Нові, найрозумніші акумуляторні слухові апарати

Нові, найрозумніші акумуляторні слухові апарати

Слуховий апарат
Muse iQ Rechargeable

САМА РОЗУМНА
З МОЖЛИВІСТЮ
ПЕРЕЗАРЯДЖЕННЯ
СЛУХОВА ТЕХНОЛОГІЯ

САМА РОЗУМНА
З МОЖЛИВІСТЮ
ПЕРЕЗАРЯДЖЕННЯ
СЛУХОВА ТЕХНОЛОГІЯ

Ми переосмислили концепцію перезарядки

Ми переосмислили концепцію перезарядки

Представляємо Muse iQR слуховий апарат, який ви так довго чекали.

Від установки і дизайну до повсякденного використання і догляду ніякий інший слуховий апарат не зрівняється.

графік

Вітайте перезарядний слуховий апарат Muse TM iQ, нашу кращу в своєму класі літієво-іонну технологію. Вона працює на 20 відсотків довше і на 30 відсотків менше за розміром, ніж інші системи, і на 100 відсотків зручніше у використанні.

Крім того, наша швидкозарядна і зручна система гарантує, що наші пацієнти ніколи не залишаться без слуху. Наші пацієнти живуть у все більш активному і складному світі. Ось чому ми переосмислили концепцію перезарядних Muse iQ – дати пацієнтам слуховий апарат, про який їм навряд чи потрібно думати, – вони можуть просто його захопити, піти і жити життям в повній мірі.

Новий перезарядний слуховий апарат Muse iQ забезпечує усе, що хоче акитвна людина

Новий перезарядний слуховий апарат Muse iQ забезпечує усе, що хоче акитвна людина

Зарядний пристрій все-в-одному: має досить зарядки, щоб забезпечити мобільну зарядку на 3 рази без підключення до розетки;

Авто-включення: слухові апарати автоматично включаються при відключенні від зарядного пристрою;

Muse iQ Rechargeable

Корпус зарядного пристрою, який легко відкривається: простий у використанні корпус для зарядного пристрою, який можна використовувати для перенесення і зберігання слухових апаратів, коли вони не використовуються;

Світлодіодні індикатори зарядки: пацієнти знають, коли їх слухові апарати заряджаються і коли зарядка завершена;

Кращі в своєму класі функції продуктивності забезпечують небувалу простоту у використанні.

батарейка

Найтриваліша зарядка забезпечує більше 30 годин чудового слуху при потоковій передачі.

са

Найменший перезарядний слуховий апарат, який доступний сьогодні.

іконка

Орієнтована на пацієнта – 15ти хвилинна оперативна зарядка.

іконка

Доступна перша перезарядна система CROS для пацієнтів з односторонньою втратою слуху.

Пріоритетний клавішний
перемикач для пацієнта – одна з
причин, по якій Muse iQ R
настільки простий у
використанні.

Muse iQ Rechargeable

Перевірена платформа Synergy

Платформа Synergy лежить в основі нашої лінійкі продуктів “iQ”.

Виготовлений на нашій платформі Synergy® слуховий апарат Muse iQ, що перезаряджається – і всі наші слухові апарати iQ – допомагають пацієнтам вести акитвний спосіб життя. Унікальна спарена архітектура компресії Synergy забезпечує виняткову точність мовного звукозапису і чудову якість звуку для комфортного прослуховування і насолоди.

Коли ми розробляли Synergy, ми знали, що хочемо гнучку і досить високоефективну платформу, щоб обслуговувати сучасних пацієнтів, а також задовольняти вимоги наступного покоління. Сучасні власники слухових апаратів хочуть відчувати всі тонкощі життя і бути зануреними в навколишнє середовище незалежно від того, наскільки це складно. Вони також хочуть надійні пристрої, які дають їм душевний спокій – разом з тим даючи задоволення, яке вони заслуговують.

Muse iQ Rechargeable

Зустрічайте користь iQ

Слух з ефектом присутності розроблений для швидкості життя.

Скористайтеся
перевагами
штучного
інтелекту, щоб
швидко
адаптуватися до
мінливих умов.

Сьогоднішні пацієнти більш активні і вимогливі. Вони хочуть, щоб послуги і продукти були підібрані під їх спосіб життя, без використання методу «всіх під одну гребінку». Революційна технологія iQ від компанії Старкі дозволяє пацієнтам занурюватися в навколишній світ, як ніколи раніше. Вона забезпечує рівень присутності і чіткості, яких до цих пір не вистачало в технологіях слуху.

Acuity OS 2, наша новітня операційна система, забезпечує персоналізацію, яку вони хочуть, при швидкості, яку вимагає їх життя. Acuity OS 2 з інтерактивним інтелектуальним пристроєм працює в п’ять разів швидше, ніж його попередник – забезпечує швидкість життя пацієнтів, як ніколи раніше. Штучний інтелект працює на основі машинного навчання, щоб швидко і постійно адаптуватися до мінливих умов при розмові. Це дозволяє пацієнтам безперешкодно переходити від одного епізоду до іншого – не пропускаючи жодного слова.

Анализатор
параметрів
Acuity

Наша найсучасніша система виявлення середовища прослуховування – використовує штучний інтелект для одночасної класифікації декількох акустичних умов і відповідної адаптації параметрів слухового апарату.

Acuity Звук

Обеспечивает оптимальную слышимость речи, мгновенно применяя адаптацию переменного шума во всех каналах, даже между паузами в разговоре.

Тиша Acuity

Працює спільно зі звуком Acuity для зниження шуму в каналі, що забезпечує високу якість прослуховування

Бінауральная
візуалізація
Acuity

Забезпечує звук надвисокої чіткості, і робить більш природне слухове сприйняття. Дозволяє зберігати чутність мови при із декількох джерел.

Прослуховування
музики

Достягається завдяки обробці мови та музики, беручи до уваги унікальні та суб’єктивні смаки пацієнтів, які контролюються програмним забезпеченням Inspire®.

Захват Пацієнтів

Ми завжди шукаємо способи задовольняти і радувати Ваших пацієнтів, тому що ми знаємо, що єдиний спосіб гарантувати, щоб пацієнти краще чули і краще жили, – це забезпечити, щоб вони любили носити свої слухові апарати.

аксесуари для са

Якщо функція не покращує якісь слухосприйняття – ми її не додаємо.

іконка

іконкаМовні індикатори спрощують зміну між декількома програмами пам’яті з великим списком описових слів, а не заплутаними номерами.


іконкаSmart VC дозволяє коефіцієнту посилення звуку
підвищуватися по всіх каналах, які ще не на максимумі, даючи бажане збільшення гучності. Коли гучність знижується, віртуальний смарт канал налаштовує все з початкової точки./vc_column_text]


іконкаЗворотній зв’язок WhistleFree – єдина упереджувальна система управління зворотним зв’язком, яка передбачає зворотний зв’язок і може бути персоналізована для кожного продукту і пацієнта.


іконкаЗміщення мови підвищує чутливість реальному часі, визначаючи високочастотні мовні сигнали і їх тиражування на більш низьких частотах.


іконкаMultiflex Tinnitus Technology наша запатентована технологія тинітус – розроблена, враховуючи персоналізацію і гнучкість, і є стандартною для всіх моделей iQ технологій.


іконкаПоверхність Nanoshield з покриттям на компонентах, корпусах і фільтрах вушної сірки Hear Clear TM-  наш засіб від вологи і вушної сірки наступного покоління забезпечує надійність і довговічність.


Зустрічайте
ще більше
потужності

Новый Muse iQ Power Plus BTE 13

Muse iQ Power Plus BTE 13

Технологія, яка підходить для більшої кількості пацієнтів.

Ми полегшуємо Вам допомогу пацієнтам з глухотою важкого ступеня за допомогою нового Muse iQ Power Plus BTE 13 з коефіцієнтом посилення звуку 80 дБ.

Довга тривалість роботи

Довга тривалість роботи

Якість компанії Starkey

Кожен з наших продуктів проходить 600 годин ретельного тестування і 1600 випробувань. У нас майже нульова допустима межа дефектів, і ми вирішуємо будь-які проблеми якості по кожному окремому пункту.

muse iq

Power Plus BTE
із ступнем захисту IP 68

На додаток до комплекту з коефіцієнтом посилення звуку 80 дБ і батареєю розміром 13, наш слуховий апарат Muse iQ Power Plus BTE отримав ступінь захисту IP 68, що робить його нашим самим водо- і пилонепроникний слуховим апаратом.

Аксесуари для
кожного
пацієнта і
способу життя

Новый Muse iQ Power Plus BTE 13

Наша лінійка аксесуарів дає користувачам більше доступу і контролю над середовищем прослуховування, і вони сумісні з нашими технологіями 900sync TM. Вони дозволяють пацієнтам передавати музику, дзвінки і багато іншого на слухові апарати. Маючи безліч можливостей для налаштування наших аксесуарів, настройки установок і управління функціями, Користувачі отримують персоналізацію та контроль, які вони хочуть – незалежно від їхнього способу життя.

Новий досвід за
допомогою бездротових
слухових апаратів Muse iQ і
аксесуарів SurfLink

surf link

Технологія 900sync забезпечує природний звук під час потокової передачі, а також зв’язок між вухом і вухом.

Аксесуари SurfLink® в поєднанні з нашими бездротовими слуховими технологіями, дають можливість пацієнтам жити життям, яким вони хочуть, без проводів.

Новий досвід за
допомогою бездротових
слухових апаратів Muse iQ і
аксесуарів SurfLink

surf link

Технологія 900sync забезпечує природний звук під час потокової передачі, а також зв’язок між вухом і вухом.

Аксесуари SurfLink® в поєднанні з нашими бездротовими слуховими технологіями, дають можливість пацієнтам жити життям, яким вони хочуть, без проводів.

Огляд функцій
MUSE iQ

Muse iq

Muse iq

** Тільки для слухових апаратів моделі CIC и IIC
**Тільки для  Muse iQ RIC R і мікро RIC 312t

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *