Лікування ЛОР-захворювань на апараті Тонзилор

Ларингит, лечение и профилактика фото

Лікування ЛОР-захворювань на апараті Тонзилор

Хочете вилікувати хронічний тонзиліт без операції? Дізнайтеся, чим допоможе терапія апаратом Тонзилор – як це працює, і який ефект дає. Проводимо процедуру на сучасному апараті з високою ефективністю.

Навігація по сторінці:

Фізіотерапевтичний апарат Тонзилор – це сучасний прилад для лікування хронічного тонзиліту. Принцип його роботи заснований на низькочастотному ультразвуковому впливі. В ході процедури на запалені мигдалики направляється ультразвукова хвиля, а також відбувається обробка тканин вакуумом і їх промивання лікарським розчином. Завдяки цьому Тонзилор сприятливо діє на уражені ділянки – очищає тканини від патологічної флори, знімає запалення, загоює.

У центрі «Беттертон» виконується промивання лакун піднебінних мигдаликів апаратом Тонзилор. Ми використовуємо прилад останнього покоління, який працює в декількох режимах. Це дозволяє успішно лікувати тонзиліт та інші ЛОР-захворювання.

Показання до застосування апарату

Основним показанням для процедури є хронічний тонзиліт. Апарат виконує санацію тканин мигдаликів, покращує в них мікроциркуляцію, знімає запалення, а також ефективно проводить лікарські речовини вглиб тканин. Це дозволяє провести успішне консервативне лікування патології і зберегти пацієнту мигдалики, які є важливою частиною імунної системи. Також процедура може використовуватися для лікування хронічних фарингітів, гострих і хронічних ринітів.

Як проходить процедура

Проводити лікування рекомендується натщесерце. Перед сеансом лікар обробляє мигдалики анестетиком (10% -им розчином лідокаїну) – за допомогою змащування або розпилення аерозолю. Це дозволяє уникнути блювотного рефлексу і неприємних відчуттів під час процедури.

В апараті Тонзилор, який застосовується в центрі «Беттертон», передбачено кілька насадок і режимів впливу. Це дозволяє проводити процедуру в кілька етапів:

 1. Вакуумне промивання – на мигдалині фіксують насадку-воронку, через яку впливають на тканини вакуумом. Це дозволяє очистити лакуни від патологічного вмісту – гною і казеозних корків. При вакуумному впливі весь ексудат відкачується через електровідсмоктування. Одночасно з цим на тканини за допомогою ультразвуку розпилюють антисептичний розчин для промивання мигдаликів.
 2. Додаткове промивання – за допомогою спеціальної канюлі лікар проводить глибоке очищення лакун піднебінних мигдаликів.
 3. Фонофорез – мигдалики і задня стінка глотки обробляються ліками, які наносяться за допомогою ультразвукової хвилі. Це дозволяє препарату проникнути в глибокі шари тканин, знімаючи запалення і стимулюючи їх до відновлення. Одночасно проводиться УЗОЛ-терапія з аерозольно-струменевим розпиленням лікарських речовин.

Коли процедура завершена, мигдалики обробляють антисептиком і впливають на них тубус-кварцом. Пацієнту рекомендується утриматися від їжі 2 години після сеансу. Всього курс лікування складається з 5-7 сеансів, які проводяться через 1-2 дня. Пройти лікування апаратом Тонзилор у Києві можна в нашому ЛОР-центрі. Ми використовуємо сучасний прилад, що дозволяє досягти максимального терапевтичного ефекту та стимулювати відновлення мигдаликів. Пацієнтам із хронічним тонзилітом рекомендується проходити такий курс лікування 2 рази на рік.

Протипоказання до процедури

Не рекомендується проводити терапію за допомогою Тонзлора, якщо у пацієнта: 

 • тонзиліт у гострій формі або загострення хронічної патології;
 • ГРВІ та інші гострі інфекційні захворювання;
 • злоякісні новоутворення;
 • перший і останній триместр вагітності – на цьому терміні можна використовувати тільки вакуум, без ультразвуку;
 • гіпертонічна хвороба зі схильністю до кризів;
 • туберкульоз легенів;
 • дисфункція вегетативного відділу нервової системи. 

Перш ніж призначити процедуру, лікарі нашого центру проводять діагностику, щоб виключити протипоказання. Вони призначають лише ті методи лікування, які безпечні для вашого здоров’я.

Переваги Тонзилора

Головний плюс використання апарату Тонзилор – ефективність. Він дозволяє: 

 • повністю очистити лакуни від гною, казеозних мас – це прибирає не тільки інфекційне вогнище, але і неприємний запах із рота;
 • зняти запалення мигдаликів і досягнути стійкої ремісії – при цьому ризик рецидиву зводиться до мінімуму;
 • уникнути операції з видалення мигдаликів (тонзилектомії) – за допомогою Тонзилора хронічний тонзиліт можна успішно вилікувати консервативним методом. 

Де можна пройти процедуру

Пройти промивання мигдаликів у Києві можна в ЛОР-центрі «Беттертон». Ми використовуємо Тонзилор новітнього покоління – це високоефективна технологія, що підтримує кілька типів впливу: 

 • вакуум;
 • фонофорез;
 • УЗОЛ. 

Це дозволяє успішно лікувати хронічний тонзиліт та інші захворювання ЛОР-органів.

Фото_Беттертон_Детский лор

Профілактика тонзилітів

Щоб хвороба не перейшла в хронічну форму, її потрібно вчасно лікувати в отоларинголога. Також для профілактики рекомендується: 

 • берегти горло від переохолодження;
 • зміцнювати імунітет;
 • регулярно проходити огляди у ЛОРа. 

Можливі побічні ефекти

Вплив апаратом Тонзилор – процедура безпечна. Але у деяких пацієнтів під час лікування може виникнути біль, набряклість і почервоніння в горлі, підвищитися температура. В цьому випадку в терапії роблять перерву і призначають протизапальні засоби – спреї і полоскання. Коли запалення проходить, курс лікування відновлюють.

Записатися на прийом до лікаря:

  Або скористайтеся нашими чат-ботами

  viber bot БеттертонTelegram bot Беттертон

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Поділіться цією публікацією

  Коментар (1)

  • Олеся Відповісти

   як зрозуміти чи безпечні для мене процедури на тонзилорі?
   і чи можливо з його допомогою вилікувати хропіння? чи це кріотерапія потрібно чи ще щось?

   24.02.2021 о 13:33
   • betteradmin Відповісти

    Доброго дня, Олеся! Дякуємо, що звернулись! Для того, щоб зрозуміти чи безпечні процедури на аппараті “Тонзилор” саме для Вас, необхідна консультація лікаря-отоларинголога, який проведе огляд порожнини ротоглотки, визначить наявність гострих чи хронічних захворювань мигдаликів, визначить чи наявний патологічний вміст, ступінь гіпертрофії, тонус піднебіння, повністю збере анамнез і деталізує його, за необхідності при видимій наявності інфекції – зможе взяти бактеріальний посів на визначення збудника та чутливості до препаратів. Також лікар огляне інші ЛОР-органи, в особливості – порожнину носа, чи немає викривлення носової переділки, ендоскопічний огляд носоглотки – чи немає раптом у вас розрощення глоткового мигдалика (що також провокує хропіння). Лише після детального огляду лікар встановить Вам точний діагноз та запропонує шляхи вирішення питання ідивідуально згідно Ваших анатомічних особливостей. Для консультації та проведення ендоскопічного огляду Ви можете записатись до нашого центру за телефоном 096 634 48 48.

    07.04.2021 о 15:06

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *