Бувай тинітус! Starkey Multiflex Tinnitus

Tinnitus

Слухові апарати Starkey з технологією усунення тинітус

Слухові апарати Starkey
з технологією усунення тинітус

Що Ви повинні знати про тиннитус

Що Ви повинні знати про тиннитус

Ви або хтось, кого ви знаєте, страждають від постійного «дзвону у вухах»?

Можливо це не дзвін. Деякі люди описують це як шипіння, дзижчання, свист, гул і навіть щебетання. Який би шум це не був, реальна проблема – це те, що називається тиннитус.

Тиннитус («TIN-a-tus» або «Tin-EYE- tus») є медичним терміном, який характеризує  сприйняття звуку у вухах або голові, коли немає зовнішнього звуку.

Важливо знати, що тиннитус не є станом або хворобою. Навпаки це симптом – як правило, чогось більшого, наприклад інфекції вуха, високого кров’яного тиску або, найчастіше, втрати слуху.

Також важливо знати, що тиннитус у всіх різний, тому полегшити цей стан було настільки важкодосяжним – до сих пір. Також важливо знати, що тиннитус у всіх різний, тому полегшити цей стан було дійсно важко – до недавнього часу.

Коротко про тинітус

 • Тинітус – проблема №1 для ветеранів бойових дій з інвалідністю по слуху
 • Тинітус може з’явитися в будь-якому віці і бути нестерпним з першого для, або повільно прогресувати
 • Найбільш поширеними причинами тиннитус є:
  • Шумовий вплив (стрільба, гучний промисловий шум від виробничих ліній, перебування на концерті без засобів захисту)
  • Вікові зміни
  • Травми голови
  • Побічні ефекти від ліків
  • Судинні захворювання

Слухові апарати Starkey
з технологією тинітус

Слухові апарати Starkey
з технологією тинітус

Назавжди змінили підхід до лікування тинітус

Компанія Starkey, лідер в області медичних слухових технологій, розробила технології боротьби з тинітусом, покликані назавжди змінити спосіб лікування дзвону у вухах. Ці невеликі, зручні внутрівушні пристрої призначені для полегшення шуму у вушах.

 

 

Старкі – провідний постачальник слухових апаратів в Америці

Коли мова йде про зручні слухові технології, що чудово звучать, людям на думку спадають лише слухові рішення Starkey, штаб квартира яких знаходиться в Сполучених Штатах Америки. З компанією Starkey працюють люди яких об’єднує одне спільне бачення: Краще чуєте – краще живете.

Як це працює

Використовуючи запатентовану технологію Multiflex Tinnitus від компанії Старкі, слухові апарати з технологією тиннитус компанії Starkey генерують звук, схожий, або ідентичний тому, що Ви чуєте, завдяки чому Ваш фахівець по слуху зможе налаштувати прилад таким чином, що суб’єктивний шум або піде повністю, або стане настільки тихим, що перестане Вам докучати.

Адаптація до Вашого суб'єктивного шуму

Адаптація до Вашого
суб'єктивного шуму

Слухові апарати з технологією гнучкого приглушення тинітусу від компанії Starkey забезпечують повну свободу від надокучливого шипіння, дзвону, свисту, і гулу.

Тинітус у кожного свій. Його класифікують за типом звучання, ступенем дратівливості і гучності.

Слухові апарати Starkey c технологією приглушення тинітусу здатні подолати будь-яку його форму. Жодні інші технології не забезпечують подібний результат. З ними ви нарешті зможете зітхнути з полегшенням, “почувши” тишу.

Розуміння проблеми – ключ до її успішного вирішення

1.

Для успішного приглушення шуму фахівцю в області слухопротезування необхідно з’ясувати, на якій саме частоті, або частотах знаходиться суб’єктивний шум для кожного з вух пацієнта, його силу і максимальну / мінімальну модуляцію. Це досягається за допомогою розширеної версії тональної порогової аудіометрії на спеціалізованому обладнанні, доступному в центрах слуху Беттертон.

2.

Під час консультації з фахівцем і підбору слухових апаратів з технологією приглушення тинітусу, використовуються максимально точні дані, отримані в ході аудіометрії для того, щоб створити стимулюючий звуковий сигнал, який працює за принципом протифази. Звук буде накладатися на Ваш суб’єктивний шум таким чином, щоб приглушити його максимально природним і комфортним шляхом. Завдання – зробити так, щоб Ви його не чули і в той же час тинітус став терпимим, приглушеним, ледь відчутним, або повністю пішов.

3.

Як правило перших двох кроків достатньо, проте навіть у разі, якщо Ваш суб’єктивний шум виявиться “міцним горішком” Starkey передбачили і це. Запатентований ультимативний інструмент SoundPoint Tinnitus дозволяє легко визначити, адаптувати і застосувати бажані особисто Вами налаштування маскування звуку, щоб Ваш фахівець в області слухопротезування міг запрограмувати їх на етапі остаточного налаштування, забезпечивши небувалу свободу від тинітусу.

Компанія Беттертон вже більше 7 років надає допомогу людям з шумом у вухах. Ми як ніхто знаємо, який дискомфорт може завдавати нав’язливий суб’єктивний шум. Він здатний плутати думки і емоції, притягаючи всю увага на себе, що робить його ще більш неприємним і остаточно сковує свідомість людини, часом, перетворюючи його у в’язня своєї недуги.

Ми точно знаємо, чого хоче кожна людина з тинітусом: СТАТИ ВІЛЬНОЮ

Ми точно знаємо,
чого хоче кожна
людина з тинітусом:
СТАТИ ВІЛЬНОЮ

Ви хочете:

Starkey робить можливим:

Звільнитися від шуму у вушах

Почути тишу в будь-який час. Просто одягніть слуховий апарат.


Свободу чути

Використовувати свій слух на всі 100%, не розсіюючи увагу музикою, або іншими звуками, які Вам доводилося вмикати, щоб не чути тинітус.


Вільно керувати

Інтуїтивно зрозуміле керування гучністю і програмами простим дотиком пальця


Стилі і кольори

muse iq

muse IQ

Представляємо Muse™ iQ – інноваційні бездротові слухові рішення на платформі Synergy від компанії Starkey. Слухові апарати Muse iQ доступні у всіх стилях носіння, кольорах і типах використовуваних акумуляторів.

Палітра кольорів

чорний

синьо-сірий

сірий

сіро – білий

еспресо

бронза

шампань

soundlens iq

Коли мова заходить про невидимі, найменші і зручні слухові апарати в світі, то це SoundLens® Synergy® iQ – тепер доступні як з антеною для підключення бездротових аксесуарів, так і без неї. Колір лицьовій панелі (зовнішньої частини, в яку вставляється батарейки) тепер можна обрати з 5 варіантів.

Колір лицьової панелі

чорний

рожевий

світло-коричневий

коричневий

темно-коричневий

Стилі і кольори

livio

З Livio AI, ми допоможемо Вам знову відчути зв’язок з людьми і тими речами, які Ви любите найбільше. Livio AI доступні в стилях RIC 312 (ресивер в каналі), Mini Ric 312 і RIC 13, в таких кольорах:

Палітра кольорів

чорний

синьо-сірий

сірий

срібно – білий

еспресо

бронза

шампань

чорно-сірий

Проконсультуйтеся з Вашим фахівцем з питань слуху, щоб дізнатися, яка опція тиннитус підходить Вам.

Краще чуєш - Краще живеш

Сучасним слуховим технологіям відведена вирішальна роль в боротьбі з тинітусом. Вони здатні кардинально змінити ваше життя на краще, подарувавши хороший слух і відчуття комфорту в будь-якому навколишньому середовищу. Ми впевнені, що використання слухових рішень від компанії Starkey подарує вам небувалий внутрішній спокій і впевненість у своїх силах – одні з найважливіших і на превеликий жаль незаслужено недооцінених ресурсів, що зменшують кількість стресу, яку ми отримуємо щодня. Сучасна доказова медицина вже давно підтвердила той факт, що саме стрес найчастіше стає причиною передчасних незворотних змін в організмі.

Саме тому компанії Starkey і Bettertone вважають, що чим краще Ви чуєте, тим краще Ви живете.