Години роботи : Пн-Пт — 09:00 до 19:00, Сб — 10:00 до 16:00

Пробне носіння слухового апарату

Слухові апарати – це складний технічний пристрій, без якого не можуть обійтися люди з проблемами слуху. Підібрати СА і зрозуміти, наскільки він зручний у різних звукових ситуаціях, дозволить послуга пробного носіння. Ця послуга надається безкоштовно в наших Центрах слуху «Беттертон» і стосується тільки завушних моделей. Таке рішення дозволяє переконатися в правильності вибору моделі, особливо пацієнтам, які вперше підбирають пристрій для корекції слуху.

Особливості тестового режиму

Пробне носіння надається на термін до трьох днів. Попередньо необхідно залишити заставу, що рівняється вартості приладу. Якщо в тестовий період пацієнт приходить до висновку, що слуховий апарат для літніх людей з тих чи інших причин не підходить, він може повернути його або поміняти на інший без додаткової плати. Якщо пацієнт повертає пристрій в цілості й схоронності, сума застави повертається в повному обсязі.

В наших Центрах слуху «Беттертон» ви також можете отримати за додаткову плату професійну консультацію, здійснити підбір та налагодження апарату. Щоб замовити послугу пробного носіння слухового апарата в Києві, потрібно зателефонувати за контактними телефонами, вказаними на сайті, звернутися в Центр хорошого слуху особисто або заповнити форму онлайн:

Loading...

Пробне носіння слухового апарату
Оцініть статтю