний ларингіт

  Одна з основних причин, по якій розвивається хронічний ларингіт – лікування гострої форми цієї хвороби було неправильним, або не доведено до кінця.

  Також перехід в хронічну форму провокують часті рецидиви даної хвороби. У групі ризику знаходяться:

  • Люди, які страждають патологіями дихальних шляхів – викривлена носова перегородка, хронічні тонзиліти, синусити, риніти і т д
  • Працівники шкідливих виробництв, які вдихають пари різних їдких речовин
  • Будівельники і ті, хто працює в запилених місцях
  • Ті, чия професія пов’язана з напругою голосових зв’язок: вчителі, співаки, лектори та інші

  Симптоми хронічного ларингіту не так яскраво виражені, як при гострій формі. Але дана хвороба не менш небезпечна. Вона викликає потовщення епітелію гортані і патологічні зміни його структури. В результаті часто розростаються зубчасті й бородавчасті тканини, що збільшує ризики раку гортані та інших серйозних захворювань.

  Як проявляється ларингіт?

  Якщо вчасно звернути увагу на типові ларингіт симптоми, і лікування почати відразу ж, то хворобу можна перемогти з першого разу, без ризику рецидивів. Вона проявляється наступними ознаками:

  • Голос стає хриплим і більш грубим, шиплячим
  • Червоніє і набрякає слизова оболонка горла
  • З’являється сухий кашель з характерними «гавкаючими» звуками
  • У гортані постійно відчувається сухість і першіння, можуть проявлятися м’язові спазми
  • Утруднюється ковтання
  • Підвищується температура тіла на рівні 37-38 °
  • Шийні лімфовузли стають набряклими і болючими
  • Голос втрачається частково або повністю
  • Часом стає важко дихати
  • Відчувається слабкість, пригніченість, запаморочення

  Коли у людини ларингіт, лікування ускладнюється різною чутливістю до препаратів. Також,не всі надають значення проблемі, сподіваючись вилікуватися самостійно. В результаті хвороба прогресує і може перейти в хронічну форму. Особливо цим ризикам піддаються діти.

  Ларингіт у дітей

  Оскільки дитячий організм ще не до кінця сформований, захворювання перебігає важче. Дитячі дихальні шляхи більш вузькі, а коли вони запалюються, може виникнути серйозне порушення дихання. Тому лікування ларингіту у дітей вимагає максимально відповідального ставлення. При наявності описаних вище симптомів слід відразу ж показати малюка дитячому ЛОРу.

  Особливо складно діагностувати ларингіт у новонароджених. Адже вони не можуть висловити свої скарги. Запідозрити захворювання можна по сухому хриплому кашлю, утрудненому диханню і неспокійності дитини. Також слід оглянути горло – якщо воно червоне, запалене і з темними точками, то варто запідозрити ларингіт у дитини. Лікування в цьому випадку має бути професійним. Ніяких народних засобів і самовільних призначень ліків!

  Саме у маленьких пацієнтів ларингіт проводиться з проявами помилкового крупа. Звужений просвіт гортані ускладнює роботу дихальних шляхів. В результаті дитину мучать напади задухи, що супроводжуються синюшністю шкірних покривів, хрипами, задишкою, больовим синдромом. Якщо лікування ларингіту проходить некоректно, або ним взагалі нехтують, напади частішають і стають більш інтенсивними.

  Проявляється це, як правило, вночі і виглядає досить лякаюче. При перших симптомах крупа єдине вірне рішення – викликати швидку допомогу, щоб лікарі могли зняти напад і почати лікування ларингіту у дітей.

  Як діагностують захворювання?

  Для досвідченого отоларинголога вірною ознакою захворювання є голос пацієнта або його відсутність. Хоча симптоматика ларингіту схожа з ГРВІ, у неї є одна характерна відмінність – сильна хрипота і часткова, а то і повна втрата голосових функцій. Для діагностики призначаються наступні заходи:

  • Візуальний огляд (ларингоскопія) – покаже наявність запалення і набряклості гортані, допоможе оцінити рухливість голосових зв’язок
  • Ендоскопія – в горло вводиться спеціальний апарат у вигляді трубки з камерою, що дозволяє більш ретельно дослідити стан тканин, відстежити патологічні зміни в них
  • Взяття мазка зі слизової оболонки гортані – дає можливість визначити збудника інфекції
  • Алергопроби – допоможуть виключити або підтвердити наявність алергії
  • Загальний і клінічний аналіз крові – допоможе більш точно поставити діагноз

  Чим ретельніше проведена діагностика, тим більше шансів на успішне лікування ларингіту. Це допоможе уникнути рецидиву і перемогти хворобу в початковій стадії, не допустивши переходу в хронічну.Лікування ларингіту в ЛОР-центрі «Беттертон»

  Лікування ларингіту в ЛОР-центрі «Беттертон»

  У нашій клініці лікування при ларингіті призначається залежно від віку пацієнта, особливостей його організму, форми і інтенсивності захворювання. Головний принцип, яким керуються наші лікарі – усунення причин, що викликають цю патологію.

  Коли діагностується ларингіт у дітей, лікування може включати застосування антигістамінних і протизапальних засобів. Інколи призначаються препарати антибактеріальної дії, щоб прибрати інфекцію. При такій хворобі, як ларингіт, лікування у дітей намагаються проводити без застосування антибіотиків. І все ж, в запущених випадках доводиться вдаватися до цього заходу, щоб не допустити переходу в хронічну форму.

  У центрі «Беттертон» досвідчені лікарі призначають лікування ларингіту препаратами, що не викликають побічних ефектів. Вони призначають препарати строго відповідно до показань до них. Крім ліків, ми застосовуємо для лікування захворювань ЛОР-органів фізіотерапію: вливання в гортань препаратів спеціальними інструментами (це дозволяє нормалізувати голос в короткий термін, важливо, якщо вам терміново потрібен голос. Вливаються препарати, які знімають набряк і запалення, прибирають набряклість голосових зв’язок, нормалізують голосоутворення ), та інші.

  Поєднання медикаментів і фізіотерапії дозволяє провести ефективне лікування ларингіту у дорослих і дітей. Завдяки професіоналізму наших лікарів, хвороба відступає за 1-2 тижні без ризику рецидиву.

  Профілактика хвороби

  Хоча в центрі «Беттертон» лікування ларингіту проводиться професійно і з комфортом для пацієнта, найкраще – взагалі не допустити його появи. Основна профілактика хвороби ларингіт – зміцнення імунітету. Також корисно буде дотримуватися здорового раціону, вберегтися від переохолоджень, відмовитися від зловживання сигаретами і алкоголем, уникати перевантаження голосових зв’язок.

  Можливі ускладнення при ларингіті

  Якщо діагностовано ларингіт у дітей, лікування повинно бути невідкладним, щоб не допустити ускладнень. Те ж саме стосується і дорослих пацієнтів.

  Якщо не надана своєчасна допомога, можуть виникнути такі проблеми:

  • Тимчасова або повна втрата голосу
  • Розвиток новоутворень в гортані – поліпів, гранульом
  • Гострий стеноз – киснева недостатність і напади задухи
  • Рак гортані

  Раннє звернення до фахівців центру «Беттертон» допоможе успішно подолати хворобу. Ми використовуємо сучасні методи діагностики і терапії. Огляд гортані у нас проводиться ендоскопом, який дає збільшене зображення і нормальне освітлення, також для огляду використовуються одноразові інструменти. Є можливість записати ендоскопію гортані на відео Запишіться на прийом, щоб дізнатися більше!

  Ціни на послуги лікування ларингіту:

   НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИ ЦІНА грн
  Консультація ЛОР-лікаря 400
  Вливание в гортань лекарственных препаратов (без стоимости препаратов) 100
  Вливання в гортань лікарських препаратів (без вартості препаратів) 350
  Відео-ендоскопічний огляд глотки 350

   

  Не намагайтеся самостійно займатися лікуванням! Це може бути небезпечним для вашого здоров’я! Зверніться до лікарів отоларингологів в Центри слуху «Беттертон» в Києві

  Лікарі, що надають цю послугу
  Записатися на прийом до лікаря:

   Або скористайтеся нашими чат-ботами

   viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

   Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

   Відгуки
   Илона Зеленская
   Илона Зеленская
   23:53 27 Nov 23
   Була на прийомі все сподобалося, дуже гарне обслуговування.Дякую центру робота на висоті
   Kris Tina
   Kris Tina
   15:33 27 Nov 23
   Сьогодні прийшла з сином і лишилася задоволена. Нам всього 5 місяців, але з досвіду знаю, що після ОРВ, ГРВІ потрібно дивитися вуха. І я не помилилася. Зробили досить швидко діагностику, хоча такі маленькі пацієнти ще той виклик, і направили далі.... Не хворійте, а раптом щось, то цей центр вам допоможе
   Евгения Федорец
   Евгения Федорец
   10:17 27 Nov 23
   Чудова клініка. Ввічливі адміністратори. Зробили все якісно та швидко
   Юрій Трухан
   Юрій Трухан
   14:54 23 Nov 23
   Доброго дня👋Хочу сказати, що працюють в клініці професіонали свого діла. Обговорили ситуація з лікарем, максимально приємно поспілкувалися і знайшли шляхи її вирішення🤝🏼Також дуже сподобалось дівчинка з рецепції. Правда не спитав її імʼя😊Так що рекомендую👍🏼
   LaserClinic salon laserové epilase a cosmetologie
   LaserClinic salon laserové epilase a cosmetologie
   13:32 20 Nov 23
   Рекомендую! Прийду ще, буду рекомендувати знайомим. Беруші для сну, літака і для плавання - під кожного кліента.
   Оля Кримова
   Оля Кримова
   17:30 16 Nov 23
   Дуже приємно було тут знаходитись,персонал милий і привітний.Під час очікування є чим зайняти діток,а після прийому ще й отримати подарунок (дитина щаслива)
   Ольга Грек
   Ольга Грек
   22:07 14 Nov 23
   Чудова клініка, зрозуміли мою ситуацію та максимально допомогли в її вирішенні.Лікар все чудово, а головне - зрозуміло пояснила.Всім залишилась задоволена, рекомендую🙂
   Sonya Kochan
   Sonya Kochan
   11:35 14 Nov 23
   Проходила аудіометрію, доволі швидко, лікар все пояснює. Прийом відбувся в призначений час (м.Оболонь).Коли записувалася, залишила заявку, передзвонили в зазначений час, відповіли на всі питання які цікавили, можна було обрати зручний час. Я задоволена послугою.
   Alyona Zotova
   Alyona Zotova
   15:43 10 Nov 23
   Елена Криштанович
   Елена Криштанович
   08:20 06 Nov 23
   Враження позитивні! Була з дитиною в центрі по вулиці Йорданській. Зручне місцерозташування, ввічливий адміністратор, уважний та компетентний лікар( робили дитині тимпономитрію).
   Aganek U
   Aganek U
   19:13 05 Nov 23
   Хочу подякувати за якісні індивідуальні біруші. Все швидко зробили
   Анна Белова
   Анна Белова
   09:30 04 Nov 23
   ЛОР-цент на Йорданській - це прекрасне місце з привітним персоналом. Лікар Дарія Сергіївна - справжній фахівець у своїй галузі. Її уважний підхід та професійна компетентність допомогли мені швидко позбутися синуситу. Я дуже вдячна за її чуйне ставлення, приємне спілкування та ефективне лікування. Рекомендую з великим задоволенням! ❤️
   Т К
   Т К
   17:03 30 Oct 23
   Анна Дранева
   Анна Дранева
   07:28 30 Oct 23
   Дуже гарні лікарі, чуйне ставлення до дитини. Дуже вдячна за позитив.
   Valentina Klerk
   Valentina Klerk
   20:08 24 Oct 23
   Центр сподобався, лікар прийняв дуже швидко. Нічого зайвого не приписали, думала будуть натибіотики, бо мучилася з вухом, але ні. Рекомендую!
   Alison Ware
   Alison Ware
   19:43 13 Oct 23
   В Києві нещадовно, не знала куди звернутися, переживала, що доведу до тяжкого гайморита своїм самолікуванням. Було кілька прийомів в цій клініці, допомогли, не було ніяких лівих призначень, травок ба бадів, як зараз модно, все по справі. Лікар - жіночка, прізвища не пам'ятаю.
   Natali Golovko
   Natali Golovko
   09:04 13 Oct 23
   Нам все сподобалося,лікар Наталія Юріївна і дівчата адміністратори.Дякуємо за професіоналізм.
   Bogdan S
   Bogdan S
   08:24 12 Oct 23
   Чудовий персонал, адекватна цінова політика. Все швидко і доступно. Консультація та процедури були проведені на високому рівні, проблему з вухом вирішили вже в перший сеанс. Тому окрема подяка Дарії Сергіївні за її працю!
   Татьяна Шаталова
   Татьяна Шаталова
   14:29 09 Oct 23
   Сьогодні з дитиною були у лікаря Дар'ї Сергіївни Лисянченко. Лікар дуже уважна, чуйна, призначила лікування. Дякую за якісний сервіс і атмосферу в мед центрі в цілому
   Таня Азманова
   Таня Азманова
   09:39 08 Oct 23
   Доброго дня! В даному центрі замовляла беруші. З першого разу вони мені здійснювали дискомфорт. Мені запропонували їх доробити. З третього разу мені підібрали все чудово. Що я хочу сказати, такого гарного, чутливого відношення я не зустрічала ні в одній клініці. З мого боку було з початку незадоволення, але наполеглевість, старання працівників даного центру мене просто вразила. Особлива вдячність Наталії, вона дуже гарно і кваліфіковано все пояснила. Буду користуватися даними берушами і рекомендувати вас всім своїм друзям. Дякую.
   Anastasia Belova
   Anastasia Belova
   06:28 25 Sep 23
   Дуже сучасне та приємне місце! Всим залишилися дуже задоволені😍
   Вадим Кричко
   Вадим Кричко
   13:17 20 Sep 23
   Все дуже якісно і професійно. Гарний сервіс. Рекомендую!
   Vladimir Gobov
   Vladimir Gobov
   13:12 20 Sep 23
   Професійне і клієнтоорієнтовне обслуговування. Послугами і ставленням до мене, як клієнта задоволений!
   Дарина Грикун
   Дарина Грикун
   09:10 18 Sep 23
   Все на вищому рівні.
   Ирина Кононенко
   Ирина Кононенко
   13:05 15 Sep 23
   Була приємно вражена атмосферою, що панує в центрі, привітністю та люб'язністю адміністраторів, професіоналізмом лікарів. Щиро дякую, що допомогли вирішити мою проблему та ще й пригостили смачною кавою)) Всім рекомендую цей центр!
   Сергій Палюх
   Сергій Палюх
   12:22 12 Sep 23
   Був на прийомі в Романович Наталії Юріївни все сподобалося, лікар чітко і зрозуміло все пояснила і вирішила мою проблему. Дякую рекомендую всім
   Татьяна Сорока
   Татьяна Сорока
   06:22 11 Sep 23
   Велика вдячність за професіоналізм та турботливе відношення! Однозначно буду рекомендувати близьким.))!!!
   WainTime
   WainTime
   08:16 31 Aug 23
   Все чудово
   Дар'я Дашенко
   Дар'я Дашенко
   11:39 26 Aug 23
   Ця клініка вилікувала мені постійні ангіни, не страждаю на них вже два роки, хоча до цього були стабільно раз в місяць. Тож тепер про будь-яких захворюваннях одразу до них. Успішно справляємося з моїми отитами, ренітами, тонзилітами.До Беттертон мала досвід з іншими приватними лікарнями, загалом там налаштовані на швидкий результат антибіотиками, а не лікування хронічних явищ. Тож тепер довіряю тільки цьому закладу, бо знаю, що після них не буду відчувати подібну проблему ще дуже довгий час, або навіть ніколи ❤️
   7 7
   7 7
   13:42 16 Aug 23
   Дуже задоволенні візитом і результатом лікування. В центрі спочатку обстежувала маму, діагноз встановили абсолютно вірний, хоча в попередньо в іншій клініці його не знайшли. Лікування повністю відновило стан до хвороби. Лікар Романович - професіонал, велике дякую!Сьогодні були із дитиною у лікаря Палфьорова А.В. - дуже приємний, чуйний та теж професійний лікар. Уважно обстежала, діагноз встановила без проблем, назначили конструктивне лікування.Дуже приємний адміністратор.Дякую всім співробітникам за уважність, професіоналізм та гарне відношення.Рекомендую на 109%
   Каріна Василенко
   Каріна Василенко
   09:37 15 Aug 23
   Робила аудіометрію. Саме цікае обстеження:). Відбувається все швидко. Консультують, з‘ясовують причину відвідування. Для мене було цінно, що я переносила візит і мене терпляче перезаписували ).
   Alina Ars
   Alina Ars
   05:35 04 Aug 23
   Проходили з дитиною обстеження тімпанометрію. Уважний чемний персонал. Все пройшло дуже швидко. Пригостили смачною кавою. Рекомендую.
   Anna Shapoval
   Anna Shapoval
   11:02 01 Aug 23
   Дуже сподобалась клініка,була з дитиною 3 роки,дуже гарний підхід до дитини,лікарі все пояснюють як дитині перед процедурою так і мамі після.Однозначно рекомендую!!!
   Оксана Донченко
   Оксана Донченко
   10:51 12 Jul 23
   Відвідали сьогодні Лор -центр. Дуже затишна атмосфера, прекрасні адміністратори, кваліфікований лікар. Щиро дякую Палфьоровій Ассоль Володимирівні за індивідуальний підхід, уважність до скарг, та діагностику!!!!
   Kseniia Myronova
   Kseniia Myronova
   07:12 24 Jun 23
   Довго шукала гарного лора доказової медицини. І нарешті знайшла. Лікар Романович Наталія Юріївна дуже сподобалась, відразу видно, що професіонал своєї справи, сподобалось ретельне грамотне обстеження, безліч запитань та пояснення на зрозумілій мові що до чого та що робити далі. Дівчата на рецепції ввічливі, клініка маленька, затишна та охайна, обслуговування на найвищому рівні. Задоволена результатом на всі сто. Успіхів і клініці у подальшому розвитку та вдячних пацієнтів!
   Ірина
   Ірина
   12:47 23 Jun 23
   Була приємно вражена медичним центром "Беттертон" на Оболоні. Перевіряла слух у лікаря Романович Наталії Юріївни. Діагностика пройшла швидко і безболісно. Лікар все інформативно пояснила та назначила лікування. Дуже гарний центр та приємні адміністратори Анна та Ірина. Щиро вам дякую, обов'язково буду звертатися та рекомендувати вас.
   Марина Стоцька
   Марина Стоцька
   07:58 15 Jun 23
   Доброго дня!Були на прийомі у лікаря Яременко Вікторія Олександрівна, візитом до лікаря задоволені, все пройшло спокійно, а саме головне процедура безболісна, дитина без проблем пройшла процедури назначені лікарем, ще й по закінченню дитину порадували презентиком, подарували сину машинку))
   Анастасия Борсолюк
   Анастасия Борсолюк
   06:40 25 May 23
   Дуже приємно вражена обслуговуванням у вашій клініці. Адміністратори дуже приємні, зорієнтували як знайти центр, надіслали фото центру, запропонували каву. Лікар Романович Н.Ю дуже кваліфікована, звернулась до неї з отитом, вона чітко розписала лікування і мені все допомогло.Також була приємно вражена від дзвінка лікаря через тиждень після відвідування. Такого сервісу я ще не зустрічала.Тепер лише до вас!
   Sergos XX
   Sergos XX
   10:11 23 May 23
   Виготовляв беруші для сну в медичному центрі «Беттертон».Спочатку мені зробили зліпки і вуаля, через 4 дні я отримав індивідуальні беруші для плавання.Річ дуже крута, я задоволений. Комфортно сидять в вухах і рідина нікуди не потрапляє!!!Рекомендую!!!!
   WOD TEST
   WOD TEST
   06:54 23 May 23
   Був на діагностиці слуху в центрі на Йорданській 17 А.Лікар все чітко пояснила стосовно мого слуху, результати одразу видали і все розшифрували. Дуже уважний та розумний лікар. Дівчата адміністратори запропонували каву, пригостили шоколадкою.Однозначно рекомендую ваш центр . 10 з 10!!!!
   Віталік Мітнійчук
   Віталік Мітнійчук
   08:55 13 May 23
   Придбали слухові апарати для мого дідуся. Все на високому рівні. Атмосфера в центрі дуже приємна, дівчата на ресепшені гостеприємні та щирі. Лікар, Романович Наталія Юріївна, швидко і якісно підібрала апарати, відразу налаштували. Все доступно нам пояснила. Дякую за допомогу центру слуху Беттертон❤️
   Анастасия Чмиренко
   Анастасия Чмиренко
   08:17 12 May 23
   Я була на процедурі «Кукушка» у лікаря Романович Наталії Юріївни. Процедура безболісна, все просто і швидко. Лікар дуже хороша.Адміністратори дуже щирі, запропонували чай, каву. Я задоволена візитом до медичного центру. Рекомендую)
   Жанна Дубовик
   Жанна Дубовик
   14:40 02 May 23
   Дуже рекомендую клініку, особливо лікаря Романович Наталію Юріївну, професійна консультація на високому рівні, завдяки лікарю дізналась і замовила беруші для плавання, дуже приємні адміністратори!!! Все супер! Рекомендую👍👍👍
   Леоніда Григоренко
   Леоніда Григоренко
   08:20 02 May 23
   Дуже вдячна співробітникам центру слуху Беттертон на Йорданській 17А.Адміністратор Анна оперативно відгукнулася на моє прохання, запросила мене в центр і допомогла.Дуже швидко та якісно надала мені сервісне обслуговування.В центрі я підібрала слуховий апарат компанії Starkey, я всім дуже задоволена.Романович Наталія допомогла мені з підбором, перевірила мій слухЯ задоволена!Весь персонал чудовий.
   Лёшка Сардачук
   Лёшка Сардачук
   14:24 24 Apr 23
   Був на прийомі у лікаря Романович Наталії Юріївни, лікар професіонал своєї справи, все детально пояснила, назначила мені лікування. Пройшло 5днів і я почуваю себе чудово! Лікар мені телефонувала і запитувала як мої справи. Такого сервісу я ще не зустрічав.Адміністратор Анічка неперевершена, запропонувала каву, пояснила як проходять різні діагностики.Людина дуже обізнана в свої справі.Я приємно вражений.Рекомендую з радістю ваш центр!
   Виталина Вязова
   Виталина Вязова
   09:38 21 Apr 23
   Хочу подякувати лікарю за консультацію, Наталя Юріївна розвіяла мої переживання та дала рекомендації.Дуже важливо звертатись за допомогою вчасно, щоб попередите ускладнення.Адміністратори на рецепції дуже ввічливі, зробили мені каву і сама атмосфера у клініці комфортна.Щиро рекомендую клініку та спеціаліста!
   Anastas P
   Anastas P
   10:33 16 Aug 21
   Тільки позитивні враження від відвідин ЛОР центру. Чисто, швидко, професійно та ввічливо. Робила аудіограму. Задоволена і самим процесом і поясненням результатів та рекомендаціями від спеціаліста.
   Наталія Щербакова
   Наталія Щербакова
   07:25 01 Jun 21
   Маю приємне враження від спілкування з лікарем, зверталась до Світлани Сергіївни. Всі питання стосовно захворювання були роз'ясненні, все було зрозуміло, було призначене лікування. Також велике дякую дівчатам на рецепшені за ввічливість та привітність. Рекомендую клініку.
   Валерій Пархоменко
   Валерій Пархоменко
   13:36 26 Dec 20
   Дуже чуйні лікарі, дуже гарний прийом! Дякую за якісну роботу Бобровському Семену Олександровичу та адміністратору Вікторії! Раджу всім, всім, всім! ❤️
   Виктория Лазученко
   Виктория Лазученко
   17:05 27 Nov 20
   Дуже сподобалась консультація в Бетертоні. Лікар усе детально пояснив. Рекомендую лікаря Бобровського Семена Олександровича. Особливо якщо у вас діти. Знайшов підхід до дитини. Дитина вийшла з центру в хорошому настрої і з посмішкою.
   Переглянути всі відгуки
   js_loader


   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *